• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co was podnieca?

Mężczyzna

jaramhaszyk

Cichy Podglądacz
Cześć!

Pytanie takie jak w tytule: co was podnieca? To jest pytanie ogólne i odpowiedzi mogą dotyczyć wszystkiego :D
Ja na przykład mam tak, że niesamowicie kręcą mnie męskie dłonie (zwłaszcza jak facet ma długie i smukłe palce). Nie wiem skąd mi się to wzięło, ale odkąd pamiętam to niesamowicie mi się to podoba. Zresztą tak samo mam z zapachem. Jeśli mężczyzna dobrze pachnie to w moich oczach zyskuje +50 do atrakcyjności.

A jak to jest u was? Co was kręci i podnieca?
Urozmaicenia . Wszelakie
 
Kobieta

monika84

Cichy Podglądacz
Mnie bardzo podnieca, kiedy widzę że się podobam facetowi. Kiedy widzę jak pożera mnie wzrokiem. Ogólnie też podnieca mnie, może to dziwne, ale moje własne ciało, natomiast u mężczyzn dużo bardziej charakter niż wygląd. Bardziej sposób bycia, lubię jak facet jest wyluzowany, kiedy nigdzie się nie spieszy, potrafi kontemplować chwilę, podnieca mnie to bo wyobrażam sobie że w łóżko będzie taki sam, chyba tylko tyle i może aż tyle.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry