• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy chodzicie nago w domu?

Mężczyzna

zigidigi

Nowicjusz
Przy innych domownikach (zwłascza małych) to raczej ciężkie i nieco krępujące. Ale moja Ż często przebiera się w pokoju przy odsłonietych żaluzjach, także jak ktoś z sąsiedniego budynku ma wprawne oko to pewnie nie raz miał uciechę z patrząc na nnią :)
 
Mężczyzna

Szczep

Seks Praktykant
Przy innych domownikach (zwłascza małych) to raczej ciężkie i nieco krępujące. Ale moja Ż często przebiera się w pokoju przy odsłonietych żaluzjach, także jak ktoś z sąsiedniego budynku ma wprawne oko to pewnie nie raz miał uciechę z patrząc na nnią :)
Namów ja żeby nago wychodziła na balkon.
 
Mężczyzna

zigidigi

Nowicjusz
Przy innych domownikach (zwłascza małych) to raczej ciężkie i nieco krępujące. Ale moja Ż często przebiera się w pokoju przy odsłonietych żaluzjach, także jak ktoś z sąsiedniego budynku ma wprawne oko to pewnie nie raz miał uciechę z patrząc na nnią :)
Namów ja żeby nago wychodziła na balkon.
W pełni lata jak jest gorąco to wychodzi nago lub topless podlewać kwiaty. Zwykle już wieczorem. Ale kilka razy zdarzyło się jej coś robić na balkownie w samej bieliźnie :)
 
Mężczyzna

Szczep

Seks Praktykant
Przy innych domownikach (zwłascza małych) to raczej ciężkie i nieco krępujące. Ale moja Ż często przebiera się w pokoju przy odsłonietych żaluzjach, także jak ktoś z sąsiedniego budynku ma wprawne oko to pewnie nie raz miał uciechę z patrząc na nnią :)

W pełni lata jak jest gorąco to wychodzi nago lub topless podlewać kwiaty. Zwykle już wieczorem. Ale kilka razy zdarzyło się jej coś robić na balkownie w samej bieliźnie :)
A jest jakiś podglądacz?
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Tak, chodzę nago po górnym piętrze. Okna wychodzą na pola i łąki. No i jedną nieruchliwą ulicę. Ale jak mieszkałam w mieszkaniu w Warszawie to też nie miałam z tym problemu, że naprzeciwko był budynek. To nawet mnie trochę podkręcało.
 
Mężczyzna

zigidigi

Nowicjusz
Odnoszę wrażenie, że w Polsce zmienia się pomalutku podejście do nagości. W szczególności kobiety są chyba mniej wstydliwe niż te paręnaście lat wstecz. Co wyraźnie widać na ulicach po aktualnym stylu ubierania. Również w takich miejscach jak sauny czy nagie plaże nad Bałtykiem coraz częściej widać nagie 20-40 letnie kobiety.
 
Mężczyzna

Szczep

Seks Praktykant
Odnoszę wrażenie, że w Polsce zmienia się pomalutku podejście do nagości. W szczególności kobiety są chyba mniej wstydliwe niż te paręnaście lat wstecz. Co wyraźnie widać na ulicach po aktualnym stylu ubierania. Również w takich miejscach jak sauny czy nagie plaże nad Bałtykiem coraz częściej widać nagie 20-40 letnie kobiety.
Ale nie zmieniło się z facetami. Nie potrafią się zachować jak coś pięknego im się trafi.
 
Mężczyzna

Szczep

Seks Praktykant
Racja😀. Dlatego myślę że jak nagość, głównie na kąpieliskach, nieco się zadomowi to już nie będą tak emocjonalnie reagować. Aczkolwiek dyskretne zerkniecie na ładną kobietę nie jest jakaś zbrodnią 😉
Dyskretne a nachalne todwie różne rzeczy. Jak ktoś będzie zerkał nachalnie to tej nagości za dużo nie będzie.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry