• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy przyłapano was na masturbacji

Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
Nie wiem, czy było to "typowe przyłapanie":). Kilka lat temu, gdy samotnie spędzałam czas w saunie parowej, wszedł pewien mężczyzna. Było sporo pary i nie mogłam zobaczyć jego twarzy. Usiadł w odległości około metra ode mnie, po mojej prawej stronie po przekątnej (półki były ułożone w odwróconą literę "L"). Wtedy dostrzegłam, że jest wysoki, wysportowany. Wiek około 45-50. Ja siedziałam bokiem z obiema nogami na półce, opierając się o ścianę. Byliśmy sami. On usiadł swobodniej, rozsunął kolana, ale przyrodzenie zakrywał rękami. Chwilę poczekał na moją reakcję. Ja skierowałam wzrok w jego krocze. Byłam ciekawa, gdzie nas to zaprowadzi. Wtedy on zabrał lewą dłoń, ukazując delikatni napiętego penisa. Odczekał. Ja znieruchomiałam z ekscytacji, wzrok nadal miałam skierowany w jedno miejsce. Wówczas odsłonił się cały w pełni gotowy i naprężony.
Usłyszałam szept: "I jak? Dobrze?"
Zawirowało mi w głowie z podniecenia.
Odparłam jedynie: "Może być."
Zdjęłam nogi z półki, podparłam się z tyłu rękami wyginając niczym cięciwa prezentowałam moje opalone sutki. Poczułam mocną fale podniecenia. On prawą dłonią powoli przesuwał po swoim penisie góra - dół. Patrzyłam jak zahipnotyzowana. Podniosłam moją prawą nogę na półkę, tak był mógł dokładnie widzieć moją wilgoć. On przyśpieszył. Zaczęłam delikatnie masować swoje piersi... i zeszłam lewą dłonią niżej.
Zapytałam: "Wolisz patrzeć, czy pokazywać?"
Odpowiedział mi szept: "Obie rzeczy. A Ty?"
Jedynie westchnęłam: "Też."
Po chwili zapytałam: "Czy często to robisz?"
"Nie" - odparł.
Moje podniecenie bardzo narastało i powoli przestawało mieć znaczenie, że jesteśmy w miejscu publicznym.
"Dotknij mi piersi" - rozkazałam.
Przybliżył się. Lewą dłonią mocno ściskał moją prawą pierś. Zmieniał natężenie uścisku, czasem jedynie delikatnie masował sam szczyt brodawki. Oboje cały czas się masturbowaliśmy.
W pewnym momencie powiedział: "Ktoś może wejść."
Ja odchodząc od zmysłów rzuciłam nierozsądnie: "I co z tego?"
I to, niczym samospełniająca się przepowiednia, sprowadziło kolejnego chętnego na skorzystanie z sauny parowej. Oczywiście jak oparzeni przerwaliśmy zasłaniając swoją intymność. Cała oszołomiona tym wydarzeniem odczekałam jeszcze może 2-3 minuty i wyszłam z sauny niestety niespełniona.
Nigdy nie dowiedziałam się, ani kto mnie przyłapał, ani kto mi towarzyszył:).


(Nie prowadzę rozmów na priv.)
Nie wiem co prawda kto tu kogo i w ogóle przyłapał:unsure:

Ale wiem, że fajnie byłoby, gdybyś coś podobnego sobie jeszcze przypomniała z tego typu łapanek:devilish::p
 
Mężczyzna

Nudista

Nowicjusz
Nie wiem, czy było to "typowe przyłapanie":). Kilka lat temu, gdy samotnie spędzałam czas w saunie parowej, wszedł pewien mężczyzna. Było sporo pary i nie mogłam zobaczyć jego twarzy. Usiadł w odległości około metra ode mnie, po mojej prawej stronie po przekątnej (półki były ułożone w odwróconą literę "L"). Wtedy dostrzegłam, że jest wysoki, wysportowany. Wiek około 45-50. Ja siedziałam bokiem z obiema nogami na półce, opierając się o ścianę. Byliśmy sami. On usiadł swobodniej, rozsunął kolana, ale przyrodzenie zakrywał rękami. Chwilę poczekał na moją reakcję. Ja skierowałam wzrok w jego krocze. Byłam ciekawa, gdzie nas to zaprowadzi. Wtedy on zabrał lewą dłoń, ukazując delikatni napiętego penisa. Odczekał. Ja znieruchomiałam z ekscytacji, wzrok nadal miałam skierowany w jedno miejsce. Wówczas odsłonił się cały w pełni gotowy i naprężony.
Usłyszałam szept: "I jak? Dobrze?"
Zawirowało mi w głowie z podniecenia.
Odparłam jedynie: "Może być."
Zdjęłam nogi z półki, podparłam się z tyłu rękami wyginając niczym cięciwa prezentowałam moje opalone sutki. Poczułam mocną fale podniecenia. On prawą dłonią powoli przesuwał po swoim penisie góra - dół. Patrzyłam jak zahipnotyzowana. Podniosłam moją prawą nogę na półkę, tak był mógł dokładnie widzieć moją wilgoć. On przyśpieszył. Zaczęłam delikatnie masować swoje piersi... i zeszłam lewą dłonią niżej.
Zapytałam: "Wolisz patrzeć, czy pokazywać?"
Odpowiedział mi szept: "Obie rzeczy. A Ty?"
Jedynie westchnęłam: "Też."
Po chwili zapytałam: "Czy często to robisz?"
"Nie" - odparł.
Moje podniecenie bardzo narastało i powoli przestawało mieć znaczenie, że jesteśmy w miejscu publicznym.
"Dotknij mi piersi" - rozkazałam.
Przybliżył się. Lewą dłonią mocno ściskał moją prawą pierś. Zmieniał natężenie uścisku, czasem jedynie delikatnie masował sam szczyt brodawki. Oboje cały czas się masturbowaliśmy.
W pewnym momencie powiedział: "Ktoś może wejść."
Ja odchodząc od zmysłów rzuciłam nierozsądnie: "I co z tego?"
I to, niczym samospełniająca się przepowiednia, sprowadziło kolejnego chętnego na skorzystanie z sauny parowej. Oczywiście jak oparzeni przerwaliśmy zasłaniając swoją intymność. Cała oszołomiona tym wydarzeniem odczekałam jeszcze może 2-3 minuty i wyszłam z sauny niestety niespełniona.
Nigdy nie dowiedziałam się, ani kto mnie przyłapał, ani kto mi towarzyszył:).


(Nie prowadzę rozmów na priv.)
Pochwalilas się komuś tym w realu? :)
 
Kobieta

Zafina

Cichy Podglądacz
Jeszcze tego samego wieczoru:). Z sauny odebrał mnie mój chłopak. Chciałam być wypeelingowana i rozgrzana przed klasyczna kolacją ze śniadaniem:). Byłam bardziej niż myślałam:). Kolacji nie zjedliśmy:p. A na jego pytanie, czemu jestem taka mokra, grzecznie odpowiedziałam. Nie omijałam szczegółów:). Więc mój chłopak, chyba też mnie "przyłapał".
 
Mężczyzna

kocurekk

Cichy Podglądacz
Ja miałem kiedyś taki przypadek w pracy, pod biurkiem się dotykałem oglądając w ukryciu jakiś filmik albo piszac na jakims sexczacie. Byłem mocno podjarany i zabawa na krawędzi orgazmu... raz zbyt mocno potarłem penisa i zacząłem mieć orgazm, w pokoju byłem sam ale za ścianą przy otwartych drzwiach byli koledzy. Mega stresa miałem, wiadomo że nie jęczałem, ale całą sperma poszła w majtki i jakoś musiałem pójść do toalety, co gorsza sam czułem zapach spermy. Ciekawe czy ktoś się zorientował, mam nadzieję że nie.... Pozniej już byłem bardziej ostrożny;)
 
Mężczyzna

diabeł28

Cichy Podglądacz
Kiedyś w czasach szkolnych gdy podczas wakacji nocowałem u kolegi przyłapała mnie jego matka jak waliłem patrząc na jej zdjęcia których zdążyłem narobić bardzo dużo. Ona spojrzała na mnie, uśmiechnęła się i jak gdyby nigdy nic wyszła. Od tego momentu nie nosiła już bikini tylko stanik i stringi lub sama koszulkę bez stanika.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry