• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co sądzicie o dziewczynach w okularach? Z wadą krótkowzroczności?

Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Wada wzroku, jak każde inne niedomaganie fizyczne, podług wszelkich prawideł, winna być traktowana jako dyskryminująca w oczach potencjalnego partnera.
OMG
Ty tak serio? :eek:
Traktowanie wady wzroku jako fizycznego niedomagania i czegoś dyskryminującego, to szok.
"Ratuje", tak właściwie, ludzkość degeneracja postępująca w kodzie genetycznym i akceptacja powyższego.
Na czym ta degeneracja polega?
sperma na okularach wygląda wyjątkowo podniecająco
Rzecz gustu - powiedziałbym, że raczej wygląda paskudnie i jest niczym innym jak zabrudzenie, które zresztą dość trudno byłoby usunąć. Bo się lepi.
Trudno jest też zmyć spermę z włosów. Więc to też nic podniecającego.
 
Kobieta

betibi

Cichy Podglądacz
Sperma to według Ciebie zabrudzenie? To współczuję.
Już widzę, że jesteś jednym z tych facetów, których głowa boli częściej niż baby, a seks uprawiasz tylko po zmroku i pod kołdrą.
Ja lubię mieć całą twarz w spermie, wtedy czuję, że mojemu partnerowi było dobrze, a rozkosz rekompensuje nawet zmywanie jej z włosów.

Biedna Twoja Pani...
 
Mężczyzna

marcin423

Cichy Podglądacz
Sperma to według Ciebie zabrudzenie? To współczuję.
Już widzę, że jesteś jednym z tych facetów, których głowa boli częściej niż baby, a seks uprawiasz tylko po zmroku i pod kołdrą.
Ja lubię mieć całą twarz w spermie, wtedy czuję, że mojemu partnerowi było dobrze, a rozkosz rekompensuje nawet zmywanie jej z włosów.

Biedna Twoja Pani...
Idealnie powiedziane...

Kobiece ciało udekorowane spermą to wspaniały widok, nie ma nic lepszego
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Sperma to według Ciebie zabrudzenie?
Na przedmiocie codziennego użytku: owszem.
Na ciele nie. Zwłaszcza na nieowłosionym miejscu ciała.
Aczkolwiek nie jestem fanem tryskania na twarz - chyba że kobieta sama by mi zaproponowała jako miejsce dojścia. Wtedy nie ma problemu.
Już widzę, że jesteś jednym z tych facetów, których głowa boli częściej niż baby, a seks uprawiasz tylko po zmroku i pod kołdrą.
Pudło.
Nie odmówiłbym seksu kobiecie, która jest dla mnie atrakcyjna.
Wyciągasz jakiś dziwaczny, bardzo ogólny i bardzo daleko idący wniosek na podstawie treści posta odnoszącego się do jednej specyficznej rzeczy.
Sugeruję na przyszłość nie wyciągać wniosków na czyjkolwiek temat z sufitu.
Ja lubię mieć całą twarz w spermie, wtedy czuję, że mojemu partnerowi było dobrze, a rozkosz rekompensuje nawet zmywanie jej z włosów.
No to ok - rzecz gustu. Czy gdziekolwiek napisałem, że kobieta powinna nie lubić wytrysku partnera na jej twarz?
Spora część kobiet tego nie lubi - i one też jak najbardziej mają do tego prawo. I nie ma potrzeby szufladkowania ich jako takich, które boli głowa i które seks uprawiają tylko po zmroku i pod kołdrą.
 
Kobieta

dessi1979

Erotoman
OMG
Ty tak serio? :eek:
Traktowanie wady wzroku jako fizycznego niedomagania i czegoś dyskryminującego, to szok.
Oczywiście, że serio, co nie znaczy, że jest to dla mnie nie do przyjęcia. Tak jak wyraziłam to wcześniej, jesteśmy bublami, z większym lub mniejszym potencjałem i każda wada, o ile nie stanowi poważnego ograniczenia w życiu jest akceptowalna. W tym kierunku idziemy. Jednak w ujęciu reprodukcyjnym nie jest to droga ku rozwojowi ludzkości.
Na czym ta degeneracja polega?
Czytaj jak wyżej. Replikacja błędów genetycznych i kombinacja ich z kolejnymi z drugiego genomu nie jest niczym innym jak degradacją. Nie chcę być źle zrozumiana, nie jestem za eliminacją, jednak w ujęciu czysto biologicznym nie ma racji bytu ten kierunek.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Oczywiście, że serio, co nie znaczy, że jest to dla mnie nie do przyjęcia. Tak jak wyraziłam to wcześniej, jesteśmy bublami, z większym lub mniejszym potencjałem i każda wada, o ile nie stanowi poważnego ograniczenia w życiu jest akceptowalna. W tym kierunku idziemy. Jednak w ujęciu reprodukcyjnym nie jest to droga ku rozwojowi ludzkości.

Czytaj jak wyżej. Replikacja błędów genetycznych i kombinacja ich z kolejnymi z drugiego genomu nie jest niczym innym jak degradacją. Nie chcę być źle zrozumiana, nie jestem za eliminacją, jednak w ujęciu czysto biologicznym nie ma racji bytu ten kierunek.
Lajk dlatego, że nie jestes za eliminacją - jestem krotkowidzem. dzięki:)
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Oczywiście, że serio, co nie znaczy, że jest to dla mnie nie do przyjęcia. Tak jak wyraziłam to wcześniej, jesteśmy bublami, z większym lub mniejszym potencjałem i każda wada, o ile nie stanowi poważnego ograniczenia w życiu jest akceptowalna. W tym kierunku idziemy. Jednak w ujęciu reprodukcyjnym nie jest to droga ku rozwojowi ludzkości.

Czytaj jak wyżej. Replikacja błędów genetycznych i kombinacja ich z kolejnymi z drugiego genomu nie jest niczym innym jak degradacją. Nie chcę być źle zrozumiana, nie jestem za eliminacją, jednak w ujęciu czysto biologicznym nie ma racji bytu ten kierunek.
Podejrzewam, że intencją autorki tego tematu było po prostu dowiedzieć się, co sądzisz o kobiecie w okularach (do tego z grubszymi, jak mniemam, szkłami ze względu na krótkowzroczność) z czysto estetycznej perspektywy :p
 
Kobieta

dessi1979

Erotoman
Podejrzewam, że intencją autorki tego tematu było po prostu dowiedzieć się, co sądzisz o kobiecie w okularach (do tego z grubszymi, jak mniemam, szkłami ze względu na krótkowzroczność) z czysto estetycznej perspektywy :p
Oczywiście, że o tym mowa była. I do tego odniosłam się w odpowiedzi. Trza ino czytać ze zrozumieniem xD
 
Kobieta

dessi1979

Erotoman
Nie wiem, czy się zatarł, zbytnio generalizujesz.
No to poszerzę nieco moje postrzeganie tematu... Pierwotny, wrodzony, jak zwał tak zwał, instynkt powinien nam odgórnie narzucać dezaprobatę dla ułomności fizycznych i nie ze względu na estetykę. Ta stanowi tło, choć bardzo ważne, ale w połączeniu z niedoskonałościami genetycznymi, powinna zapalać się czerwona lampka. Ujmując inaczej... Kikut amputowanej po wypadku nogi winien być w tym ujęciu bardziej akceptowalny niż krótkowzroczność, której nie nabywamy już poprzez czytanie w ciemnościach ( co stanowiło kiedyś o inteligencji i dlatego wzbudza w pewnym sensie nadal, błędne w swoich założeniach, pożądanie) , a jest genetycznie uwarunkowana
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
No to poszerzę nieco moje postrzeganie tematu... Pierwotny, wrodzony, jak zwał tak zwał, instynkt powinien nam odgórnie narzucać dezaprobatę dla ułomności fizycznych i nie ze względu na estetykę. Ta stanowi tło, choć bardzo ważne, ale w połączeniu z niedoskonałościami genetycznymi, powinna zapalać się czerwona lampka. Ujmując inaczej... Kikut amputowanej po wypadku nogi winien być w tym ujęciu bardziej akceptowalny niż krótkowzroczność, której nie nabywamy już poprzez czytanie w ciemnościach ( co stanowiło kiedyś o inteligencji i dlatego wzbudza w pewnym sensie nadal, błędne w swoich założeniach, pożądanie) , a jest genetycznie uwarunkowana
Zmusiłem Cię w końcu do sformułowania jasnej wypowiedzi. Jak chcesz, to potrafisz :)
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry