• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy ze stulejką mogę się kochać?

SETH

Podrywacz
Gwoli wyjaśnienia: w przypadku którym opisywałem to napletek może podwinąć się pod żołądź i nie wrócić już na swoje miejsce, co niestety mi się przytrafiło. Wtedy zaciska się on coraz bardziej i bardziej i w końcu może dojść do obumarcia członka i w konsekwencji amputacji..
 

Endrju

Nowicjusz
SETH napisał:
Gwoli wyjaśnienia: w przypadku którym opisywałem to napletek może podwinąć się pod żołądź i nie wrócić już na swoje miejsce, co niestety mi się przytrafiło. Wtedy zaciska się on coraz bardziej i bardziej i w końcu może dojść do obumarcia członka i w konsekwencji amputacji..

Masz amputowanego?? Ty biedaku.. Łączmy sie w bólu z sethem... :p:p LOL Żarcik... A w jaki sposób sie może ten napletek zawinąć ?? Bo nie kumam...
 

SETH

Podrywacz
Ogólnie to sprawa wygląda tak, że kiedy ma się stulejkę to napletek nie chce się zazwyczaj zsunąć poza żołądź, bo czubek jest zbyt wąski. Jak się jednak ktoś naprawdę mocno postara to z dużym wysiłkiem uda się taki wyczyn i zsunie napletek poza żołądź. Ale jak już wspomniałem, czubek napletka jest zwężony i jak tylko dostanie się za 'kapelusz grzybka' to już nie powróci na swoje miejsce. Powód? Nie da się rozciągnąć na powrót tego 'pierścienia'. Jak wiadomo męski penis ma kształt strzałki. Strzałka jak wbija to się wbija łatwo bo wygląda tak: -> . Ale z wyciągnięciem jest trudniej bo utrudnia tą czynność grot. I właśnie za tym kapeluszem pozostaje napletek z zaciśniętym pierścieniem. Z każdą godziną wżyna on się coraz bardziej i bardziej w skórę, puchnie i powstaje taki jak gdyby pierścień, taka otoczka.

Coś takiego: http://www.stulejka.com/?strona=zdjecia&strona=adam (uwaga:!: drastyczna fotka).

Nie będę mówił jak to boli, ale ze swojej strony mogę napisać, że pewnie nie mniej niż rodzenie dzieci. Jeśli takie coś się komuś stanie to radzę od razu lecieć na chirurgię. Takiego pacjenta przyjmują od razu, bez zbędnych pytań. Dlaczego o tym pisze? Bo zanim ja wybrałem się na zabieg to minęły chyba 2 tygodnie potwornych męczarni. W pewnym momencie nie spałem 3 noce z rzędu, bo ból był nie do wytrzymania. Każda noc wyglądała tak, że zakrywałem się poduszką i krzyczałem z bólu. Ale było minęło i mój ptaszek jest w pełni zdrów :)

Ehh.. Rozpisałem się. Wybaczcie. Ogólnie przesłanie jest takie: jeśli macie stulejkę to zgłaszajcie się do urologa. Niech Was skieruje do chirurga. A jak już Was skieruje to jeśli będziecie mieli wybór to bierzcie znieczulenie ogólne (narkozę). Bo ostatnio coś krążą mity, że narkoza jest zła i w ogóle i lepiej to być świadomym kiedy Cię tną. Kupa prawda, bo przed zabiegiem i po rozmawiałem z dużą ilością ludzi na ten temat i naprawdę większość z Was nie chciałaby przeżyć tego co inni przeżywali pod znieczuleniem miejscowym. No i jeszcze jedna rada: wszyscy narzekają na publiczne szpitale. Nie wiem jak jest gdzie indziej, ale tam gdzie krojono mojego Frankiego, czyli w Klinice Świętej Rodziny w Poznaniu u Dra Woźniaka wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie.

Amen :)
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
Yossarian napisał:
Jaja sobie robi :p
Jak tyś do tego doszedł? :lol: Tak żartowałem i wyszło. :) . Nie słyszałem jeszcze o takiej akcji jak opisujesz Seth. Ja nie miałem tak mało wyobraźni. Wiadomo, że trzeba skóre (napletek) ściągać powoli i rozciągać. Jeśli to wydaje się trudne i skomplikowane to do urologa. Albo niech wszyscy idą do urologa - zmieniam zdanie.
 

mexico

Cichy Podglądacz
wiec byłem u u rologa, i o dziwo powiedzial ze nic mi nie jest 8) , to tylko wedzidełko ktore zerwie sie podczas wspolzycia, cos na kształt blony u dziewczyn :p , no to trzymajcie kciuki :roll:
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Jak miałem 15 lat? Jak mam być szczery to nie pamiętam dnia żeby nie stał. Chodziłem cały czas z anteną w spodniach. Jakby tak o tym pomyśleć to teraz rozumiem czemu wtedy nawet stara nokia miała wszędzie zasięg
Ano jak 15 to tak 😅

Ja zrozumiałam z tego
Wtedy były czasy gdy mój penis stał nawet gdy ja nie
Że jak jeszcze nie umiałeś chodzić 🙈🙉🤣
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry