• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co was podnieca?

Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Są ludzie, z którymi dogaduję się momentalnie i nawiązujemy szybko, bardzo dobry kontakt. Jeżeli ma on jeszcze min. 185 ale najlepiej 190cm wzrostu, w miarę umięśnione ciało i co najważniejsze - widzę pożądanie w jego oczach…… Jezu, aż mnie ciarki przechodzą🥵
 
S

sheepdog

Guest
Są ludzie, z którymi dogaduję się momentalnie i nawiązujemy szybko, bardzo dobry kontakt. Jeżeli ma on jeszcze min. 185 ale najlepiej 190cm wzrostu, w miarę umięśnione ciało i co najważniejsze - widzę pożądanie w jego oczach…… Jezu, aż mnie ciarki przechodzą🥵
A co decyduje wzrost, czy pożadanie?;)
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Na pierwszym miejscu: bdb kontakt. 2 - pożądanie. Jeżeli ciało jest jak z opisu to 😉 ale nie musi. Natomiast musi być atrakcyjny w moich oczach chociaż trochę😂
 
S

sheepdog

Guest
Mam wadę wrodzoną, jestem facetem. A więc wyobraznia pracuje. Nie mogę przecież dopuścic aby ktoś powiedział, że
dziewczyna napisała pare słów a jego wzięło, reszta to juz sie nie kwalifikuje na otwarte forum:):LOL:
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry