• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy kobiety lubią anal?

Mężczyzna

Carloz01

Cichy Podglądacz
Widzial ktoś kiedyś dziewczynę której sie podoba sex analny?
Ja sie nie spotkalem z taką ktora by to robila chetnie i zaczynam sadzic ze one nie istnieją.
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Może że 2 razy w życiu zdarzyło mi się poznać laskę która już na wstępie powiedziała że wręcz woli anal. Wydaje mi się że dla większości anal jest poprostu bardziej krępujący.
 
Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
A dlaczego kobiety miałyby nie lubić analu ? Odbyt ma więcej zakończeń nerwowych niż pochwa i jest bardzo erogenny. Umiejętne pieszczenie tej dziurki daje kobiecie dużą rozkosz. Penetracja też. Osobiście powiem że Pani Rikke bym wylizał pupe 😉😁
 
Mężczyzna

Ariss

Cichy Podglądacz
Są takie! Niektóre uwielbiają i można je pchać wielkimi kutasami na maxa. Same do tego prowokują :)) Miałem takie. Inne trzeba namawiać, i da radę powoli, jak się porządnie podniecone :))
 
Kobieta

Katarynka

Cichy Podglądacz
Kobiety nawet nie wiedzą, że można to lubić. Dla mnie osiągnięcie orgazmu analnego było nie do ogarnięcia psychicznie, a tu masz! Magia! Większość kobiet potrzebuje wyzbyć się uprzedzeń zahamowań i lęku, no i generalnie wymaga to przygotowania, żeby było komfortowo. Na pewno kobieta musi należeć do otwarych, elastycznych (o psychice mówię 😉). Warto wspomnieć partnerce, że chciałbyś tego z nią spróbować i zachęcić do przemyślenia sprawy. Dużo kobiet zaczyna od jednego palca w czasie stosunku, a potem chce więcej
 

Hajks3

Seks Praktykant
Moja kobieta niestety nie lubi, bo bardzo ja boli a ja bym chciał zerrznac ja w dupke, czy mógłby mi ktoś opisać jak to jest, bo wydaje mi się że jest bardzo ciasno i dwa że kobieta bardzo czuje każde wejście kutasa, co mnie bardzo podnieca ale jeśli mógłby kto napisać co doświadczyl tego jak to jest ? 🤤🤤
 
Mężczyzna

Zagraniczny

Nowicjusz
Moja żona lubi, choć nie zawsze ma ochotę. Pierwszy raz spróbowała ze mną, trochę wypiliśmy i po zabawach z paluszkiem spróbowaliśmy na pieska. Stwierdziła, że było przyjemnie i od tej pory obie dziurki są dostępne. Czasami bawimy się z wibratorem i wtedy obie na raz są pieszczone.
 
Kobieta

Katarynka

Cichy Podglądacz
Moja kobieta niestety nie lubi, bo bardzo ja boli a ja bym chciał zerrznac ja w dupke, czy mógłby mi ktoś opisać jak to jest, bo wydaje mi się że jest bardzo ciasno i dwa że kobieta bardzo czuje każde wejście kutasa, co mnie bardzo podnieca ale jeśli mógłby kto napisać co doświadczyl tego jak to jest ?
Czasem boli na początku. Baaardzo! Dlatego nic na siłę, trzeba czasu i cierpliwości. Najważniejsze jest nawilżenie, nie wystarczy trochę śliny niestety, potrzebny jest lubrykant, u nas najlepiej sprawdza się oliwka ;p Mnie zawsze boli jak zaczynamy anal w pozycji "od tyłu" tzn. "na pieska".Wydaje się to dziwne, bo ta pozycja najbardziej pasuje do anala, ale ja wolę zacząć inaczej, potem przejść do tego. Tak więc zaproponuj swojej kobiecie, żeby to ona usiadła na tobie i sama , w swoim tempie prowadziła akcję. Możecie zacząć od normalnego seksu w tej pozycji, porozciągać ją delikatnie palcem(oliwka!). Kiedy już siada na kutasa(boże, co za określenie!) powinna lekko przeć, nie spinać pośladków, tylko przeć, wtedy nie boli, słowo. Jeżeli raz dojdzie w taki sposób, to ciągle będzie chciała mieć coś w tyłku, kup jej ładny korek analny w rozm. S i spróbujcie podczas seksu. Niech się dziewczyna rozwija ;p Omija ją tyle przyjemności. Powodzenia🐞🍀
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
To że na nią nie trafiłeś, nie oznacza acze że takiej nie ma, niektóre się z tym kryją a niektóre już są zajęte swoimi analnymi partnerami 👍
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry