• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.
  • Cytuj tylko wtedy, gdy to konieczne. Aby odpowiedzieć użytkownikowi, użyj @nazwa_użytkownika.

Czy seks z jednym facetem po kilku latach może sie znudzić?

Kobieta

Ustieno

Seks Praktykant
2-Photoroom-png-Photoroom.png
 
Mężczyzna

Warszawiak82

Podrywacz
Tak, może jeśli ludzie są źle dobrani i tak naprawdę siebie nie pociągają. Bzyknąć się raz-kilka razy to można niemal z każdym, kto mieści się w naszych szerokich kryteriach dopuszczalnego partnera seksualnego. Ale jeśli nie ma chemii, to po kilku razach już się nie chce. Jeśli ma być udany seks przez lata, to bez chemii ani rusz.

No i najważniejsze - rutyna pojawia się tam gdzie jest rutyna. Jeśli seksu u jakiejś pary wygląda zawsze tak samo, jedynym urozmaiceniem jest od czasu do czasu zmiana pozycji, to nie ma co się dziwić....znamy reakcje naszego partnera na wylot, znamy sposób jak dotyka, zero zaskoczenia, za każdym razem tak samo.

Seks nawet bez zabaw grupowych daje naprawdę sporo możliwości. Wystarczy nie być na nie zamkniętym lubić eksperymenty i przekraczanie granic. Na co dzień seks klasyczny, ale regularnie urozmaicany odważnymi zmianami pozycji, seks przed lustrem gdzie oglądamy siebie jak w pornolu, anal, fisting, piss, oral z finałem i zabawy spermą, zabawki....kombinacja tych rzeczy daje tyle możliwości, że praktycznie zawsze jest inaczej niż poprzednio.

Jeśli natomiast u partnerów jest jak tutaj, to niestety pomimo szczerych chęci jedna osoba ognia nie rozpali.

Jasne. Dużo zależy od partnerów, ich podejścia do tematu. U mnie po kilkunastu latach jest nuda w łóżku - zazwyczaj wszystko tak samo, zero zaskoczenia. Partnerka wstydzi się rozmawiać na ten temat, większość prób, pytań o fantazje, chęci na różne rzeczy, kończy się tym, że ona szybko ucina temat, twierdząc, że "jest jej dobrze"... w drugą stronę jak o coś proszę to zazwyczaj kończy się tym, że ona tak nie chce, bo "to dziwne" albo "tak nie potrafię, bo to będzie bolało".

A już pomijam fakt, jak życie seksualne możne urozmaicić otworzenie związku, choć to już zabawa nie dla każdego.
 
Mężczyzna

Fistan76

Cichy Podglądacz
Nie wiem dlaczego tak jest ze zawsze druga polowka ma opory na troszke fantazji w luzku
Nie skupiaj się na samych "porach", raczej popracuj nad partnerem, vby naprawdę zrozumiał, że potrzebujesz czegoś nowego.
Czasami wystarczy rozmowa, czasami zrobienie mu/jej dobrze, w jakiś nowy sposób, by sam to podchwycil i wtedy bardziej chętnie podszedł, co nowinek w Twoją stronę.
Jeżeli tak nie dasz rady, to współczuję, bo to wkoncu zmęczy, nieszczęśliwi i Ciebie i jego/ją.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry