• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy chciałybyście zobaczyć jak kolega (chłopak) bierze do buzi od innego?

Mężczyzna

FemDomLive

Cichy Podglądacz
A co żona na to?
No właśnie,.
Żona chyba nie starzeje się, lub bardzo wolno starzeje się, ponieważ niechętnie przełamuje bariery.
I nie mogę zrozumieć. Proponuję, aby sama wybrała faeta do trójkąta, a ona boi się?!
Gdybym to, mi kazała wybrać jakąś dziewczynę do trójkąta...... to już byłbym w monopolowym po dobre wino.
 
L

lensfous

Guest
No właśnie,.
Żona chyba nie starzeje się, lub bardzo wolno starzeje się, ponieważ niechętnie przełamuje bariery.
I nie mogę zrozumieć. Proponuję, aby sama wybrała faeta do trójkąta, a ona boi się?!
Gdybym to, mi kazała wybrać jakąś dziewczynę do trójkąta...... to już byłbym w monopolowym po dobre wino.
U mnie podobnie, ja też nie rozumiem czemu jest taka niechętna? Życie upływa, chciałbym spróbować czegoś nowego, bez zdrady i nie kombinując na boku do tego na jej warunkach. To tak jakby zjeść ciastko i mieć ciastko. Z tym że jestem w 100% hetero i nie wchodzi w grę żadna zabawa z innym facetem z mojej strony.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mężczyzna

FemDomLive

Cichy Podglądacz
U mnie podobnie, ja też nie rozumiem czemu jest taka niechętna? Życie upływa, chciałbym spróbować czegoś nowego, bez zdrady i nie kombinując na boku do tego na jej warunkach. To tak jakby zjeść ciastko i mieć ciastko. Z tym że jestem w 100% hetero i nie wchodzi w grę żadna zabawa z innym facetem.
Pięknie sformułowane - ".... spróbować czegoś nowego, bez zdrady, nie kombinując...".
Przynałem Ci mojego pierwszego like na tym forum!

Kobiety: Dlaczego generalizując, większość z was ma z tym problem?
 
L

lingster

Guest
A może jakaś Pani wypowie się.
Dlaczego nasze żony mają problem z trójkątem 2K i 1M?
Proste: lubimy być jedyne i najlepsze. Plus temat pod tytułem „jak ta druga odbierze mnie i moje cialo? Czy nie będzie się śmiać?” Takie mamy czasy, że cały świat i popkultura seksualizuje nas od początku i poniekąd sprowadza do roli jebadelek, stad tez babskie kompleksy. Często nawet bezpodstawne.
Tez długo dorastałam do opcji trojkata z druga kobieta - teraz sama szukam chętnej 🤣
Dwa razy nie trzeba mówić 😋
😈
 
O

ologreti

Guest
A może jakaś Pani wypowie się.
Dlaczego nasze żony mają problem z trójkątem 2K i 1M?
Nie dzielę się swoim ciastkiem tylko sama go zjadam..😉 A tam serio @BoomShakalaka ma rację. 🙂 Na szczęście mój mi tego nie proponował i tak naprawdę nie wiem jakbym do tego podeszła.🤔 Z moim podejście na 100% bym się nie zgodziła...kompleksy, brak pewności siebie robi swoje. 😶
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Czy chciałybyście zobaczyć jak kolega (chłopak) bierze do buzi od innego? Pozwoliłybyście swojemu partnerowi na zrobienie loda? Większość dziewczyn lubi ssać swojemu mężczyźnie. Czy chłopak ma zrezygnować z tej przyjemności tylko temu ze jest chłopakiem?

Mam na myśli zabawę, suck for fun a nie związek
Raczej nie
 
Mężczyzna

Not wisdom at all

Cichy Podglądacz
Mnie tez trochę nęci sama wizja tego ze jestem w trojkącie z panna i kolesiem. Ale nie mógłbym być związany z panna emocjonalnie, bo inaczej by nie zagrało. Mnie często kręciła opcja tego typu, ze to ten koleś (będący np w związku z panna) robi mi loda albo ssie jądra podczas gdy j zajmuje się jego Panią
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Mnie rozwalają komentarze typu: nie jestem gejem, ale chciałbym kilka razy possać innemu facetowi i żeby moja żona popatrzyła, bo hej, pamiętajcie - ja jestem hetero. Przecież to żadna ujma i wada być gejem/bi. Lepiej to przyznać przed sobą i innymi, zamiast pisać takie śmieszne posty.
 
Mężczyzna

alfonzzo

Seks Praktykant
Mnie rozwalają komentarze typu: nie jestem gejem, ale chciałbym kilka razy possać innemu facetowi i żeby moja żona popatrzyła, bo hej, pamiętajcie - ja jestem hetero. Przecież to żadna ujma i wada być gejem/bi. Lepiej to przyznać przed sobą i innymi, zamiast pisać takie śmieszne posty.
Bo od dawien dawna brakuje określenia ONO, wtedy takie ONO mogłoby "se" pod avatarem wpitolić zamiast MĘŻCZYZNY czy KOBIETY takie ONO... i wtedy wszystko byłoby jasne, wszak ONO samo nie wie czy ... jest ON czy ONA, pojął?
 
Mężczyzna

mateusz12345123

Nowicjusz
po pierwsze przeważnie k+k w oczach faceta to fajna sprawa i na odwrót tak to działa no są wyjątki ale to najbardziej chyba zależaoby od sytuacji
osobiście w życiu bym nie pozwolił dołączyć facetowi do sexu gdybym miał żonę, kiedyś tak myślę ale aktualnie jestem wolny i chyba byłbym gotowy na sex grupowy ale kto wie czy by kogoś innego nie poniosło w takiej sytuacji i normalnie by mlasnął, nawet by się nie zastanawiał
 
Mężczyzna

Penioryk

Nowicjusz
Moja dziewczyna mówiła że chciałaby żebym obciągnął innemu facetowi. Ja dodałem, że chciałbym też żeby on mi obciągnął i kogoś, kto by zajął się moimi stopami. Wylizał, wywąchał, wygłaskał. Seks anakny również. W obie strony, czyli żeby i mnie ktoś wydymał i ja kogoś - tutaj akurat sam nie wiem które bym wolał bardziej. Nie miała nic przeciwko. Również "pozwoliła" przespać mi się z inną dziewczyną, żebym miał jakieś porównanie bądź się czegoś może nowego douczył. Ale i tak bardziej na kutaska byłem i jestem chętny. Wciąż szukam odpowiedniej osoby..
 
Mężczyzna

Dictador

Nowicjusz
też miewam fantazję żeby obciągnąć jakiemuś facetowi, byle zadbanemu
z wiekiem nawet ciekawi mnie jak to jest mieć kutasa w dupie (co prawda dildo już spróbowałem ale dalej ciekawi mnie taki prawdziwy)
:)
 
C

col. Greg

Guest
To zależy: generalnie, mnie (i wiele innych kobiet) taki widok podnieca, zwłaszcza jeśli obaj panowie są "hot". Ale czy pozwoliłabym partnerowi? Fajnie się o tym fantazjuje, ale jednak życie to nie fantazja: na przykład pewnie bym się nie zgodziła żeby robił komuś loda bez gumki, a w gumce to jednak już nie taka sama przyjemność (zarówno dla "dawcy" jak i dla "boircy" :)). Chyba że jakiś dobry znajomy z aktualnymi badaniami - ale to z kolei inne problemy (nie jestem pewna że zabawy z bliskimi znajomymi to dobry pomysł)...
Myślę, że nie Arabell....
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry