• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy kazdy facet się masturbuje?

Posejdon

Cichy Podglądacz
Homo-sapiens jest jedyną istotą która ma przywilej do samo zaspokajania i dobrze bo byłoby znacznie więcej przestępstw i ludności na już mocno przeludnionej planecie.
 
  • Haha
Reactions: tpo
Mężczyzna

luzik27

Cichy Podglądacz
Osobiście znam może jednego faceta który jestem skłonny uwierzyć, że nigdy się nie masturbował... (wcale nie ksiądz xD). A 99% facetów (jak nie więcej) wg mnie to robi (robiło). Co do masturbacja przy partnerce to jest to spoko na jakiś kamerkach czy czymś pdoobym, a przy sobie to jest fajne jako taki podjudzacz ale raczej szybko się kończy ten etap razrywki i zaczyna się ciekawsza część 😛
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Każdy facet się masturbuje. Jedynie - zależnie od popędu, wieku, sytuacji rodzinnej, poglądów religijnych itp. zmienia się długość przerw pomiędzy. Faceci, którzy nie mają zahamowań i nauczyli się cieszyć swoją seksualnością robią to nawet i codziennie. Ci, którzy mają poczucie winy, uważają że to grzech itp. mogą się powstrzymywać, ale i tak robią to przynajmniej kilka razy w roku.
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Homo-sapiens jest jedyną istotą która ma przywilej do samo zaspokajania i dobrze bo byłoby znacznie więcej przestępstw i ludności na już mocno przeludnionej planecie.
Jest bardzo dużo gatunków zwierząt, które lepiej lub gorzej ogarniają masturbację, wiele małp ogarnia łapami, ssaki morskie -te szukają przedmiotów do pomocy, koniowate dają radę pocierając o brzuch, podobnie jakieś rogate, jelenie a przykład. Psowate też chętnie próbują. I pewno wiele innych. Jest masa filmów w necie z takimi zabawami. 😉

Choć mogę się zgodzić, że człowiek jest w tym najlepszy. 🤩
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry