• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co denerwuje was w waszych partnerach ?

Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Obecnie cieszę się singielstwem, i nie czuje potrzeby związku i swokego faceta. Wyrwałam się z kołowrotka gdzie dwóch kumpli na mnie leciało. Ale do jednego nic nie czułam, jedynie przyjaźń, do drugiego owszem, chemia i seksualna energia, ale cóż geografia.
 
Mężczyzna

chudynikt

Cichy Podglądacz
Z pozoru mało seksowny wątek, ale nie do końca. Bo jeśli nas coś nas irytuje w partnerze to często przechodzi ochota na sex. Te wszystkie posty o nie sprzątaniu po sobie, brudnych gaciach na podłodze, rozrzucaniu swoich rzeczy, zapominaniu o tym co trzeba zrobić. To ja tak mam. W moim związku to żona jest fleją. Często przechodzi mi ochota na wszystko.
 
Mężczyzna

BywaTwardy33

Cichy Podglądacz
1. Orle gniazdo na środku pokoju. Kosz na pranie stoi niezmiennie w tym samym miejscu, ale dostępu do niego chroni chyba jakaś potężna i zaawansowana magiczna bariera XD
2. Zostawianie pootwieranych szafek, szuflad - uwielbiam obijać się o sklejkę, a później wyglądać jak ofiara przemocy domowej 🥹
3. Przekonanie, że wie lepiej, co chcę powiedziec/myślę i wpieprzanie mi się w zdanie. NIE ZAWSZE wie, co chcę powiedzieć lub co mam w głowie. 😄
4. Burdel w papierach rozsiany na parę miejsc. Wszystko leży wszędzie, czyli nigdy tego potrzebnego świstka nie znajdziesz. Nie ma bata. 😆
5. Nie odkłada rzeczy na miejsce, pie*dolnie byle gdzie a później kwik, że zgubił i to na pewno moja wina 😁😆

… ale to są takie pierdoły, że nie mają dla mnie większego znaczenia, chociaż czasem ciśnienie podniosą. Mój mężczyzna jest dla mnie dobry, kocha mnie i dba o mnie, także chodzę i zamykam te szuflady, zbieram ubrania… wspaniała metoda walki z perfekcjonizmem. 😆😆😏
Skąd tak dobrze znasz moją żonę 🤔?
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry