• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co was podnieca?

Kobieta

Fragolina di Bosco

Podrywacz
Intelekt-mózg to zdecydowanie najseksowniejszy męski organ. Pasja,oczytanie, chłopięcy wdzięk, błyskotliwość,bogate słownictwo,poczucie humoru.Niski głos.Tajemnica i niedopowiedzenie. Męskie ramiona. Umiejętność słuchania. Poprawna polszczyzna.... jeśli mówi "wziąć", "włączyć" czy "poszedłem" to już mnie ma 😜. Kręci mnie język włoski.Jednak najbardziej działa na mnie od lat pewien facet.
 
Mężczyzna

Janusz Majkowski

Cichy Podglądacz
Ja mam ogromną słabość do spermy. Uwielbiam przede wszystkim jej smak. Największą zaś moją fanaberią jest jak chłopak zalewa mi cipkę, a potem wyciąga całego z niej i podaje do ust.
Laura - to co Ty uwielbiasz ja bardzo często robię czyli spuszczam sie w cipkę - wyjmuje go i zaraz prosto w buzkę paartnerki . To jest superrr, uwielbiam jak mi go wylizuje i zaczyna obciągać i mi staje ponownie. A może cos popiszemy sobie i poświntuszymy. Zapraszam ponadto mam fajne pikantne foty. Pozdro Tadek 35 ( Tadek-7@o2.pl)
 
Mężczyzna

Midnight Rambler

Seks Praktykant
Intelekt-mózg to zdecydowanie najseksowniejszy męski organ. Pasja,oczytanie, chłopięcy wdzięk, błyskotliwość,bogate słownictwo,poczucie humoru.Niski głos.Tajemnica i niedopowiedzenie. Męskie ramiona. Umiejętność słuchania. Poprawna polszczyzna.... jeśli mówi "wziąć", "włączyć" czy "poszedłem" to już mnie ma 😜. Kręci mnie język włoski.Jednak najbardziej działa na mnie od lat pewien facet.
Ej, to ja mam niski głos! I ramiona też mam - wyrastają z mężczyzny bądź co bądź. I nawet lubię truskawki. Wychodzi mi, że jestem w około dwudziestu procentach podniecający 😎 To jest wynik, który znacznie poprawia moją samoocenę 😃
 
Kobieta

tessa

Seks Praktykant
przystojna męska twarz,
postawność mężczyzny (ramiona, barki, wyrzeźbiona klatka piersiowa),
męskie dłonie,
tembr głosu,
sposób poruszania się, gestykulacja,

*ale najbardziej to, jak się na mnie patrzy, aż robi się słabo
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry