• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co sądzicie o dziewczynach w okularach? Z wadą krótkowzroczności?

Mężczyzna

Image

Erotoman
Uważałam, że nie będzie stanowiło problemu zrozumienie wcześniej o co kaman, ale dla ciebie z tłumaczeniem na życzenie 😂
Genotypy, replikacje i inne konfiguracje są dobre, gdy rozmawiasz ze wszelkiej maści biologami, genetykami, a nie w sytuacji, gdy komunikujesz się z ludźmi, dla których takie terminy mogą być czarną magią.
 
Kobieta

dessi1979

Erotoman
Genotypy, replikacje i inne konfiguracje są dobre, gdy rozmawiasz ze wszelkiej maści biologami, genetykami, a nie w sytuacji, gdy komunikujesz się z ludźmi, dla których takie terminy mogą być czarną magią.
To wiedza z podstawówki. Nie wszyscy nią operują na co dzień, ale mgliste skojarzenia, raczej, powinny się nasuwać.
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
No to poszerzę nieco moje postrzeganie tematu... Pierwotny, wrodzony, jak zwał tak zwał, instynkt powinien nam odgórnie narzucać dezaprobatę dla ułomności fizycznych i nie ze względu na estetykę. Ta stanowi tło, choć bardzo ważne, ale w połączeniu z niedoskonałościami genetycznymi, powinna zapalać się czerwona lampka. Ujmując inaczej... Kikut amputowanej po wypadku nogi winien być w tym ujęciu bardziej akceptowalny niż krótkowzroczność, której nie nabywamy już poprzez czytanie w ciemnościach ( co stanowiło kiedyś o inteligencji i dlatego wzbudza w pewnym sensie nadal, błędne w swoich założeniach, pożądanie) , a jest genetycznie uwarunkowana
Może i tak, nawet ludzie bez wad noszą teraz zerówki. Kojarzą się one raczej z oczytaniem i inteligencją ale zawiało w Twoich komentarzach tutaj takim potępieniem lekkim osób z wadą wzroku, jakoby nie były atrakcyjne wogóle i po co ten temat został założony.
Z resztą, już pomijając to wszystko, to nie wada wzroku jest sexy (chociaż pewnie znajdą się i tacy co to lubią), tylko okulary same w sobie.
Jak widzę przystojnego mężczyznę (w moim typie znaczy) w okularach, ładnie zaczesanymi włosami, w białej koszuli slim fit i spodniach od garnituru… God have mercy🥵
Okulary dodają czegoś takiego, że ciężko mi to ująć w słowach..😏
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Może i tak, nawet ludzie bez wad noszą teraz zerówki. Kojarzą się one raczej z oczytaniem i inteligencją ale zawiało w Twoich komentarzach tutaj takim potępieniem lekkim osób z wadą wzroku, jakoby nie były atrakcyjne wogóle i po co ten temat został założony.
Z resztą, już pomijając to wszystko, to nie wada wzroku jest sexy (chociaż pewnie znajdą się i tacy co to lubią), tylko okulary same w sobie.
Jak widzę przystojnego mężczyznę (w moim typie znaczy) w okularach, ładnie zaczesanymi włosami, w białej koszuli slim fit i spodniach od garnituru… God have mercy🥵
Okulary dodają czegoś takiego, że ciężko mi to ująć w słowach..😏
W końcu sprowadzamy sprawę na grunt konkretu, a nie rozważań o reprodukcji złych genów :D
 
Kobieta

dessi1979

Erotoman
Może i tak, nawet ludzie bez wad noszą teraz zerówki.
O to to... Czysta manipulacja
Kojarzą się one raczej z oczytaniem i inteligencją
O tym pisałam
ale zawiało w Twoich komentarzach tutaj takim potępieniem lekkim osób z wadą wzroku, jakoby nie były atrakcyjne wogóle i po co ten temat został założony.
Nie potępiam, co zaznaczyłam jasno i wyraźnie, a jedynie naświetliłam swój punkt widzenia w tym temacie.
Z resztą, już pomijając to wszystko, to nie wada wzroku jest sexy (chociaż pewnie znajdą się i tacy co to lubią), tylko okulary same w sobie.
Znajdą się i tacy, których kręcą inne wady, bardziej poważne, ale nie o to kaman. Sens tego co napisałam, tkwi w naturze ludzkiej i jej ewolucji w miarę potrzeb, oraz błędnych interpretacjach, których granice zaczynają się zacierać. Jesteśmy już nie tylko fizycznie, ale i mentalnie coraz bardziej ułomni, z winy nach samych.
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Znajdą się i tacy, których kręcą inne wady, bardziej poważne, ale nie o to kaman. Sens tego co napisałam, tkwi w naturze ludzkiej i jej ewolucji w miarę potrzeb, oraz błędnych interpretacjach, których granice zaczynają się zacierać. Jesteśmy już nie tylko fizycznie, ale i mentalnie coraz bardziej ułomni, z winy nach samych.
Tylko przez cały ten syf, plastik i zanieczyszczenia jedzenia, wszystkiego co zmienia nasze DNA na wadliwe, itd., sprawi, że będziemy w jeszcze gorszym stanie. Nie będziemy zdrowsi. Dlatego lepiej korzystać z tych delikatnych wad już teraz, zanim zacznie nas podniecać laska… 😉
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
No to poszerzę nieco moje postrzeganie tematu... Pierwotny, wrodzony, jak zwał tak zwał, instynkt powinien nam odgórnie narzucać dezaprobatę dla ułomności fizycznych i nie ze względu na estetykę. Ta stanowi tło, choć bardzo ważne, ale w połączeniu z niedoskonałościami genetycznymi, powinna zapalać się czerwona lampka. Ujmując inaczej... Kikut amputowanej po wypadku nogi winien być w tym ujęciu bardziej akceptowalny niż krótkowzroczność, której nie nabywamy już poprzez czytanie w ciemnościach ( co stanowiło kiedyś o inteligencji i dlatego wzbudza w pewnym sensie nadal, błędne w swoich założeniach, pożądanie) , a jest genetycznie uwarunkowana
Co to za bzdety? I jeśli coś jest genetycznie uwarunkowane, to ma budzić wstręt? No i przecież każdy ma jakieś defekty. Natomiast to nie rozmawiamy o tym, że kogoś podnieca słaby wzrok, tylko okulary.
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Trudno cię czytać ze zrozumieniem, skoro ty sama chyba nie wiesz co chcesz powiedzieć, bo mówisz rzeczy wewnętrznie sprzeczne i zupełnie zbyteczne w kontekście tego tematu. No ale dobrze że chociaż trudnych słów używasz.
 
Kobieta

dessi1979

Erotoman
Trudno cię czytać ze zrozumieniem, skoro ty sama chyba nie wiesz co chcesz powiedzieć, bo mówisz rzeczy wewnętrznie sprzeczne i zupełnie zbyteczne w kontekście tego tematu. No ale dobrze że chociaż trudnych słów używasz.
I o tej sprzeczności właśnie to było. Co do wyrazów "trudnych", jak widać, powinnam se darować xD
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry