• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czworokącik

Status
Zamknięty.
Mężczyzna

Nurek

Nowicjusz
Prześlij dwie stówy, to ułożę promującą Cię poezję, może jeszcze Cię wywindujemy :D
A myślisz że mi zależy? Jak duża cześć jestem tu z powodu, że mam sporo czasu w pracy i lubię się pośmiać z niektórych głupot i fantazji tutejszych użytkowników, a czasem nawet są ciekawe tematy co mnie zainteresują. Ten z góry był skazany na porażkę jak reszta tutejszych ogłoszeń i większość z neta. Ludzi do tego poznaje się w realu lub im się za to płaci.
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
A myślisz że mi zależy? Jak duża cześć jestem tu z powodu, że mam sporo czasu w pracy i lubię się pośmiać z niektórych głupot i fantazji tutejszych użytkowników, a czasem nawet są ciekawe tematy co mnie zainteresują. Ten z góry był skazany na porażkę jak reszta tutejszych ogłoszeń i większość z neta. Ludzi do tego poznaje się w realu lub im się za to płaci.
No kuźwa, a ja tu jestem, aby śmiertelnie poważnie pisać :D Tu jest tak mało ciekawych postów, że śpieszmy się kochać ten, bo tak szybko odejdzie :D
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
A myślisz że mi zależy? Jak duża cześć jestem tu z powodu, że mam sporo czasu w pracy i lubię się pośmiać z niektórych głupot i fantazji tutejszych użytkowników, a czasem nawet są ciekawe tematy co mnie zainteresują. Ten z góry był skazany na porażkę jak reszta tutejszych ogłoszeń i większość z neta. Ludzi do tego poznaje się w realu lub im się za to płaci.
Mnie też nie zależy, bo koniec końców żona przyćmiewa wszystkie :cool: A ja wierzę, że to nie fantazja i w sumie tak sobie myślę, że nawet podziwiam, bo zorganizować coś takiego w dyskrecji to też trzeba mieć łeb :D A Tobie, Nurek, życzę, żebyś nigdy nie musiał za takie rzeczy płacić! :)
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
C Czworokącik z przyjaciółmi Opowiadania erotyczne 3

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry