• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy ze stulejką mogę się kochać?

Mężczyzna

dark_pussy_hunter

Cichy Podglądacz
jak to bedzie? nigdy tego nie robiłem, moja dziewczyna tez nie, do tego mam stulejke, bedzie bolało?:), czy poczekac i isc do lekarza ?:)
Odpowiedź może wydawać się dziwna, ale jest to możliwe, i jest nawet prawdopodobieństwo że będzie Ci przyjemnie :) Wiem z własnego doświadczenia, tylko ten pierwszy raz bolał, później było coraz lepiej. Możesz spróbować, jednak na dłuższą metę radziłbym Ci iść z tym do lekarza, bo to nic skomplikowanego, a po prostu ułatwisz sobie życie :)
 
L

lingster

Guest
Drogi OPie,
Tak, możesz. Udzielam pozwoleństwa.
Pozdrawiam,
Anastazja z Działu Porad w Bravo.
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Każdy użytkowniku ze stulejką❗
Możecie uprawiać seks, ale może nie być on dla was satysfakcjonujący, a nawet czasem bolesny. No i najważniejsze, stulejka przeszkadza w utrzymaniu prawidłowej higieny, mogą powstać stany zapalne (także u partnerki).
Pozdrawiam,
Forumowy seksuolog pani Gosia 😊.
 
Mężczyzna

Kliklak

Cichy Podglądacz
jak to bedzie? nigdy tego nie robiłem, moja dziewczyna tez nie, do tego mam stulejke, bedzie bolało?:), czy poczekac i isc do lekarza ?:)

Nie jestem lekarzem ani znachorem ;) ale wiem że momencie wprowadzania członka do pochwy napletek normalnie zsuwa się wskutek tarcia o ścianki pochwy (chyba, że był już ściągnięty wcześniej). Jeśli jest to niemożliwe albo bolesne (jak to ma miejsce w przypadku stulejki) to odbycie stosunku może być niemożliwe. Moim zdaniem powinieneś się udać do lekarza to żaden wstyd, chwila cierpienia za godziny rozkoszy. Zawsze możesz po prosić partnerkę by wybrała się z Tobą zawsze doda Ci to otuchy.
 
Mężczyzna

Shoot23

Cichy Podglądacz
warto także uważać, ponieważ może skończyć się to niedokrwieniem jeśli zsuniętego napletka nei będzie można z powrotem odprowadzić - a to pilnie wymaga interwencji chirurgicznej - załupek
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry