• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co najbardziej lubicie w masturbacji?

Kobieta

Aga DP

Seks Praktykant
Dla mnie są dwa momenty ,gdy pierwszy raz wpycham sobie wibrator lub jajko,a potem gdy już zaczyna się orgazm i staram się aby utrzymać ten stan jak najdłużej przeważnie kończy się wytryskiem,Dlatego zawsze przed masturbacją kładę ręcznik i na nim siadam żeby nie zalać kanapy ;)
 
Mężczyzna

Rozkoszyciel

Cichy Podglądacz
Widzę, że wszystko tutaj już zostało napisane, więc pozwolę sobie na cytaty. ;)
Uwielbiam wielogodzinną - gdy penis pręży się od kilku godzin, i nie masz dość.
Nie chcesz skończyć, jara Cię bycie blisko.
i chce aby to trawo.
Dlaczego onanizm jest super? Zacytuję Woody Allena: "robisz to jak chcesz, kiedy chcesz i nikt nie ma do ciebie pretensji".
hejka,ja uwielbiam balansowanie na granicy przez bardzo dlugo czasem nawet bez konczenia :)
To uczucie nabrzmiałego penisa w dłoni to jest coś, czego kobiety nigdy nie zrozumieją, a coś, co my, faceci, uwielbiamy
O zdecydowanie. Ten utrzymujący się stan tuż przed orgazmem, to droczenie się z sobą, ten mega orgazm na końcu... Jedna taka sesja daje tyle rozkoszy!
Najbardziej uwielbiam w masturbacji fakt że jest to akt samomiłości, czas dla sb który pozwoli nam się zregenerować fizyczne i psychiczne. Masturbacja pozwala się odprężyć odstresować odpocząć i skupić się na sobie. Uważam że masturbacja jest pięknym aktem. Oraz że podczas jej możemy mieć dosłownie wyjebane w sterotypy konwenanse itp. Chcesz się przebrać w damskie ciuchy będąc mężczyzną proszę bardzo, chcesz wysmarować się czekoladą jak najbardziej, chcesz sobie włożyć swoją ulubioną zabawkę i oglądać seriale dlaczego by nie. Kończąc mój wywód masturbacja jest wspaniała i życzę wam miłych sesji ;)
🥰🥰🥰🥰🥰 Autofellatio i smak spermy. 🥰🥰🥰🥰🥰
 
Kobieta

NiegrzecznaAshley

Erotoman
1 . Branie trochę moich puchowych włosków na suteczki, i dodatkowo je sobie nimi łaskotać i drażnić
2. Wbijać sobie pazurki w cipeczkę
3. Czuć wbijające się majtule w moją dupcię, bo uwielbiam, jak coś mnie tam uwiera
4. Ściskanie łapkami do środka moich cycuszków
5. Łaskotanie dziurki dupalka nakrywką od szminki
6. Macanie moich mięciutkich udek przy cipuni
7. Oblizywanie sobie usteczek wyuzdanie
8. Wypinanie dupki już maksa z pragnienia
9. Rozsuwanie sobie nóżek za kolanka na boki
10. Przyciskanie się policzkiem do podłogi
11. Masowanko i lanie mojej dupci
12. Odlot za odlotem, aż mnie zatyka i tylko wydaję z siebie mega głęboki jęk ogromnego zachwytu
13. Ssanie moich paluszków w moich słodkich soczkach
14. Ciągnięcie i szarpnięcie się za włosy
15. Plucie sobie na cycuszki i rozmasowanie tego
16. Smyranie delikatne wejścia do szparci
17. Dopieszczanie kuleczki w środku cipuli
18. Słuchanie moich zadowolonych jęków

🤤🤤🤤🥵🥵
 
Mężczyzna

monsterman

Cichy Podglądacz
Ja lubie wszystkie stany od tego jak mi sie zachce :) bo moze mi sie zachciec, ale skrepuje go i w tedy podczas erekcji bedzie puchl, zawsze moge zaleznosci od ochoty zjesc sperme, a moze powkladac cos w tylek i dotad robic az sie nie spuszcze
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Dawniej lubiłem sam orgazm, dzisiaj można powiedzieć że się nie masturbuję, wolę poczekać w stanie napięcia na zbliżenie (takie ćwiczenie mojej słabej silnej woli). Czasem chodzę pobudzony nawet kilka dni, żona doskonale o tym wie ale w tygodniu nie ma czasu ani głowy na seks. Za to jak już dojdzie do zbliżenia to szczytowanie zahacza o Mount Everest 😁
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry