• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czego nigdy nie wybaczysz partnerowi / partnerce?

A

Anika

Guest
"Miłość ci wszystko wybaczy," śpiewała w latach trzydziestych legenda polskiej sceny Hanka Ordonówna. Ale czy na pewno wszystko? Przecież każdy z nas posiada własne granice tolerancji dla pewnych zachowań i to co dla jednego będzie akceptowalne, dla drugiej osoby może oznaczać cios w plecy, którego nie da się wybaczyć.

Co dla was byłoby takim ciosem?
Czego nigdy nie wybaczylibyście swojej drugiej połowie?

divorce-619195__340.jpg
hands-1246170__340.jpg
people-2561053_640.jpg


"Miłość ci wszystko wybaczy, smutek zamieni ci w śmiech,
Miłość tak pięknie tłumaczy: Zdradę i kłamstwo i grzech.
Choćbyś ją przeklął w rozpaczy, Że jest okrutna i zła,
Miłość Ci wszystko wybaczy Bo miłość, mój miły, to ja."
 
Ostatnia edycja:
B

Basia

Guest
wszystko zależy od sytuacji i podejścia
zasadniczo nie wybaczyłabym czegoś co by celowe żeby zrobić mi na złość czy zranić mnie
choć tolerancje posiadam sporą
 

On1001

Erotoman
Ciężko powiedzieć, kiedyś wybaczyłem raz zdradę. Ale więcej bym tego nie zrobił, nie ważne w jakiej okoliczności.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Nie wybaczyłbym stosowania przemocy wobec dziecka, hazardu, nadużywania alkoholu.

Zdrady z innym

Czy w takim przypadku chodzi o wybaczenie bycia zdradzonym kobiecie, czy jednak tak naprawdę o wybaczenie samemu sobie?
Jeżeli kobieta zdradza, to znaczy, że czegoś jej po prostu brakuje. Muszą być jakieś deficyty po stronie zdradzanego, co powoduje, że nie jest on w stanie zaspokoić potrzeb kobiety.
Mężczyzna, który ma tylko do żony, dziewczyny żal o to, że go zdradziła, ma w istocie nieadekwatne, zbyt wysokie poczucie własnej wartości.
 

Halred

Erotoman
Mężczyzna, który ma tylko do żony, dziewczyny żal o to, że go zdradziła, ma w istocie nieadekwatne, zbyt wysokie poczucie własnej wartości.
Mógłbyś być bogiem seksu z pólmetrową pałą a i tak to nie wystarczy jak zdrada sama w sobie jest największą podnietą. Obcy kutas smakuje najlepiej, nieważne jaki ten "swój" byłby doskonały.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Aha, skoro więc kobieta zdradza, aby tylko posmakować obcego penisa, to znaczy, że zdradzany facet jest słaby, ma jakieś deficyty. Jest na tyle słaby, że nie może sobie znaleźć partnerki, żony, która nie będzie go zdradzała po to, aby poczuć smak innego penisa.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Tak sobie czytam i rozmyślam nad tym tematem. Dość kontrowersyjny i dyskusyjny wątek.
Myślę, że ludzie którzy mówią ,,wybaczę zdradę,, prędzej czy później będą mieli żal do siebie, że wybaczyli. Pewnie nie raz będą myśleli ,,po co to zrobiłem, skoro ja byłem grzeczny a moja kobieta wskoczyła do łóżka z innym.
Może i dojdzie do wybaczenia, ale w głowie rodzi się myśl aby ,,zrewanżować się, aby być kwita,,.
Jeżeli ma dojść do zdrady to dojdzie, a na taki skok w bok wpływa wiele czynników. Czy sam wybaczyłem, owszem... czasami żałuję tego że ta suka tak postąpiła. Chociaż słowo suka, to zbyt mało aby potępić tego potwora. Ale jest też plus z tego doświadczenia.
Pytanie jest czego nigdy nie wybaczysz... nie wybaczę tylko jednej rzeczy - że kobieta decyduje się na związek, a potem stwierdza że nic z tego bo facet jest za biedny.

Podsumowując, jeżeli ktoś będzie miał ochotę zdradzić i nie mieć wyrzutów sumienia bo ,,takie mamy czasy, że każdy zdradza,, to zrobi to.
Kobieta może ufać facetowi, ale przecież nie do końca wie jakie aplikacje ma w swoim smartfonie... a tinder i snap chat kusi do zdrady.
 

Halred

Erotoman
Aha, skoro więc kobieta zdradza, aby tylko posmakować obcego penisa, to znaczy, że zdradzany facet jest słaby, ma jakieś deficyty.

Jedyna słabość to to, że nie jest obcy. Tak się mówi "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma", tak samo każdy kutas jest lepszy jeśli jest "obcy", sama podnieta ze zdrady jest już na tyle dobra, że kogo i z kim się zdradza jest już rzeczą drugorzędną.
Jest na tyle słaby, że nie może sobie znaleźć partnerki, żony, która nie będzie go zdradzała po to, aby poczuć smak innego penisa.
Można powiedzieć o każdym niemiliarderze że jest po prostu na tyle słaby ,że nie potrafi sobie znaleźć pracy, w której bez wysiłku będzie zarabiał miliony. Albo każdy kto nie potrafi lewitować jest za słaby, wystarczy nie przestrzegać praw fizyki.
 

ttorun83

Seks Praktykant
Spirit zdecydowanie zdrady fizycznej
Stroiczek w przypadku zdrady nie chodzi o jej przyczynę a o brak uczciwości wobec partnera / partnerki, zgadzam się że wina zazwyczaj leży gdzieś pośrodku. Uważam że decydując się na zdradę należy mieć tyle uczciwości wobec siebie i partnera aby zakończyć związek.
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Pytanie tylko, czy uczciwość w dzisiejszych czasach jest opłacalna? Co z tego, że człowiek będzie uczciwy, skoro teraz bombardują nas erotycznymi aplikacjami.
Tutaj można podawać dziesiątki, a nawet setki przykładów.
Przecież facetów kusi, aby mieć jakąś na boku... wiem, że to smutne ale taka prawda. Jeżeli będzie miał ochotę na zdradę, to zdradzi... no chyba, że potrafi być powściągliwy.
Mi tutaj chodzi głównie o psychologię takiego postępowania, aby zdradzić kogoś. Z jednej strony jest to kuszące, ale jakie będę tego konsekwencje... facet może to olać i dalej żyć, jeżeli jest dobrym kłamcą i umie skrywać tą tajemnicę zdrady... albo będzie miał wyrzuty sumienia, ale nie sądzę aby miał tyle odwagi aby wyznać prawdę.
To zależy od człowieka, ja tylko mówię tak ogólnikowo.
 

ttorun83

Seks Praktykant
Zgadza się, jak ktoś będzie chciał zdradzić to zdradzi, ale to dotyczy również kobiet. Erotyczne aplikacje nie mają nic do tego, ludzie przecież zdradzali i byli zdradzani zanim się one pojawiły.
 

Feio

Cichy Podglądacz
Wybaczyłbym zdradę fizyczną bo to zrozumiałe. Każdego czasem ciągnie do innego ciała. Natomiast nie wybaczyłbym długotrwałej zdrady psychicznej tzn. gdyby kobieta spotykała się z kimś od dłuższego czasu i miała z nim więź bo wtedy nasz związek nie miałby sensu.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry