• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Cuckold, czyli zdrada kontrolowana. Co wy na to?

Mężczyzna

Wielki3232

Biegły Uwodziciel
Ścierwami są powyżsi Stulejarze, którzy nie potrafią zaspokoić swoich kobiet i przez to uwielbiają z nich robić dziwki i patrzeć, jak te dupczone są przez innych.

Ja jestem ich przeciwieństwem: jestem Mężczyzną i nie pozwoliłbym jakiemukolwiek chujowi zbliżyć się do mojej kobiety, a co dopiero coś więcej.

Już ci mówiłem nędzny robaku, żebyś wypierdalał, więc: wypierdalaj!
Sam wypierdalaj buraku, moja ostatnia wiadomość do ciebie no nieam zamiaru pisać takim żałosnymi pajacami, nara
 
Mężczyzna

Ciekawy doświadczeń

Nowicjusz
Nie wiem po co wdajecie się polemikę z tym zakutym łbem. On pewnie nigdy nawet nie trzymał dziewczyny za rękę. Robi burdel w każdym temacie w jakim się pojawi. Używajcie opcji "ignoruj" i sprawa się rozwiązuje.
A w łóżku niech każdy robi to na co ma ochotę i nie patrzy na takich małych chujków:)
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
Jest jeszcze jedna opcja: nasz Wściekły Przegryw to zwyczajny bajkopisarz, który ma dziewczynę, ale podkręca to i owo. Inaczej by odpowiedział.

Nie każdy jest Pizdeczką jak ty, więc nie przelewaj na mnie swoich problemów.

Jestem szczupłym gościem bez nałogów z pasjami i istotnymi zaletami, który nie może mieć każdej, ale i nie musi. 😎 Mógłbym mieć niejedną i to mi wystarczy, lecz zamiast tego cisnę bekę stojąc z boku i widząc, z jakimi miernotami wiążą się polskie kobiety. 🤣
Dzbanie, ja mam cie tak w dupie ze juz zapomnialem o twojej egzystencji. A ty widzac po powiadomieniach codziennie komentujesz posty jakiegos randomowego typa z internetu. Dowodzi to tylko twojej plytkosci i tego ze jestes mikrym czlowiekiem. Takim akurat na strzala w pysk i cie nie ma:)

no, to teraz wiesz juz czym sie bedziesz zajmowal caly przyszly tydzien o ile mama nie odlaczy internetu. A ja… i tak nie przeczytam twoich wypocin bo mam ciekawsze zycie od twojego. Pewnie ci tez nie staje co?

emotional damage lvl 1mln!
 
Mężczyzna

Mazan

Seks Praktykant
Takich macho, którzy mieli wszystko pod kontrolą i dali by sobie ręce odciąć za swoją kobietę, to w swoim życiu znałam i wiesz co? Byli by teraz bez rąk. A twoje zachowanie i charakter twych postów zaczyna mnie naprawdę bawić, jutro pozwolę sobie pokazać koleżanką w pracy jaki inteligentny rodzynek się tutaj przytrafił.
Dokładnie. Sam również uważam że cuckold w zdecydowanej większości wpływa raczej ożywczo na związek, szczególnie ten leciwy. Oczywiście jeśli oboje partnerów są świadomi poczynań drugiego :)
 
Mężczyzna

Ciekawy doświadczeń

Nowicjusz
Żona wyszła z inicjatywą zebym poszukał chętnej, po tym jak pokazałam jej nagrania z moją ex. Podjarała się tym. W ogóle cuckold w damskiej wersji to cuckqueen więc pewnie osobny temat
 
Mężczyzna

jakub915

Cichy Podglądacz
Żona wyszła z inicjatywą zebym poszukał chętnej, po tym jak pokazałam jej nagrania z moją ex. Podjarała się tym. W ogóle cuckold w damskiej wersji to cuckqueen więc pewnie osobny temat
Tak tak, został już założony przez naszego najbardziej męskiego forumowicza:
 
Kobieta

Anka 75

Cichy Podglądacz
Tak tak, został już założony przez naszego najbardziej męskiego forumowicza:
Coraz bardziej lubię naszego męskiego Macho. Bez niego było by tutaj nudno.
 
Mężczyzna

jakub915

Cichy Podglądacz
Coraz bardziej lubię naszego męskiego Macho. Bez niego było by tutaj nudno.
O tak, dawno tak się nie ubawiłem patrząc jak niezgrabnie próbuje "atakować", by zaraz potem uciekać od niewygodnych wątków. Innym razem jak kolega wyżej wspomniał jego wulgarne przepychanki są już niesmaczne.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry