• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy masturbujecie się bedąc w związku?

CumOnHerFace

Nowicjusz
Nie wiem co to za teorie. Być może istnieją jakieś skrajne przypadki, ale bez pzesady.

Ja to robię i seks też jest rewelacyjny. A robię dobrze od okresu dojrzewania czyli jakieś 25 lat. Inna sprawa że podczas walenia zawsze lubiłem opóźniać wytrysk w nieskończoność i teraz to ma swoje przełożenie na seks. Orgazm też jest wtedy mega intensywny.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
... Nie wiem co za propagandę tu siejesz ale radziłbym poczytać choćby opinię seksuologów albo mądre książki a nie jednoznacznie demonizować masturbację.
Tak brzmi Twoje stwierdzenie, jeśli nie przedstawisz dowodu będzie tylko kolejnym fake news, kolejnego faceta gloryfikacyjnego masturbacje.
Chyba nie muszę pisac, ze wtedy kazde Twoje wcześniejsze słowa będą funta kłaków warte. Prawda?
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Oczywiście masz racje, nie jest.
To jest erotyczne miejsce, w którym ścierają się przeróżne opinie. I jest to niewątpliwym plusem tego miejsca.
I dalej, co jednak wcale nie znaczy, ze ja mam racje, ale na wszystkich bogów tego świata, jeśli proszę o dowód na potwierdzenie stwierdzenia to "nick" jest wręcz zobowiązany do przedstawienia go, bo takie są podstawowe zasady rozmowy równy z równym. I wiarygodności!
Podstawy!

Jeśli powiem, ze 2+2 jest 4, to będzie to tylko stwierdzeniem i jeśli nie poprę go dowodem, to będę facetem, któremu nie można zaufać, ba, stanę się facetem którego zdecydowanie eliminuje się z życia społecznego i towarzyskiego.
A przynajmniej tak dzieje się w moim środowisku gdzie rzetelność przekazu jest bez mala sprawą honoru.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Nie wyobrażam sobie nie walić konia, mam duże potrzeby. Czasem mam stracha, że jestem uzależniony i robię sobie test kilka dni nie robiąc sobie dobrze. Na szczęście póki co umiem się powstrzymać. Ale od jedzenia też umiem, tylko po co?
WIęc sobie radośnie w zasadzie codziennie dogadzam, czasem kilka razy dziennie. Partnerkę też mam, nie przeszkadza mi :-D
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Malo kiedy bywam w delegacji, a jesli juz to tylko kilka dni, a tyle potrafie bez problemów wytrzymać.
W końcu jestem facetem!
 
Kobieta

redmysteryIsabel

Podrywacz
A co złego jest w masturbacji jeśli nikomu ona nie zagraża i jest w miarę rozsądku? Moim zdaniem pobudza wyobraznie, może być też elementem wspólnej zabawy z partnerem. Wiem, wiem ponoć to samogwałt :) nie etyczne itp. ... Ci którzy tak twierdzą zazwyczaj mają najwięcej za uszami :) Dlatego boję się ludzi twierdzących że się nie masturbują ;)

Jestem na tak i myślę że masturbacja jest bardzo przyjemna czy to w samotności czy w związku ;) Jeśli nie przechodzi w uzależnienie, bo wtedy warto się wziąć za siebie ;)
 
Kobieta

Nimfa69

Biegły Uwodziciel
jestem z kobieta ponad rok ,kochamy sie, uprawiamy sex
ale chodzi o to ze kiedys bylem onanista
i ostatniej nocy mialem normalne wizje jezeli chodzi o sex z moja partnerka
fantazje i takie tam
dotklem go kilka razy
odlozylem
pozniej ruszylem pare razy i pach stalo sie..
zle sie z tym ogromnie czuje
tym bardziej wiedzac ze moja ukochana kobieta oddala mi swoje dziewictwo a ja sobie $#@!^! wale zaprzeproszeniem konia
...
nie wiem czy jej to powiedziec
boje sie jej reakcji
mowilem jej kiedys ze bylem onanista i ze niechce do tego wracac
a tu taka gafa... moja gafa

nie wiem co mam zrobic
czy powiedziec jej to ??
a moze zachowac to dla siebie??


czy wam tez sie zdaza masturbowac sie bedac w zwiazku i uprawiajac z ukochana sex??
:(


boli mnie to strasznie
prosze o rady
To normalne, nie miej wyrzutów sumienia!
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry