• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy kazdy facet się masturbuje?

Kobieta

dessi1979

Erotoman
To naturalna rzecz u homo sapiens, my jako istoty rozumne jako jedyni jesteśmy do tego zdolni.
Większość ssaków z zapałem i namiętnością uprawia samogwałt.
Z drugiej strony zapobiega to większej ilości gwałtów czy przemocy z tym związanej.
Jeżeli walisz sobie, by uniknąć odpowiedzialności karnej i chronisz tym samym kobiety w twoim otoczeniu... Targaj go... Proszę targaj i nigdy nie przestawaj
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
Myślę, że facet, który tego nie robi naprawdę dużo traci:

1. Rozkosz, którą mógłby mieć codziennie
2. Nie uczy się samokontroli wytrysku
3. Być może szkodzi swojemu zdrowiu
Co za niedorzeczności.Aż się nie chce wierzyć,że ktoś może traktować poważnie tego typu twierdzenia,a jeszcze bardziej dziwne jest to,iż może je publicznie wygłosić.Prawda jest taka,iż praktykując samogwałt,sam/a sobie szkodzisz i to na wielu płaszczyznach.
 
S

sheepdog

Guest
Co za niedorzeczności.Aż się nie chce wierzyć,że ktoś może traktować poważnie tego typu twierdzenia,a jeszcze bardziej dziwne jest to,iż może je publicznie wygłosić.Prawda jest taka,iż praktykując samogwałt,sam/a sobie szkodzisz i to na wielu płaszczyznach.
Forum ma charakter zamkniety i wypowiedzi nie mają cech wypowiedzi publicznych.
 
Mężczyzna

Midnight Rambler

Seks Praktykant
To naturalna rzecz u homo sapiens, my jako istoty rozumne jako jedyni jesteśmy do tego zdolni. Z drugiej strony zapobiega to większej ilości gwałtów czy przemocy z tym związanej.
Wiem, że mamy się za koronę stworzenia, ale nic nie wskazuje na to, żebyśmy byli wyjątkowi w tej materii. Przynajmniej wśród ssaków. Ponoć zwykła rzecz u gatunków poligamicznych. I niektóre robią to, o zgrozo!!! dla przyjemności! No chyba, że ludzka masturbacja jest w jakiś sposób lepsza 😂
 
S

sheepdog

Guest
Wiem, że mamy się za koronę stworzenia, ale nic nie wskazuje na to, żebyśmy byli wyjątkowi w tej materii. Przynajmniej wśród ssaków. Ponoć zwykła rzecz u gatunków poligamicznych. I niektóre robią to, o zgrozo!!! dla przyjemności! No chyba, że ludzka masturbacja jest w jakiś sposób lepsza 😂
Jest najlepsza w każdy sposób. Nawet bez specjalitycznych narzędzi, których ostatnio na forum wysyp...no wysypisko wręcz:LOL:
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
Forum ma charakter zamkniety i wypowiedzi nie mają cech wypowiedzi publicznych.
Nastepna niedorzeczność.Forum składa sie z iluś tam osób a wiec każda wypowiedż ma charakter publiczny,szczrgólnie w sytuacji gdy kazdy może wypowiedzi te przeczytać.Jedynie komentowanie/zakładanie nowych tematów jest nieco utrudnione.
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Co za niedorzeczności.Aż się nie chce wierzyć,że ktoś może traktować poważnie tego typu twierdzenia,a jeszcze bardziej dziwne jest to,iż może je publicznie wygłosić.Prawda jest taka,iż praktykując samogwałt,sam/a sobie szkodzisz i to na wielu płaszczyznach.
Szkodzisz? Lekarze mówią coś zupełnie przeciwnego.
 
Mężczyzna

Pikantne Opowieści

Cichy Podglądacz
Śmieszny jest Pan.Rozumiem,iż będziemy musieli to robić na pański…rozkaz.hahaha
Najpierw niech się Pan zapozna z definicją słowa rozkaz, na pewno nie rozkazuje się nikomu używając słowa "można...". Pozwolę sobie wytłumaczyć ten skomplikowany żarcik, którego ewidentnie Pan nie zrozumiał. Jest to forum, i ludzie tutaj dyskutują na różne tematy, pytanie zadane w tym temacie jest zarazem trudne, bo nikt nie wie co robią 'wszyscy', a zarazem łatwe bo wydaje się że każdy facet to robi, a jeśli mówi że nie robi to znaczy, że kłamie (uwaga, piszę to również półżartem, proszę nie brać tego serio), siłą rzeczy więc uznaje że najłatwiej przyznać że każdy i nie ma co dalej dyskutować, co wyraziłem w formie żartu, jak widać dość trudnego do zrozumienia. Oczywiście każdy może dyskutować tutaj i gdzie indziej na jakie tematy chce i jak długo chce, nie odbieram nikomu do niczego prawa, bo jestem bardzo toleranvyjny, jak również nie mam takiej mocy sprawczej by coś komuś zabraniać :).

Następnym razem dodam uśmieszek, żeby moja myśl była bardziej zrozumiała dla szerokiego grona odbiorców.

:)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry