• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co was podnieca?

Mężczyzna

Wacław

Nowicjusz
Mnie podnieca kobieca pewność siebie. Ciało to tylko ciało, jeżeli kobieta potrafi go używać, to jest coś, co stawia mnie na baczność....
Przyznam, że jeszcze bardziej mnie podnieca, gdy dzieje się to w miejscu publicznym....
 
Mężczyzna

Wacław

Nowicjusz
Co mnie jeszcze podnieca, jest to powiązane z pewnością siebie. Uwielbiam, kiedy kobieta musi mnie, niby przez przypadek, swoim ciałem. Iiiii mogę nazwać się szczęściem (choć ja mówię, że swój na swojego zawsze trafi), z reguły w okresie letnim, bardzo często i w bardzo różnych miejscach mi się przytrafia.
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Wiele czynników jest tu ważnych i bardzo trudno wybrać, ale z części ciała usta. Zmysłowe usta podniecają do poziomu wrzenia samym widokiem a gdy zaczną całować ...
Poza tym charakter i podejście, zmysłowa i pewna siebie kobieta podnieca samą atmosfera i napięciem które kreuje, zanim jeszcz wykona pierwszy pocałunek czy dotyk...
 
Mężczyzna

elomelo1

Cichy Podglądacz
Z kwestii wizualnych lubię bardzo delikatną urodę u kobiet - bez mejkapów, ładne duże oczy, długie gęste włosy, najlepiej związane w warkocz ;) Kręci mnie brzuch - taki szczupły, może nawet lekko zarysowany kaloryfer ;]
A z innych rzeczy - lubię dominować, lubię rozkazywać. Ale lubię też kiedy kobieta wychodzi z inicjatywą. Kiedy jest pewna siebie.
 
C

col. Greg

Guest
Jak dziewczyna poprawia włosy, bawi sie bucikiem, odda mi spojrzenie w oczy, drażni pokazując nogi i widok sprzeczających sie dziewczyn:cool:
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry