• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy chciałybyście zobaczyć jak kolega (chłopak) bierze do buzi od innego?

NickT

Nowicjusz
Czy chciałybyście zobaczyć jak kolega (chłopak) bierze do buzi od innego? Pozwoliłybyście swojemu partnerowi na zrobienie loda? Większość dziewczyn lubi ssać swojemu mężczyźnie. Czy chłopak ma zrezygnować z tej przyjemności tylko temu ze jest chłopakiem?

Mam na myśli zabawę, suck for fun a nie związek.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Arabella

Cichy Podglądacz
To zależy: generalnie, mnie (i wiele innych kobiet) taki widok podnieca, zwłaszcza jeśli obaj panowie są "hot". Ale czy pozwoliłabym partnerowi? Fajnie się o tym fantazjuje, ale jednak życie to nie fantazja: na przykład pewnie bym się nie zgodziła żeby robił komuś loda bez gumki, a w gumce to jednak już nie taka sama przyjemność (zarówno dla "dawcy" jak i dla "boircy" :)). Chyba że jakiś dobry znajomy z aktualnymi badaniami - ale to z kolei inne problemy (nie jestem pewna że zabawy z bliskimi znajomymi to dobry pomysł)...
 

NickT

Nowicjusz
Jasna sprawa Basiu nie kazdemu musi sie podonac. Jednak piszesz "chyba"
Ps. Nie musisz ogpowiadac ale czy ty lubisz brac do buzi od swojego faceta?
 

samczyk

Cichy Podglądacz
Sam mam czasami fantazje o sprobowanie z drugim facetem i przyznam ze gdyby byla ze mna jakas kobieta to dodaloby mi to odwagi. A jakby mi w tym pomagala to juz w ogole odlot. Moglbym sie od niej poduczyc choc z drugiej strony to wstydliwe i krepujace jak osoba trzecia na to patrzy. Ale pofantazjowac zawsze mozna np taki wspolny gloryhole ...
 

Gryf

Cichy Podglądacz
Ja się nad tym też się zastanawiałem? Ale koleś musiałby być obcy bo z dobrym znajomym to nie. Sam bym spróbował jak to jest z perspektywy kobiety? Jedyny kontakt mojego penisa z drugim facetem był w trakcie trójkąta to koleżanka robiła z nimi co chciała i nie przeszkadzało mi to. Raz jedyny masturbował mnie kolega a ja jego też było ciekawie
 
  • Like
Reactions: tpo

Lukaszz212

Cichy Podglądacz
Hmmm ciekawy temat ja akurat próbowałem zrobić loda i mi się to podoba zrobiłem to już 3 razy za pierwszym nie mogłem doprowadzić (stres) za drugim gościu się spuscił na podloge no i trzeci to miałem chęć spróbować jak smakuje sperma i była całkiem fajna porostu lubię robić łaskę ż połykiem dodam że nie jestem gejem i nigdy nim nie będę.
 
  • Like
Reactions: tpo

Pawelchetny

Cichy Podglądacz
Nie jestem gejem ale często mam fantazję ze jestem niewolnikiem i moja Właścicielka każe mi robić wszystkie zboczone rzeczy dla jej zabawy....
Jedną z nich jest robienie loda innych niewolnikom....hmmm...
 
Mężczyzna

witek

Cichy Podglądacz
fantazja w seksie odgrywa nie bagatelną rolę. To dzięki fantazji przenosimy się do świata często nieznanych przyjemności, to dzięki fantazji robimy rzeczy które nas relaksują. Często w komentarzach pojawia się stwierdzenie "raczej nie" sami przyznacie że jest to takie "na dwoje babka wróżyła, bo
ja raczej nie, ale gdyby nawet przez przypadek facet złapał mnie za kutasa to "ja raczej nie" chętnie bym spróbował a przy okazji zrealizowałbym swoją fantazje. Także w tej kwestii nie byłbym taki stanowczy, nigdy nie wiemy jakie podniety a danym momencie nami kierują
 
Mężczyzna

FemDomLive

Cichy Podglądacz
W moim przypadku jest tak, że z wiekiem przełamuję, lub mam chęć przełamywania wszelkich barier.
Kiedyś wielu rzeczy nie wyobrażałem sobie.
Mając 20 lat, nawet przez myśl nie przeszłoby mi, że jakiś inny facet mógłby przelecieć moją żonę - a teraz chętnie bym na to popatrzył. Trójkącik 2M i zona - czemu nie?
To samo dotyczy układów męsko-męskich. Jestem gotowy spróbować dosłownie wszystkiego - i to na maksa!
 
L

lensfous

Guest
W moim przypadku jest tak, że z wiekiem przełamuję, lub mam chęć przełamywania wszelkich barier.
Kiedyś wielu rzeczy nie wyobrażałem sobie.
Mając 20 lat, nawet przez myśl nie przeszłoby mi, że jakiś inny facet mógłby przelecieć moją żonę - a teraz chętnie bym na to popatrzył. Trójkącik 2M i zona - czemu nie?
To samo dotyczy układów męsko-męskich. Jestem gotowy spróbować dosłownie wszystkiego - i to na maksa!
A co żona na to?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry