• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Depresja na forum

Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Tak uważasz?
Ja od zawsze unikam Warszawy jak diabeł święconej wody - patrz pałac rosyjskiej kultury 🙂 no i nie znam mieszkańców i nie chce poznać.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Rosyjska kultura tu nie przeszkadza. Niewiele z tej materialnej kultury po wojnie zostało, acz jej napływ jest teraz spory, bo mnóstwo osób ze Wschodu znajduje tu swoje miejsce do życia.
A jeszcze ciekawsza od kultury jest natura. Ukrainki są imho ładniejsze od większości Polek, rzadko mają małe piersi, dłużej zachowują zdrowy, damski kształt, wygląd.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Czy depresja może być skutkiem posiadania płaskiego ciała? Czy to przypadkiem nie natura determinuje depresję u kobiet?
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Dalej czułam się jak gówno, ale przewietrzone i pospacerowane

@BoomShakalaka o mało nie padłam ze śmiechu, powinni tu zrobić temat ,,tekst tygodnia" - za ten dostałabyś nagrodę :D :love:
Ale to prawda - też tak mam xD
Do Autorki tematu - pewnie niezdiagnozowaną, bo często jestem smutny, czasem przybity, ale nie tak, żeby przestać normalnie funkcjonować. Aktualnie próbuję pomóc wydobyć się z dołka pewnej dziewczynie, do której startowałem (jak można się domyślać, bez powodzenia, skoro nadal tu piszę), a która albo rzeczywiście ma inne priorytety teraz, albo boi się nawiązywać nowych znajomości, albo - co najbardziej prawdopodobne - nie jestem w jej typie i nie pociągam jej fizycznie (jestem brzydki). Prawdopodobnie popada w jakąś depresję związaną z rozłąką z rodziną (jest z innego kraju, tu pracuje) - ma ktoś jakieś pomysły, jak jej na tyle dodać sił, żeby chociaż chciało jej się wychodzić z domu poza pracą?
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Coś o tym wiem, mój kolega jest właśnie takim przypadkiem.
Często czuję się przy nim głupia, mimo że nigdy nie dał mi czegoś takiego odczuć. Po prostu ma w sobie jakiś taki pierwiastek. Nie wiem nawet, jak to ubrać w słowa.
Nie powinien się wywyższać. Też mam sporą wiedzę książkową, a przy tym czuję się jak gówno
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Jak każdy z nas, czasami jednak warto zatrzymać się na chwile i spróbować dotrzeć do miejsca w którym powstały.
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Ale to prawda - też tak mam xD
Do Autorki tematu - pewnie niezdiagnozowaną, bo często jestem smutny, czasem przybity, ale nie tak, żeby przestać normalnie funkcjonować. Aktualnie próbuję pomóc wydobyć się z dołka pewnej dziewczynie, do której startowałem (jak można się domyślać, bez powodzenia, skoro nadal tu piszę), a która albo rzeczywiście ma inne priorytety teraz, albo boi się nawiązywać nowych znajomości, albo - co najbardziej prawdopodobne - nie jestem w jej typie i nie pociągam jej fizycznie (jestem brzydki). Prawdopodobnie popada w jakąś depresję związaną z rozłąką z rodziną (jest z innego kraju, tu pracuje) - ma ktoś jakieś pomysły, jak jej na tyle dodać sił, żeby chociaż chciało jej się wychodzić z domu poza pracą?
Temat trudny, wymagający indywidualnego podejścia. Jeśli chcesz zapraszam na priv
 

Aviator1

Seks Praktykant
Jak to jest z leczeniem olejkiem cbd? Właśnie chciałam zapytać czy ktoś stosuje? Jak bardzo są efektywne? Które stężenie wybieracie?
 
Mężczyzna

kaudost

Cichy Podglądacz
Stosuję piąty miesiąc, 10 %. Jestem mega zadowolona, depresja poszła w niepamięć, wyciszylam się. Mam mnóstwo Energi. Wreszczcie jestem radosna i szczęśliwa.
Oczywiście dobrze jest poczytać sobie o rodzajach konopii bo w niektórych przypadkach nie pomagają olejki bez recepty ale trzeba sięgnąć po medyczną marihuanę
Na stronie jest opis gatunków.
 
Kobieta

NiegrzecznaAshley

Erotoman
Depresja, tym bardziej połączona z inną chorobą lub zaburzeniem, skutecznie utrudnia życie, normalne myśli, funkcjonowanie, zdrowy światopogląd, spojrzenie na siebie i ludzi. Ja oprócz depresji mam 5 dolegliwości na duszy, i już psychicznie siadam. Ale to już od dawna jest. Cholernie ciężkie to do udzwigniecia.

Czego chcą osoby z chorą duszą? Zamiast rad typu ,,nie przejmuj się", potrzebują ciepełka po prostu. Przytulenia, docenienia, zainteresowania, zrozumienia, szacunku do ich samopoczucia. Jeśli rady, to tylko naprawdę mądre, przydatne.
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Może długotrwałej depresji nie miałem i nie leżałem przez rok w łóżku jak moja matka, ale na pewno pojawiały się stany lękowe, chandry, obniżone poczucie własnej wartości, fobie społeczne. Z tego powodu czasem źle się czuję w tłumie, w gronie wielu osób, których nie znam. To pewien paradoks, bo nie jestem odludkiem i lubię się spotykać ze znajomymi. Przez to, że nie czuje się pewny siebie, to mam problem z podejmowaniem ryzyka na polu zawodowym. Jeśli trafię w życiu na jakiegoś cynicznego skurwysyna, to łatwo mnie taka osoba potrafi zbić z tropu i sprawić, że czuję się gorszy, choć wiem, że to irracjonalne. Moje problemy nie wynikają jednak z samotności czy wyobcowania. Mam fajną partnerkę i kilku dobrych przyjaciół.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry