• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Cockold lubicie ? czy bardziej wasi facececi ?

Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Gdy napotykam się na cuckold to zachodzę w myśl: czy da się jeszcze niżej upaść?

Koleś, który nie potrafi zadbać o własną kobietę i jeszcze chce ją oglądać z innymi to skończona kurwa pizda życiowa, a nie Mężczyzna! 😡😡😡 To samo panienki, które ulegają takim zagrywkom: wstyd i kpina!

Dla mnie to jest kurwa nie do pomyślenia...
 
Mężczyzna

Lukasz198555

Cichy Podglądacz
Lubię spuszczać się dziewczynom na buzie. A, że mam bardzo obfite spusty to zdarzało się, że mimo wcześniejszej zgody nie były w stanie tego udźwignąć. Z moją ostatnią partnerką zgarniałem cały ładunek z buzi kutasem i dawałem do połknięcia.
 
Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
@PaniMargaret & @Agnieszka28 fajnie sie tam bawicie dziewczyny. Ja swoja partnerke namawialem 4 lata i w koncu dala sie udobRuchac. Moze spotykac swoich kawalerow sama ale zawsze chce filmik jak im obciaga. Nie da sie ukryc ze jest to podniecajace. Jak razem przyjmujemy bulla to zawsze konczy sie to trojkatem, polecam DVP:) cuckhold czy swing jest super dla par z dlugim stazem, swietna zabawa oraz zdecydowany wzrost uczuc obojga partnerow do siebie. No i bogata filmoteka zostanie ze mna na zawsze:)
 
Kobieta

Agnieszka28

Seks Praktykant
@PaniMargaret & @Agnieszka28 fajnie sie tam bawicie dziewczyny. Ja swoja partnerke namawialem 4 lata i w koncu dala sie udobRuchac. Moze spotykac swoich kawalerow sama ale zawsze chce filmik jak im obciaga. Nie da sie ukryc ze jest to podniecajace. Jak razem przyjmujemy bulla to zawsze konczy sie to trojkatem, polecam DVP:) cuckhold czy swing jest super dla par z dlugim stazem, swietna zabawa oraz zdecydowany wzrost uczuc obojga partnerow do siebie. No i bogata filmoteka zostanie ze mna na zawsze:)
Tak zabawa jest fajna bo rutyna zżera :)
 
Mężczyzna

Noigel

Cichy Podglądacz
Nie robilem rowniez tego ale nie mam nic przeciwko osoba ktore sie na cos decyduja i jest to ich decyzja nikt nie powinien im miec tego za zle. Generalnie jest tak ze im bardziej zaborczy jestes nie tylko w seksie w zyciu to tym mniej wiesz . Zycie jest jedno i kazdy musi je przezyc jak chce o ile nikomu nie wyrzadza krzywdy to jest ok
 
Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
Nie zasługujesz na miano Mężczyzny, a wysyłanie swojej kobiety do ciągnięcia innym nie różni się specjalnie od bycia Alfonsem.
Dwie sprawy dzbanie.
1) W dupie mam twoja opinie.
2) moze sie spotkamy i powiesz mi to w twarz? Jesli spuszczenie ci wpierdolu nie jest wystarczajaco meskie to inaczej nie potrafie cie przekonac. A nie czekaj, mam w dupie twoja opinie. Ale morde bym ci chetnie oklepal jesli kiedykowiek wyjdziesz z piwnicy od rodzicow.
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Dwie sprawy dzbanie.
1) W dupie mam twoja opinie.
2) moze sie spotkamy i powiesz mi to w twarz?
Mam lepszą opcję: zerżnę ci kobietę i pokażę jej jak dupczy prawdziwy Mężczyzna, 😎 a nie taka przegrana Pizdeczka jak ty. 😁
Ale morde bym ci chetnie oklepal jesli kiedykowiek wyjdziesz z piwnicy od rodzicow.
Klepać to możesz kotlety na obiad. Potrafisz w ogóle gotować Przegrywie czy wszystko trzeba podawać ci pod nosek? 🤣
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry