• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy dałybyście wylizać obcemu?

Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Wiem, pytanie było do Pań. Ale gdyby je odwrócić. Czy panowie wylizalibyscie zupełnie obcą kobietę? Bo ja nie wiem...
Chociaż czasami mam taką fantazję związaną z kobiecą dominacją. Żona przyprowadza swoje koleżanki i znajome, których faceci nie chcą robić minetki i każe mi wylizywać im cipki. (to takie z fantazji, które na pewno nie będą zrealizowane 😉)
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
Wiem, pytanie było do Pań. Ale gdyby je odwrócić. Czy panowie wylizalibyscie zupełnie obcą kobietę? Bo ja nie wiem...
Chociaż czasami mam taką fantazję związaną z kobiecą dominacją. Żona przyprowadza swoje koleżanki i znajome, których faceci nie chcą robić minetki i każe mi wylizywać im cipki. (to takie z fantazji, które na pewno nie będą zrealizowane 😉)
Owszem, czysta i bez zbyt wielkich "motyli". nie musze znać, żeby lizać:sneaky: To nie romans, tylko potrzeba....
 
Kobieta

anawlis

Seks Praktykant
Miałam taką propozycję w dużej galerii i odrzuciłam.
Dziś raczej też bym odrzuciła ale już z duuuzym zastanowiem. Bo uważam że to nic złego ale gdzieś z tyłu głowy kotłują się myśli
- czy jest zdrowy
- pewnie będzie chciał odwdzięczenia się za co dziękuję bardzo
- czy mnie nie udusi tam.
Ale wbrew logice i bezpieczeństwu bliżej mi do zaakceptowania zaproszenia w nocy w parku niż w dzień w jakimś innym miejscu.
 
Mężczyzna

Maksymilian20

Cichy Podglądacz
Miałam taką propozycję w dużej galerii i odrzuciłam.
Dziś raczej też bym odrzuciła ale już z duuuzym zastanowiem. Bo uważam że to nic złego ale gdzieś z tyłu głowy kotłują się myśli
- czy jest zdrowy
- pewnie będzie chciał odwdzięczenia się za co dziękuję bardzo
- czy mnie nie udusi tam.
Ale wbrew logice i bezpieczeństwu bliżej mi do zaakceptowania zaproszenia w nocy w parku niż w dzień w jakimś innym miejscu.
Bliżej ci do nocy w parku? Jesteś odważna biorąc pod uwagę dziejszy świat
 
Mężczyzna

_povg_

Podrywacz
Miałam taką propozycję w dużej galerii i odrzuciłam.
Dziś raczej też bym odrzuciła ale już z duuuzym zastanowiem. Bo uważam że to nic złego ale gdzieś z tyłu głowy kotłują się myśli
- czy jest zdrowy
- pewnie będzie chciał odwdzięczenia się za co dziękuję bardzo
- czy mnie nie udusi tam.
Ale wbrew logice i bezpieczeństwu bliżej mi do zaakceptowania zaproszenia w nocy w parku niż w dzień w jakimś innym miejscu
A wielkość galerii miała wpływ na decyzję? :D
Jak zareagowałaś w danym momencie? Byłaś oburzona propozycją, zakłopotana?
Obawy są i będą zawsze, myślę że z obydwu stron, więc ryzyko choćby minimalne będzie, ale można je minimalizować.
- Co do kwestii zdrowotnych, to ludzie robią bardziej ryzykowne rzeczy siebie nie znając, choćby zwykły seks będzie bardziej ryzykowny... W tym przypadku to facet Ciebie ma lizać, a nie Ty faceta.
- Niekoniecznie, fan lizania będzie usatysfakcjonowany w 100% bez żadnego odwdzięczania.
- Myśląc w ten sposób można nie wychodzić z domu bo każdy może być potencjalnym dusicielem ;) Idąc dalej on też się powinien obawiać, że możesz udusić go swoimi udami...
Jeśli ktoś będzie miał złe zamiary wobec danej osoby to naprawdę nie musi się spotykać w ten sposób aby zrobić krzywdę drugiej osobie.
Spotkanie w nocy w parku faktycznie jest wbrew logice i zaprzeczeniem tego co napisałaś ;)

Z upływającym czasem człowiek zaczyna często sobie zdawać sprawę, że im starszy tym mniejsza szansa na takie "okazje". Czasem po prostu warto podjąć ryzyko, dać się ponieść i przeżyć coś szalonego...

Jedne kobiety, to lubią, inne to brzydzi. Zależy od kobiety, poziomu popędu, otwartości na takie rzeczy.
Jednak chyba bardziej obawy o bezpieczeństwo mają wpływ na takie a nie inne decyzje, a nie obrzydzenie sensu stricte ;)
 
Kobieta

anawlis

Seks Praktykant
A wielkość galerii miała wpływ na decyzję? :D
Niee
Jak zareagowałaś w danym momencie?
W sklepie skrzyżowaliśmy spojrzenie i jak wyszłam z niego to on poszedł za mną i się spytał czy może mi zadać pytanie. Mówię no dawaj a on czy może mi wylizać cipkę.
A ja na to takie spokojne yy nie ? Spadaj ?
A on na to ok nie było tematu i się ulotnił.
Po chwili zauważyłam że trzęsą mi się ręce nie wiem czemu 😂 chyba się zestresowałam dana sytuacją i pierwsza myśl że to zboczeniec(teraz tak nie uważam) ale ostatecznie uznałam to za komplement.
Byłaś oburzona propozycją, zakłopotana?
Oburzona nie, zakłopotana też nie. To była szybka akcja. Ludzie mają różne potrzeby miał prawo zapytać więc nie widziałam powodu żeby rzucać się z pazurami , ale miałam też partnera wobec którego byłam lojalna więc takie akcje wtedy nie miały prawa bytu.
Spotkanie w nocy w parku faktycznie jest wbrew logice i zaprzeczeniem tego co napisałaś ;)
Bo ja lubię adrenalinę i uwielbiam noc. Więc to się zazębia jakoś 😻
Z upływającym czasem człowiek zaczyna często sobie zdawać sprawę, że im starszy tym mniejsza szansa na takie "okazje". Czasem po prostu warto podjąć ryzyko, dać się ponieść i przeżyć coś szalonego...
No np w parku nocą to jest szalone🤣
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

_povg_

Podrywacz
W sklepie skrzyżowaliśmy spojrzenie i jak wyszłam z niego to on poszedł za mną i się spytał czy może mi zadać pytanie. Mówię no dawaj a on czy może mi wylizać cipkę.
A ja na to takie spokojne yy nie ? Spadaj ?
A on na to ok nie było tematu i się ulotnił.
Po chwili zauważyłam że trzęsą mi się ręce nie wiem czemu 😂 chyba się zestresowałam dana sytuacją i pierwsza myśl że to zboczeniec(teraz tak nie uważam) ale ostatecznie uznałam to za komplement.
Czyli sama propozycja wywołała już w Tobie emocje. Myślę, że dobrze uznałaś i był to komplement :cool:
Oburzona nie, zakłopotana też nie. To była szybka akcja. Ludzie mają różne potrzeby miał prawo zapytać więc nie widziałam powodu żeby rzucać się z pazurami , ale miałam też partnera wobec którego byłam lojalna więc takie akcje wtedy nie miały prawa bytu.
Kumam
Bo ja lubię adrenalinę i uwielbiam noc. Więc to się zazębia jakoś 😻
Ale szansa na to niezauważone uduszenie jakby większa ;)
No np w parku nocą to jest szalone🤣
Jest hehe... nie da się ukryć ;)

Czyli jeśli lizanie Ciebie przez nieznajomego to tylko nocą w parku :) Przyjmuję do wiadomości :p
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
W sklepie skrzyżowaliśmy spojrzenie i jak wyszłam z niego to on poszedł za mną i się spytał czy może mi zadać pytanie. Mówię no dawaj a on czy może mi wylizać cipkę.
A ja na to takie spokojne yy nie ? Spadaj ?
A on na to ok nie było tematu i się ulotnił.
Po chwili zauważyłam że trzęsą mi się ręce nie wiem czemu 😂 chyba się zestresowałam dana sytuacją i pierwsza myśl że to zboczeniec(teraz tak nie uważam) ale ostatecznie uznałam to za komplement.
Myślę, że to mogłaby być fantazja którą chciałbym spełnić. Zapytać nieznajomą laskę czy mogę wylizać jej cipkę, a ona by się zgodziła...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry