• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Cockold lubicie ? czy bardziej wasi facececi ?

Kobieta

PaniMargaret

Podrywacz
Ostatnio czytałem "Malowanego Ptaka" (genialna powieść), teraz przysypiam sobie nad "Ludową Historią Polski".
A wiedzę o strategii c daje nam redpill. Pigularze nie szanują rogaczy, btw.

Czy one są takie władcze, to nie wiem. Chyba raczej nie, kobiety są z natury uległe. Cuckoldressy ulegają wszak swoim byczkom, klęczą u ich stóp, obciągają ich wielkie pyty. One po prostu mają wybór i realizują swój hipergamiczny imperatyw z kim chcą. Rogacz prawdopodobnie jest zadowolony z samego faktu możliwości przebywania z tak piękną kobietą.
W pewnym sensie to nawet rogacz może być władczy. Jeżeli zapragnie żeby jego kobieta robiła to z innym a on będzie się tylko przyglądał.
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Ostatnio czytałem "Malowanego Ptaka" (genialna powieść), teraz przysypiam sobie nad "Ludową Historią Polski".
Może zamiast tyle czytać to weź znajdź sobie panienkę i pogruchaj z nią.
A wiedzę o strategii c daje nam redpill. Pigularze nie szanują rogaczy, btw.
Nie jestem Redpillowcem, a ich ruch jeszcze nie istniał, kiedy byłem pełen pogardy dla Rogaczy.
W pewnym sensie to nawet rogacz może być władczy. Jeżeli zapragnie żeby jego kobieta robiła to z innym a on będzie się tylko przyglądał.
Już to mówiłem: to się nazywa robienie dziwki ze swojej kobiety. Ale czy to władza? Nie powiedziałbym. To zwyczajny przegryw niepotrafiący sam zająć się kobietą.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Czytam te wpisy na ten temat ale nic ciekawego tu nie ma. Ja to jestem niedzielna szkoła jazdy przy niektórych tu obecnych. Podoba mi się ze ten temat wywołał takie zamieszanie i aż prosi się o małą prowokacje😊
Śmiało! Ja przeczytałem kilka postów w tym temacie dzisiaj i nie do końca rozumiem emocje z tym tematem związane.
Może zamiast tyle czytać to weź znajdź sobie panienkę i pogruchaj z nią.
Czytam za mało, jak pracowałem na niższym stanowisku miałem więcej czasu na lekturę. I na seks również.
Praca jest najważniejsza, ona nadaje sens naszemu życiu.
 
Kobieta

PaniMargaret

Podrywacz
Może zamiast tyle czytać to weź znajdź sobie panienkę i pogruchaj z nią.

Nie jestem Redpillowcem, a ich ruch jeszcze nie istniał, kiedy byłem pełen pogardy dla Rogaczy.

Już to mówiłem: to się nazywa robienie dziwki ze swojej kobiety. Ale czy to władza? Nie powiedziałbym. To zwyczajny przegryw niepotrafiący sam zająć się kobietą.
Z tym się akurat nie zgodzę, a może ty zamiast gruchać 🫣 poczytasz jakąś książkę bo słownictwo masz bardzo ubogie.
 
Kobieta

PaniMargaret

Podrywacz
Może zamiast tyle czytać to weź znajdź sobie panienkę i pogruchaj z nią.

Nie jestem Redpillowcem, a ich ruch jeszcze nie istniał, kiedy byłem pełen pogardy dla Rogaczy.

Już to mówiłem: to się nazywa robienie dziwki ze swojej kobiety. Ale czy to władza? Nie powiedziałbym. To zwyczajny przegryw niepotrafiący sam zająć się kobietą.
Dziwka jednak robi to za pieniądze z każdym kto zapłaci.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Dziwka jednak robi to za pieniądze z każdym kto zapłaci.
Także z tym, kto nie odpowiada na jej hipergamiczny imperatyw.
Podobnie jest z "gay for pay". On też nie podnieca się mężczyznami, tylko posuwa ich za pieniądze, za pieniądze daje sobie obciągnąć.
Również z powyższych względów stwierdzam ponownie, że praca jest najważniejsza. Aby żyć w zgodzie z własną naturą.
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Z tym się akurat nie zgodzę, a może ty zamiast gruchać 🫣 poczytasz jakąś książkę bo słownictwo masz bardzo ubogie.
To nie miejsce ani czas na górnolotne słownictwo.
Dziwka jednak robi to za pieniądze z każdym kto zapłaci.
Serio? Nie wiedziałem, ale to pewnie dlatego, że nie korzystam z ich usług, bo nie muszę.

Koleś pchający swoją kobietę na kutasy innych, robi z niej zwykłą szmatę i towar. A ponoć kobiety są przeciwko uprzedmiotowywaniu ich?!
Czytam za mało, jak pracowałem na niższym stanowisku miałem więcej czasu na lekturę. I na seks również.
Praca jest najważniejsza, ona nadaje sens naszemu życiu.
Nie samą pracą człowiek żyje. Odłóż Literaturę i idź podupczyć. Just like that!
 
Kobieta

PaniMargaret

Podrywacz
To też nie jest czas ani miejsce na słownictwo jakim się posługujesz, no ale z tym już nic się nie da zrobić. Choć muszę przyznać podoba mi się twoje próba umoralniania ludzi i misją uświadamiania że są dziwkami albo frajerami. Naturalnie wszyscy mają to w dupie ale twoją niezłomność jest godna podziwu, albo politowania ?
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Choć muszę przyznać podoba mi się twoje próba umoralniania ludzi i misją uświadamiania że są dziwkami albo frajerami.
Ja po prostu nazywam rzeczy po imieniu i jako władczy samiec przez łeb mi nie przechodzą te zboczone gierki Beta-Przegrywów oraz ich puszczalskich panienek. Ludzie idiocieją w przerażającym tempie.
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
bo to co mialem napisac napisalem
I całkowicie zignorowałeś wszystkie moje wypowiedzi, które nie zgadzają się z Twoimi twierdzeniami. Do tego unikasz wskazanie źródła opinii, które usilnie starasz się mi przypisać. Zaczynam się zastanawiać, czy nie jesteś zwykłym trollem.

Kolejny raz napisze ktos załozył na forum poswieconym sprawom seksu (czyli osobom doroslym) jakis temat zalozyl go dla osob ktore sa zainteresowane zagadnieniem lub ta praktyka jezeli cie to gorszy drazni
Ani mnie to gorszy, ani drażni. Pisałem wprost:
Dla mnie osobiście to po prostu niezrozumiała praktyka, z wielu względów (...). Nigdzie tego nie potępiałem, a jedynie zastanawiałem się jakie czynniki odpowiadają za wzrost popularności.
Proszę czytać ze zrozumieniem.

to powinienes wyjsc i juz
I znowu - gdzie ta Twoja obrona wolności? 🤣

wyrywasz cos z kontekstu
Odnoszę się do Twoich konkretnych twierdzeń, co znacznie ułatwia utrzymanie porządku w dyskusji. Jeżeli problemem jest dla Ciebie odpowiedź, to już nie o mnie świadczy.

trwasz w swoim przekonaniu pewny swojej wspanialosci
na Bank jestescie blisko z Jarkiem co ma kota
Znowu nie trafiłeś. To staje się już przewidywalne, co świadczy, że marnie Ci idzie z odczytywaniem ludzi. Powtórzę (może w końcu się utrwali):
Jak widać nic o mnie nie wiesz i usilnie starasz się wpasować mnie do jakiegoś swojego wzorca, ale ja nie z tej układanki 😅

ale wkurwiaja mnie tacy ludzie
Nie ma się co przejmować - żelazna logika często powoduje złość w przypadku braku kontrargumentów. Polecam techniki relaksacyjne - https://www.doz.pl/czytelnia/a14413-Proste_techniki_relaksacji_dla_kazdego 😁

pozdrawiam tylko ludzi tolerancyjnych
Dziękuję, ale nie musisz się wykluczać, więc pozdrawiam i Ciebie 😋

Ogólnie to się zapętliłeś i trudno Ci pojąć, że ludzie mogą nie mieścić się w sztywnych ramach, w które próbujesz ich wpisać.
Ponawiam:
Nie przypominam sobie, abym tak gdziekolwiek stwierdził. Jeżeli się mylę, to proszę o dokładne wskazanie tego w mojej wypowiedzi.
Znowu proszę o wskazanie tego stwierdzenia w mojej wypowiedzi.
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry