• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czworokącik

Status
Zamknięty.
Mężczyzna

Wacław

Seks Praktykant
Przecież możesz to sam zorganizować albo się dołączyć (bo jeśli odczuwasz zazdrość, to mimo tego, że nie bierzesz z zasady w takich kombinacjach alpejskich udziału, to może jednak chciałbyś :)). Na Zbiorniku jest pełno takich ogłoszeń :)
Zazdrość, to nie najlepsze słowo, którego powinienem użyć. Tak, zgadza się, mogę sam zorganizować, jednak to piszemy o już gotowych, trzech napalonych koleżankach.... Nie biorę udziału w naborach. W kombinacjach tego typu, to jak najbardziej chętnie.
Przepraszam, jeżeli wprowadziłem w błąd w mojej wypowiedzi, nie było to moja intencją😉
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Zazdrość, to nie najlepsze słowo, którego powinienem użyć. Tak, zgadza się, mogę sam zorganizować, jednak to piszemy o już gotowych, trzech napalonych koleżankach.... Nie biorę udziału w naborach. W kombinacjach tego typu, to jak najbardziej chętnie.
Przepraszam, jeżeli wprowadziłem w błąd w mojej wypowiedzi, nie było to moja intencją😉
No proszę, jaki ujmująco grzeczny użytkownik :)
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
Update sytuacji tuż tuż🙄😜
No właśnie...

Guys, update jest taki, że kończymy ten cały spektakl, znalazłyśmy faceta 😉😊

Na razie nie możemy powiedzieć Wam kto to jest. Być może sam się zdecyduje ujawnić w odpowiednim dla siebie momencie, my w każdym razie dałyśmy słowo, że tego nie zrobimy.

Nie było łatwo z wyborem, ponieważ ni cholery nie było jednomyślności na pokładzie, a ster jest tylko jeden... (love you girls 🙈 jaaaaaak diaaaaaabli!!! 😘).

Tak czy owak...

Dziękujemy Wam 😉🩵😊

Przede wszystkim za odzew na nasze, bądź co bądź, dziwne i z lekka podejrzane ogłoszenie (ja na bank bym uznała je za mega grubą ściemę i z miejsca olała...).

Dzięki również za wszystkie wiadomości - te publiczne i te prywatne; te poważne i te dla jaj 😆 chociaż pełen szacun - tych prawdziwych jaj nie było 😉 Ale co się z Wami pośmiałyśmy, to nasze 🙈😆

Poza tym, dzięki wszystkim za trzymanie kciuków za powodzenie w realizacji całego planu, bo... wygląda na to, że go sfinalizujemy, w co do końca same trochę nie wierzyłyśmy 😉 Ale jak zwykle sprawdza się jedno... - na przypale albo wcale 😎🫶😉

Aha, livestreamy są nadal wewnętrznie negocjowane 😆

Wish us luck 😉
Ada, WhitePinkRed & Ola
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Już nie będzie drugiego takiego ogłoszenia. Pożegnanie ogłoszenia czworokącik... Kilkanaście stron wypowiedzi pod nim,
niekończąca się dyskusja, zaaferowani użytkownicy, domysły, wątpliwości, gorączkowe oczekiwanie.
Powtarzalność przyciągania naszej uwagi przez minuty, godziny, dni, tygodnie!

A przecież o pisaniu tego ogłoszenia myślały już od dawna. Coś niewiarygodnego! Co dzień siadaliśmy jak do telenoweli,
żeby właśnie oglądać tę rywalizację. Fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było im przypisać podczas wyborów i organizowania schadzki?
Że można w życiu wygrać ewidentnie bez układów. Że są dziewczynami rzetelnymi, solidnymi, posłańcami wielkich wiadomości, wielkiej nadziei.
Zaczynały jako idolki kryzysowe, które miały wprowadzi Sexforum jako ambasadorki wspaniałego skoku cywilizacyjnego do seksualnej Europy.
Fenomen społeczny. Przecież my, dzięki temu ogłoszeniu żyliśmy życiem zastępczym. Było powodem ogromnej zbiorowej radości.

Dało nam wiele. Bardzo wiele... Było pięknie i coś się niewątpliwie zamknęło, ale miejmy nadzieję, że w tym czworokątowym sporcie będzie jakaś próba kontynuacji.
 
Kobieta

WhitePinkRed

Erotoman
Poczułam się jakbym miała większy wpływ na Europę niż Chopin i Skłodowska-Curie razem wzięci😃😋 zapiszę, żeby to przeczytali podczas mojego pogrzebu😂

Powtórki nie będzie. Rekrutacja zakończona. Czy będzie sprawozdanie z tego wydarzenia? Tego nie możemy obiecać ale kto wie…😉
 
Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
Więc sorry, nie każdy miał równe szanse dziewczyny. Przy całym ogarnianiu ogłoszenia i tematu dałyście przysłowiowej "dupy" 😉🤣
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
C Czworokącik z przyjaciółmi Opowiadania erotyczne 3

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry