• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy lubicie patrzeć się na swoją cipkę w czasie masturbacji?

SexWibracje

Nowicjusz
A facetów najbardziej podnieca to jak mogą patrzeć na zabawy kobiety,pamiętajmy że to wzrokowcy,więc nic dziwnego że będzie to dla nich dodatkowym bodźcem:) Warto pamiętać o dobrym żelu nawilżającym,Durex ma teraz bardzo fajna serie zapachowo-smakową.
 

marlo30

Cichy Podglądacz
No Baaa Nawet nie wiesz jak :)

Pytanie do kobiet, czy lubicie patrzeć się na swoją cipkę, jak ją sobie masujecie? Podnieca Was to? Ja tak robię i mnie to zawsze jeszcze bardziej nakręca. Pytanie do facetów, czy jak dziewczyna podczas robienia sobie dobrze patrzy się na to, co sobie robi, jest dla Was podniecające?

W momencie kiedy jest gra wstępna i kobieta zaczyna się mimowolnie masować w okolicy cipki, na początku tylko pogładzi delikatnie łechtaczkę zaś po chwili precyzyjnie paluszkami dotyka w ulubione miejsce.... Widok bezcenny dla faceta, w szczególności jeśli kobieta pokaże i nauczy swojego faceta jak ma się obsługiwać muszelką według jej instrukcji to widok podnieconej kobiety sprawi że mężczyzna będzie więcej czsasu poswiecal na taki zabawy :)
 

NickT

Nowicjusz
Dziewczyna jest podniecajaca nawet jak sie nie dotyka ;-). Kiedy zaczyna sie dotykac do cipeczki jest niesamowicie podniecajaca. Lubisz patrzec sie na muszelke to patrz ;-)
Ja lubie jak czasem w oczy spojrzy wzrokiem zdziry :)
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry