• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dilator do cewki moczowej

Mężczyzna

Robmusso

Seks Praktykant
Zacznij od takiego zestawu
zestaw-stalowych-dilatorow-dilator-6-11mm-Marka-Factoryshoe
 
Mężczyzna

S0nia

Nowicjusz
Jeśli chcesz spróbować to proponuję najpierw cieniutkie silikonowe. Ten zestaw zdecydowanie nie jest dla początkujących. Silikonowe są bardzo elastycznie i układają się idealnie jak trzeba. Żeby używać długich, sztywnych trzeba mieć spore doświadczenie.
A co do chodzenia z dilatorem, to sztywny u mnie odpada. Ewentualnie cienki silikon.
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Ja spróbowałem takiej zatyczki, dorzuciłem to kiedyś na Ali do koszyka żeby mieć darmową dostawę i niedawno w szufladzie znalazłem. To w sumie nie dilator tylko zatyczka z ringiem, ale trzeba włożyć do cewki. Wrażenia średnie, raczej nie będę powtarzał.
 
Mężczyzna

Fireman

Nowicjusz
Ja z ciekawości kupiłem kiedyś cewnik medyczny na allegro. Długość dosyć spora, nie pamiętam ale z 30cm chyba miał. Wszedł cały. Wrażenia nie do opisania ale jak ktoś z poprzedników pisał, miałem później ból przy oddawaniu moczu przez cały dzień.. Chyba trzeba by się poddać doświadczonej pielęgniarce 😁
 
C

col. Greg

Guest
Ja z ciekawości kupiłem kiedyś cewnik medyczny na allegro. Długość dosyć spora, nie pamiętam ale z 30cm chyba miał. Wszedł cały. Wrażenia nie do opisania ale jak ktoś z poprzedników pisał, miałem później ból przy oddawaniu moczu przez cały dzień.. Chyba trzeba by się poddać doświadczonej pielęgniarce 😁
30 cm, sały wszedł, szacun Fireman, zazdroszczę:)
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
Gdzie są panie chętna na takie zabawy?
Chętnie bym spróbował czegoś takiego.
Wymiękłam już w okolicach 0:57, a im dłużej oglądałam, tym moje oczy robiły się coraz większe...
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
W Pieczenie cewki po wytrysku spermy Porady seksualne 8

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry