• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy lubicie patrzeć się na swoją cipkę w czasie masturbacji?

Tenalp

Cichy Podglądacz
Dziewczyna mnie podnieca na maxa jak to robi sama sobie i potem wkraczam do akcji ale uwielbiam takie początki, ale też super widok jest jak np. goli cipeczkę maszynką do golenia w wannie o raaaaaaaaaaaaany :) to szaleję, lub po kąpieli z mokrymi włosami maluje paznokcie u nóg w szlafroku na łóżku i ma podkurczone nogi cipka wtedy fajnie się układa i jest fajnie ciepła po kąpieli :)
 
J

Jolaos

Guest
Pytanie do kobiet, czy lubicie patrzeć się na swoją cipkę, jak ją sobie masujecie? Podnieca Was to? Ja tak robię i mnie to zawsze jeszcze bardziej nakręca. Pytanie do facetów, czy jak dziewczyna podczas robienia sobie dobrze patrzy się na to, co sobie robi, jest dla Was podniecające?
Jasne, że jest to mega podniecające.....;)
 
Mężczyzna

Biedrononeczka

Podrywacz
Pytanie do kobiet, czy lubicie patrzeć się na swoją cipkę, jak ją sobie masujecie? Podnieca Was to? Ja tak robię i mnie to zawsze jeszcze bardziej nakręca. Pytanie do facetów, czy jak dziewczyna podczas robienia sobie dobrze patrzy się na to, co sobie robi, jest dla Was podniecające?
Bardzo lubię patrzeć jak kobieta masturbuje się, od razu też to robię
 
W

whengirlstelephoneboys

Guest
Pytanie do kobiet, czy lubicie patrzeć się na swoją cipkę, jak ją sobie masujecie? Podnieca Was to? Ja tak robię i mnie to zawsze jeszcze bardziej nakręca. Pytanie do facetów, czy jak dziewczyna podczas robienia sobie dobrze patrzy się na to, co sobie robi, jest

Mam koleżankę z którą rozmawiamy otwarcie o kwestiach szeroko rozumianej intymności i ona na przykład regularnie nagrywa swoje długie sesje mastubacji i niejednokrotnie.... masturbuje się później oglądając samą siebie. Stymuluję ją w to bardzo silny sposób.

Pytanie do kobiet, czy lubicie patrzeć się na swoją cipkę, jak ją sobie masujecie? Podnieca Was to? Ja tak robię i mnie to zawsze jeszcze bardziej nakręca. Pytanie do facetów, czy jak dziewczyna podczas robienia sobie dobrze patrzy się na to, co sobie robi, jest dla Was podniecające?
Mam koleżankę z którą rozmawiamy otwarcie o kwestiach szeroko rozumianej intymności i ona na przykład regularnie nagrywa swoje długie sesje mastubacji i prosi bym odesłał jej nagranie gdzie dochodzę patrząc na to. Ok, nic nadzwyczajnego. Niejednokrotnie....co ciekawe masturbuje się później oglądając samą siebie. Stymuluje ją to w bardzo silny sposób.

Fajne to jest. :)
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry