• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co sądzicie o dziewczynach w okularach? Z wadą krótkowzroczności?

Kobieta

Raissa

Cichy Podglądacz
Inny kontekst, sądzić czyli mieć już o czyms zdanie, a kręcić typowo czy Ci się podoba. Kręcić wątek otwarty i tyle.
Okulary są mega seksowne a najważniejsze to dobrać je do siebie, mega podkreślają oczy. Okularnice są seksi
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Laski w okularach to poprostu model laski z dodatkowymi akcesoriami. Jeżeli jednak te okulary są wielkości lornetki i wyglądają jak dwa słoje połączone drutem to raczej not for me. Jeżeli jakies normalne bryle to why not.
 

misiaczek82

Cichy Podglądacz
Ja sądzę że kazda kobieta, czy szczupła czy przy sobie, czy w okularach czy też bez jest spoko. Czlowiek powinnien zakochac się w duszy nie wyglądzie, wyglad z czasem sie zmieni charakter zostaje bez zmiany
 
Mężczyzna

The Sex Lover

Podrywacz
Ja sądzę że kazda kobieta, czy szczupła czy przy sobie, czy w okularach czy też bez jest spoko. Czlowiek powinnien zakochac się w duszy nie wyglądzie, wyglad z czasem sie zmieni charakter zostaje bez zmiany
Osobowość trafia do nas w drugiej kolejności, zaś wizualia w pierwszej i bez pociągającego wyglądu zabujanie się jest utrudnione, a najczęściej nawet niemożliwe. Natomiast co do charakteru to nie rzadko on też ulega z czasem zmianie, więc nie masz racji.
 
Mężczyzna

Strix

Cichy Podglądacz
Niestety ja mam "-8.5" 😑😔😔
-8,5 dioptrii mocno zmniejsza optycznie oczy, ale to nadal jest sexy dla tych których kręcą kobiety w okularach.
W seksie nie przeszkadza żadna wada wzroku, bo seks to odczucia.
W zasadzie najwrażliwsi na dotyk są niewidomi (choć to nie reguła), bo w przypadku słabego wzroku lub jego braku wyostrzają się inne zmysły. Z reguły jest to zmysł słuchu i dotyku. Dlatego często jest tak, że sugerowanym zawodem dla niewidomych i niedowidzących jest zawód masażysty/masażystki.
 

WhiteBoyhite30

Cichy Podglądacz
Ja odpowiem tak, jak kobieta dla mnie jest sexowna i mi się podoba to może być nawet w kaloszach i z widłami xd. Już ja w głowie sobie odpowiednią fantazję pod Nią i jej wygląd dopasuję. Okularki to przecież tylko dodatek
 
Mężczyzna

Strix

Cichy Podglądacz
Ja odpowiem tak, jak kobieta dla mnie jest sexowna i mi się podoba to może być nawet w kaloszach i z widłami xd. Już ja w głowie sobie odpowiednią fantazję pod Nią i jej wygląd dopasuję. Okularki to przecież tylko dodatek
Okulary są dodatkiem wtedy, kiedy ktoś nosi zerówki dla szpanu. Kiedy jest to ± kilka dioptrii, to jest to konieczność żeby normalnie funkcjonować w świecie zewnętrznym, bo domu, czyli znanej sobie przestrzeni jest trochę inaczej.
Są oczywiście rozwiązania typu soczewki kontaktowe lub laserowa korekta wzroku. Zgodnie z zasadą "dla każdego coś miłego".
Dla jednego dodatek w postaci grubych szkieł dodaje atrakcyjności, a dla drugiego jej ujmuje.
Gorzej kiedy kobiecie ze znaczną wadą wzroku podoba się facet, który uznaje ją za nieatrakcyjną ze względu na ową wadę.
Czasy obecne to pułapka. Nie patrzy się na ludzi, ale na to jak wyglądają i co posiadają. Nie neguję całkowicie praw doboru naturalnego, ale jako człowiek rozumny lub inaczej homo sapiens, nie mogę być wobec tego bezkrytyczny.
Kalosze i widły nie są czynnikiem obniżającym atrakcyjność, o czym świadczy popularność serialu "Rolnicy Podlasie".
To świadczy o tym, że ludzie którzy zachłysnęli się coraz większym wydziwianiem w wielu aspektach życia w głębi duszy tęsknią za prostotą. Olali już dawno 60 twarzy Greya i inne cuda na kiju. Wielu pojęło, że potrzeba coraz większych kombinacji w łóżku jest wprost proporcjonalna do słabnących więzi, bo jeśli ludzi łączy więź emocjonalna, to seks jest przyjemnym wyrażeniem bliskości i nie potrzeba do tego pierdylionów pozycji, stosunku trwającego 12 godzin, ciasnej cipki czy penisa wielkości kija basebalowego.
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Gorzej kiedy kobiecie ze znaczną wadą wzroku podoba się facet, który uznaje ją za nieatrakcyjną ze względu na ową wadę.
Czasy obecne to pułapka. Nie patrzy się na ludzi, ale na to jak wyglądają i co posiadają.
Przede wszystkim to swoich poglądów czy cech charakteru nie masz wypisanych w białej chmurce nad głową. Żeby zacząć kogoś poznawać zazwyczaj najpierw ten ktoś w jakiś sposób musi przykuć twoja uwagę i zazwyczaj jest to wygląd co moim zdaniem jest dość logiczne.
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Zbabralam sobie wzrok przy czytaniu. Czy się czuję bardziej seksi? Nie. Czuję się jak kret 🙄
 
L

lensfous

Guest
Uważam, że okularnice są bardzo seksowne, zwłaszcza w samej bieliźnie ☺️
 
Mężczyzna

Marek35

Seks Praktykant
Zapraszam do dyskusji 😊.
W każdym aspekcie i kontekście, w każdej sytuacji.
Hmm... A co tu sądzić może poprostu że są krótkowzroczne...? A jakby na to spojrzeć z innej strony to mogą być zaletą i wadą dla kobiety. Tak samo jak źle dobrany strój może wpłynąć negatywnie na wygląd i samoocenę kobiety również okulary mogą dodać lub odjąć kobiecie pewności siebie i tego jak będzie postrzegana przez innych... Patrząc na tą sytuację pod jeszcze innym kątem często okazuje się że mamy przed sobą dwie kobiety... Jedna która widzimy gdy ma na sobie owe okulary i drugą gdy je zdejmie... Niby ta sama twarz a jednak inna...
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry