• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co najbardziej lubicie w masturbacji?

Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Jestem ciekaw opinii innych osób.

Tak, wiem - może się wydawać, że to pytanie jest trochę idiotyczne, bo w końcu masturbujemy się po to, żeby mieć orgazm. Ale w szczegółach to już nie jest takie proste...

Ja np. bardzo lubię:
1. Gdy poraz pierwszy biorę penisa w dłoń, on sztywnieje i czuję w ręce nabrzmiewającą erekcję,
2. Moment tuż przed orgazmem, gdy jeszcze można się zatrzymać. Lubię się zatrzymywać na chwilę i dochodzić do tego momentu wiele razy
3. Orgazm oczywiście, ale nie tyle sam wytrysk, co moment sekundę lub pół przed - gdy sperma zaczyna płynąć przez penisa, ale jeszcze nie wystrzeliła
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Ja lubię takie momenty u siebie:
1. Gdy zaczynam masturbację, to uczucie gdy łechtaczka powoli się powiększa.
2. To uczucie zanim łechtaczka się sama nawilży (na sucho, samym napletkiem łechtaczki)
3. Moment przed orgazmem, gdy czuję, że zaraz będzie.
4. No i oczywiście orgazm, bo czasem jest squirt
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Inne pytanie - czy macie dużą różnicę między lewą i prawą ręką? Bo u mnie lewą ręką jest wielokrotnie gorzej :(
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Ja praktycznie przestałem się masturbować lewę ręką, bo prawą jest po prostu o wiele przyjemniej. Może trochę szkoda, bo mniejsze urozmaicenie...
 
  • Wow
Reactions: tpo
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry