• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy masturbujecie się bedąc w związku?

Mężczyzna

Pisatiel

Cichy Podglądacz
Wzajemna masturbacja (albo jednostronna - ja żonę) bywa u nas częścią tzw. "gry wstępnej". A nieraz i zastępczej, kiedy z jakiegoś powodu nie można. Np. kiedy nie mam erekcji lub mam słabą - a ten problem się z wiekiem nasila (a jest niebezpieczeństwo, że będzie z tym całkiem źle) - zaspokajam żonę palcówką lub oralem i wszyscy są zadowoleni.
Natomiast onanizmem jako takim ratowaliśmy się nieraz w okresach wczesnorodzicielskich, kiedy po prostu inaczej nie było jak. I nierzadko bywało, że losowaliśmy, które pierwsze pójdzie do łazienki załatwić sprawę...
 
Mężczyzna

miśki30

Nowicjusz
Można rączką kobiety masować penisa i odwrotnie ręką faceta cipkę - a tempo i technikę dostosować wedle uznania :) Wtedy mamy masturbację w związku :)
 
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
Często się masturbuję, jeżeli mam możliwość to lubię sobie robić kilkugodzinne sesje masturbowania, z tego co rozmawiałem kiedyś z żoną jej też się czasem zdarza jak jest sama a ma ochotę to kładzie się na łóżku i masuje sobie myszkę aż do orgazmu
 
L

lucyfer69

Guest
Lubię się tak zabawiać , tym bardziej jak jest możliwość poklikać na jakimś czacie z inną osobą jest to bardzo miłe doświadczenie
 
L

lucyfer69

Guest
Jestem w związku i masturbuję się minimum dwa razy dziennie i nie widzę w tym nic złego mój partner o tym wie i kręci go to często będąc w pracy pisze mi smska "kochanie nagraj filmik dla mnie jak się pieścisz" wysyłam mu filmik mmsem by dostać odpowiedź "teraz bym Cię wylizał".
Dla mnie to przyjemność masturbować się tym bardziej że z moim partnerem różnimy się temperamentami.

Chociaż czasem zastanawiam się czy to nie jest chore.
Wiesz co to raczej fajne tym bardziej jak sprawiasz przyjemność swojemu partnerowi.A i ciebie to rusza miło pozazdrościć takich relacji
 
Mężczyzna

cuckoldman

Nowicjusz
polecam wspólną masturbację (każdy sam się masuję) i patrzenie na siebie wzajemnie, świetny jest wspólny orgazm w tym samym czasie
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Zapewne masz racje, ze sa to mega super doznania, kiedy jednak uzmysłowisz sobie, ze tuz obok czają się goście z Orientu, a nasze kobiety oczekuja facetow z krwi i kosci, a owi goście są w stanie dać im tego, czego potrzebują, to przyznasz mi racje, ze "nasze" popularne trzepanie jest "bezproduktywne"
 
Mężczyzna

cuckoldman

Nowicjusz
Każdy lubi co innego ;) My np lubimy też tak, że ja dochodzę chwile wcześniej kończąc na jej cipce, a Ona kończy chwile później masując sie i jednocześnie rozmasowując spermę po cipce i łechtaczce...
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Moja żona wie, że się masturbuję, chociaż nie wie, że aż tak często ;-)
Ona też czasem sama robi sobie dobrze.
Myślę, że w udanym związku jest miejsce na jedno i na drugie.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry