• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy chodzicie nago w domu?

GotowyNaWszystko

Cichy Podglądacz
Codziennie. Bardzo często śpię nago.Moim największym fetyszem jest podglądanie. Nie mam z tym żądnych problemów,nawet w obecności osób trzecich. Zawsze mam odsłonięte okna. Moi sąsiedzi są przyzwyczajeni od wieeelu lat ;)
 

Inqusi

Cichy Podglądacz
Ja zawsze śpię nago, często chodzi nago po mieszkaniu, przyzwyczajony jestem, nie wynika to z jakiegoś seksualnego podtekstu, po prostu jest mi niewygodnie spać w piżamie czy nawet w samych bokserkach.
 
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
jak jesteśmy sami w domu to żona zawsze wychodzi z łazienki po prysznicu nagusieńka i paraduje tak przede mną szukając dopiero ubrania robi to specjalnie powoli..... a po sexie to zawsze wstajemy nie ubrani, robimy sobie kawkę i dopiero później ogarniamy się w ubranka
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Przy powiększonej rodzinie raczej nie ma takich możliwości. Ale kiedyś w przyszlosci... 🙂 🙂
 
Mężczyzna

Boohay

Cichy Podglądacz
Śpimy nago, czasem po domu jak jesteśmy sami też nago zdarza się wyskoczyć z wyrka... A to do łazienki, a to do kuchni, ewentualnie sprawdzić coś na dole... Spanie na golasa ogólnie jest wskazane i bardzo zdrowe 😉 choć oboje nie paradujemy przed otwartymi oknami. Kiedy nagość jest nasza intymnością wtedy to jest ok 🙂
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry