• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Cuckold, czyli zdrada kontrolowana. Co wy na to?

Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Może trochę zmądrzał, ale wątpię, czytając jego post o odwrotnym cucoldzie🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Jesteś Beta-Śmieciem, a tym samym nie stać cię na rwanie panienek, więc co cieszysz ryja przygłupie?! 😁😁😁
O tak, dawno tak się nie ubawiłem patrząc jak niezgrabnie próbuje "atakować", by zaraz potem uciekać od niewygodnych wątków. Innym razem jak kolega wyżej wspomniał jego wulgarne przepychanki są już niesmaczne.
Jakie "niewygodne wątki", co ty pierdolisz?! Weź się jebnij w łeb gościu, a potem nie wiem... Idź na spacer, zjedz Hot-Doga i posłuchaj płyt. Zostaw psychoanalizy fachowcom, bo tobie nie wychodzą. No, a teraz spierdalaj.
Moutshshot, kurcze trudno uwierzyć ale ten Twój specyficzny "magnes"działa na Nie:LOL:
Nie narzekam, zapewniam cię. 😎
Mentalnie to młodzież, faktycznie to stary chłop z umysłem dwunastolatka.
Spójrz na siebie i innych Beta-Przegrywów! Ile wy kurwa macie mentalnie lat, skoro dopuszczacie do swoich kobiet innych facetów, no i co za desperatki w ogóle zechciały takie słabe cioty jak wy?!? Chyba tylko po to, by miały kim rządzić, bo do ruchania ani czegokolwiek innego to wy się miękkie pałki nie nadajecie! 🤣🤣🤣
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry