• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy zostaliście przylapani na seksie?

SaintPatryk

Cichy Podglądacz
Coś na wesoło jak w temacie czy przyłapał was ktoś w trakcie :rolleyes: ? Jak tak to kto i jakie były konsekwencje? Mnie przyłapano wiele razy np. w hotelu przez obsługę, w domu brat, kumpel na imprezie itp. ale poza śmiechem i paroma żartami to żadnych nieprzyjemnosci nie było typu mandat.
 

Justyna

Podrywacz
Mi tylko raz zdarzyła się taka sytuacja, dawno temu - zostaliśmy przyłapani przez współlokatora mojego faceta. Konsekwencji nie było żadnych - tzn. było tak, jak piszesz - trochę śmiechu i tle. No i może jeszcze dosyć spore uczucie zażenowania. A mandat można dostać w miejscu publicznym, ale na szczęście ja takiego nigdy nie dostałam.
 

Jeq

Cichy Podglądacz
Mi tylko raz zdarzyła się taka sytuacja, chociaż o samym przyłapaniu dowiedzieliśmy się po fakcie... ale od początku.

Było to jedno ze szkoleń z pracy, ładnych kilka lat temu. W hotelu byłem ja i dwie dziewczyny, jedna z mojego miasta inna z drugiego końca Polski.

Wiadomo człowiek w obcym mieście się nudzi, więc wieczorami siedzieliśmy i piliśmy, już pierwszej nocy to właśnie dziewczyny stwierdziły, że będziemy spać razem w jednym pokoju, mimo iż mieliśmy każdy swój.

Pierwszej nocy było bardzo grzecznie, ale już drugiej, laska ode mnie z miasta dość szybko zasnęła, a nas troszkę poniosło... nie będę opowiadał szczegółów, bo to nie ten temat :)

Jak się następnego dnia okazało ta dziewczyna, która niby spała tak naprawdę wszystko widziała. Nie przerwała nam, ale później miała jakieś pretensje, że dlaczego na jej oczach itp...

Co do konsekwencji to niestety po powrocie ze szkolenia, ludzie ode mnie z firmy się o wszystkim dowiedzieli, ale na szczęście szybko się to rozeszło... no nawet niektórzy faceci gratulowali :D
 

Justyna

Podrywacz
Jeq, czytając twój post przypomniało mi się, że i mi kilka lat temu przydarzyło się dokładnie coś takiego, jak tobie. Co prawda nie mam pewności, czy ta trzecia osoba, która była wtedy w pokoju, na pewno nie spala, ale przypuszczam, że tak właśnie było. Na szczęście nie spotkały mnie wtedy takie konsekwencje, jak ciebie, tzn. nikt inny się o tym nie dowiedział.
 

Ray Garraty

Nowicjusz
Oj zdarzało się :) Siostra w domu, lokatorka jakiejś dziewczyny w akademiku/na mieszkaniu. Szczerze to nawet nie pamiętam. Ale zdarzało się wielokrotnie, że ktoś w tym samym pokoju spał (?) podczas baraszkowania ;)
 

SaintPatryk

Cichy Podglądacz
Taka rada na przyszłość jak ktoś będzie w podobnej sytuacji jak przedmówcy, czyli ktoś śpiący w pokoju to polecam materac dmuchany zamiast zwykłego łóżka jest cichy i odwala 30% roboty a pyzatym dodatkowa zabawa:rolleyes:
 

anonimowyru

Cichy Podglądacz
Taka rada na przyszłość jak ktoś będzie w podobnej sytuacji jak przedmówcy, czyli ktoś śpiący w pokoju to polecam materac dmuchany zamiast zwykłego łóżka jest cichy i odwala 30% roboty a pyzatym dodatkowa zabawa:rolleyes:
No nie wiem, czy taki cichy, zależy jaki materac, mój całkiem skrzypiał miejscami :p. Ale czy głośny, czy cichy materac to robi małą różnicę gdy dziewczyna głośna ^^. Wtedy to nawet ze współlokatorem za ścianą troszkę niezręcznie :p, my praktykujemy puszczanie nie za cicho (żeby właśnie trochę zagłuszała nas) i nie za głośno jakiejś spokojnej muzyki, wtedy mamy lepszy komfort, bo nie musimy się przejmować i myśleć o tym czy nie jesteśmy za głośno ;).

Btw, polecisz jakiś dobry materac dmuchany (najlepiej w wymiarach ok. 2m x 1m x 40cm) :p? Bo ja miałem z firmy Intex za blisko 100zł i nawet nie zdążyliśmy go wypróbować, bo zanim w ogóle dziewczyna pierwszy raz po zakupie do mnie przyjechała to materac już się uszkodził (takie przedziałki miał poprzeczne, z których jak jedna poszła to się zrobiła duża buła) i do tego odrzucili mi reklamacje stwierdzając, że to typowe mechaniczne uszkodzenie i jest ono z winy nieprawidłowego korzystania (np. przesadne nadmuchiwanie materaca, albo za duży nacisk), co jest totalną bzdurą bo zawsze zostawiałem luz uważając, by go za bardzo nie nadmuchiwać i do czasu aż się uszkodził tylko ja z niego korzystałem i tylko leżałem na nim i nic więcej :(.

PS. Może i sex forum to nie jest idealne miejsce na pytanie się o to jaki materac kupić, ale jak już temat został poruszony... :D.
 
Ostatnia edycja:
przyłapany to nie, ale bylismy słyszani, a potem był o to ze strony tej osoby foch, że słyszała. To co, niby miałem przerwac bo się kręciła za drzwiami??
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry