• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy ktoś miał takie orgazmy?

Kobieta

marzenka85

Cichy Podglądacz
Jestem 38letnia kobietą która wiele w życiu widziała i wiele przeszła.
Mój temat który chce poruszyć tyczy się mojego byłego faceta i orgazmu.
Więc 4 lata temu rozstałam się z Darkiem moim byłym z którym miałam najlepsze orgazmy w życiu.
Już nie mówię o tym że nogi mi się trzasły kiedy dochodziłam albo wytryski które mialam orgazmy analne,
Ale kilka razy doprowadził mnie do takiego orgazmu innego od reszty... wyglądał tak że wszystkie skurcze któremu miałam nagle znikły a orgazm rozpłynął się dosłownie wszędzie na całe moje ciało dareczek potrafił taki stan utrzymać przez kilka godzin 2-3 bez przerwy i potrafiłam wtedy tracić przytomność.

Teraz pytanie do pań bo miałam po rozstaniu z nim już 7 partnerów i żaden ale to żaden nawet nie umie się zbliżyć do tego co on umiał czy wy dziewczyny miałyście podobne doświadczenia i takich facetów jest więcej czy może to czego się obawiam i jest tylko jeden którego przypadkiem spotkałam?
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Jestem 38letnia kobietą która wiele w życiu widziała i wiele przeszła.
Mój temat który chce poruszyć tyczy się mojego byłego faceta i orgazmu.
Więc 4 lata temu rozstałam się z Darkiem moim byłym z którym miałam najlepsze orgazmy w życiu.
Już nie mówię o tym że nogi mi się trzasły kiedy dochodziłam albo wytryski które mialam orgazmy analne,
Ale kilka razy doprowadził mnie do takiego orgazmu innego od reszty... wyglądał tak że wszystkie skurcze któremu miałam nagle znikły a orgazm rozpłynął się dosłownie wszędzie na całe moje ciało dareczek potrafił taki stan utrzymać przez kilka godzin 2-3 bez przerwy i potrafiłam wtedy tracić przytomność.

Teraz pytanie do pań bo miałam po rozstaniu z nim już 7 partnerów i żaden ale to żaden nawet nie umie się zbliżyć do tego co on umiał czy wy dziewczyny miałyście podobne doświadczenia i takich facetów jest więcej czy może to czego się obawiam i jest tylko jeden którego przypadkiem spotkałam?
Może warto wrócić do Dara :D
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
To działa w dwie strony. Każdy robi COŚ inaczej. To tak jak z obiadkiem, ten mamy /babci będzie smakował najlepiej.

Moja partnerka świetnie robi loda, jest prawie mistrzynią. Dlaczego prawie? A ponieważ jedna z moich byłych robiła go gorzej (tak, gorzej), ale sposób w jaki patrzyła w oczy powodował wrzenie krwi i orgazmy były jak tajfun. To nie jest rzecz do wyuczenia...
 
Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
Ekspertem nie jestem ale wg mnie wazny jest staz partnerski. Zaden ONS nie da tego co staly partner. Ty pewnie bylas z Darkiem przez dluzszy okres wiec poznal twoje cialo, wiedzial co lubisz i gdzie nacisnac a do tego pewnie byl pasjonatem. Pozostaje ci znalezc godne zastepstwo i nauczyc go co lubisz. Moja malzonka czasem lubi sie zabawic na miescie ale jak wraca to rozkazuje mi sie doprowadzic ”tak jak tylko ty potrafisz, zebym odleciala”.
Wniosek z tego taki: ruchac stalych partnerow i pasjonatow:)
 
Kobieta

marzenka85

Cichy Podglądacz
A kto to jest pasjonat i jak takich szukać? Z Darkiem byłam ponad rok ale od początku umiał i wiedział co robić pomimo że nie znał mojego ciała za dobrze więc pytanie kto go tego nauczył? Bo mam takie wrażenie że to co było przepadło na zawsze :( powinna być szkoła z takim kierunkiem...
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Skoro czujesz że nie spotkasz już kogoś takiego, to nie spotkasz. Musisz skupić się na tym, żeby mieć fun z obecnym facetem i znaleźć sobie dodatkowe podniety, bo jak będziesz ciągle myśleć o tamtym to się zamęczysz.
 
Kobieta

SwingWorld

Cichy Podglądacz
Ćwiczenia Tantry sprawiają, że kobiety (mężczyźni również) przeżywają orgazm całym ciałem. Tutaj ma ogromne znaczenie przygotowanie kobiecego organizmu na takie doznania, jak i umiejętności partnera, który pobudzi wszystkie zmysły, aby maksymalnie przeżyć orgazm.
Nie działa to jednak tak, że spróbujemy Tantry i już będzie wielkie WOOOW, natomiast po 2 miesiącach praktykowania partnerzy są w stanie osiągnąć takie szczytowanie, jakiego nigdy nie mieli, natomiast są takie pary, które po kilku miesiącach praktykowania są w stanie osiągnąć 2 a nawet 3 orgazmy z rzędu - Panowie również! (orgazm za orgazmem) i jest to niesamowite odczucie. :) /A&K
 
Kobieta

marzenka85

Cichy Podglądacz
Tantra jak ja nawet nie wiem co to jest nic nie ćwiczyłam nikt mi do drinków nic nie dodawał... ja tylko pytam czy któraś pani miała taki orgazm jak ja? On sprawiał że moje ciało mnie nie słuchało tylko jego i nie mogłam ani tego powstrzymać ani na to nic poradzić dochodziłam tak jak on chciał i ile chciał. Tzn nie myślcie że robił coś na siłę wręcz przeciwnie był delikatny i czuły ja wręcz błagałam żeby robił więcej więc nie to nie była tabletka a jeśli była to podaj jej nazwę to sobie kupię i wszyscy będą mieli możliwość z niej skorzystać:)
 
Kobieta

marzenka85

Cichy Podglądacz
No bo szukam pani z którą mogłabym o tym porozmawiać i wymienić doświadczenia... ale takiej nie ma... jak na razie przynajmniej :( czyli morał taki że nikt nie wie o czym mówię :( :( :(
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
No bo szukam pani z którą mogłabym o tym porozmawiać i wymienić doświadczenia... ale takiej nie ma... jak na razie przynajmniej :( czyli morał taki że nikt nie wie o czym mówię :( :( :(
Nie wiem, jako facet mogłem byc tylko siwadkiem takiego adzarzenia, albo opowieści o nim.Nic z tych rzeczy mi sie nie przydrzyło;)
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Wydaje mi sie, ze kompetencje do wypowiedzi w tym temacie należa do kobiet. Ale widac nie sa zainteresowane, żeby o tym opowiadać. To tylko moje osobiste zdanie.
 
Kobieta

marzenka85

Cichy Podglądacz
Może na tym forum panie są zbyt wstydliwe sama już nie wiem ... przecież nie wierzę że tylko jedna osoba (która znałam) wiedziała dużo na ten temat i nikt inny nic nie wie? To pytanie skąd on tyle wiedział przecież też musiał się gdzieś dowiedzieć prawda?
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry