• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co denerwuje was w waszych partnerach ?

Kobieta

Rikke

Dominujący
Brak szacunku ...bo żona to już nie kobieta za to każda inna ą i ę.
Niestety dosc powszechne przykre zjawisko, widoczne tez w sieci...:cautious:
Czy jest na to jakies remedium?
Chyba tylko zaczac traktowac w sposob analogiczny, aby otworzył oczy na to co robi. Choc i tak gwarancji nie ma.
 
Kobieta

Rene93

Erotoman
Niestety dosc powszechne przykre zjawisko, bardzo mocno widoczne tez w sieci...:cautious:
Czy jest na to jakies remedium?
Chyba tylko zaczac traktowac w sposob analogiczny, aby otworzył oczy na to co robi. Choc i tak gwarancji nie ma.
Chyba do tego trzeba mieć nerwy ze stali albo jaja zamiast diamentu;):rolleyes:
 

Ksawery750

Cichy Podglądacz
Jeśli chodzi o szacunek to raczej to wynosi się z domu, a potem od osób z jakimi się przebywa , tak myślę.. więc skoro teraz ma brak szacunku to wcześniej też chyba można było to zaobserwować , jeśli ktoś go nie nakieruje , nie wyperswaduje tego to będzie tak cały czas. A co do szacunku to powinno iść od jednej i od drugiej strony, nie wsadzam każdego do jednego wora oczywiście , ale wiem jakie kobiety też potrafią byc.. ;)
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
@Rene93, najlepiej diamentowe jaja w stalowej oprawie ;)

😂 To chyba jakas ogolna przypadłosc.
Dosc upierdliwa, bo jedna wiertara jeszcze moze robic za bibelot, ale jak dojda do tego inne narzedzia+sruby to juz lipa...:cautious:
Generalnie, jak przyjeżdża, to pokój wygląda jak po wybuchu bomby. Wszystko na wierzchu, wszystko potrzebne. 😂
 

Kemot

Nowicjusz
Przysłowiowe "gdzie nasra , tan zostawi". 😂😂😂
Kiedyś coś wiercił i zostawił wiertarkę na komodzie. Po tygodniu podłożyłam pod nią serwetke. 🙄
Bo on jeszcze będzie jej używał, dlatego nie schował. 🙄
Oj czepiasz sie ,moja jak schowa to pozniej pol dnia szukam, nie tak dawno chcialem zmieniac filtry w jej aucie, jeden malutki byl w zapasie w domu, na bank w szufladzie z pierdolami typu miara, srubokret, obraczkowa robila tam porzadki i filtr do dnia dzisiejszego sie nie znalazl.
Mru bo faceci tak mamy, jesli cos zostawimy to nawet za pol roku pamietamy ze tam lezy 😂
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Oj czepiasz sie ,moja jak schowa to pozniej pol dnia szukam, nie tak dawno chcialem zmieniac filtry w jej aucie, jeden malutki byl w zapasie w domu, na bank w szufladzie z pierdolami typu miara, srubokret, obraczkowa robila tam porzadki i filtr do dnia dzisiejszego sie nie znalazl.
Mru bo faceci tak mamy, jesli cos zostawimy to nawet za pol roku pamietamy ze tam lezy 😂
I facet, jak obiecał że coś zrobi, to zrobi. I nie trzeba mu przypominać co pół roku. 😂
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
... Kiedyś coś wiercił i zostawił wiertarkę na komodzie. Po tygodniu podłożyłam pod nią serwetke. 🙄
Bo on jeszcze będzie jej używał, dlatego nie schował. 🙄
Oj tam, tak właśnie przedstawia się męskie podejście do porządku. Jak pisał Kemot: jesli cos zostawimy to nawet za pol roku pamietamy ze tam lezy, a ode mnie: jedną silą powodującą zawirowania w męskim wszechświecie jest nie kto inny jak właśnie białogłowa. To z jednej strony, a z drugiej, co komu zrobiła bogu ducha winna wiertarka aby przykryć ją kolorową szmatką?
Ha?
Wiertarka jest poważnym narzędziem, a nie jakąś tam damska kopyścią do mieszania rosołu.
.
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Oj tam, tak właśnie przedstawia się męskie podejście do porządku. Jak pisał Kemot: jesli cos zostawimy to nawet za pol roku pamietamy ze tam lezy, a ode mnie: jedną silą powodującą zawirowania w męskim wszechświecie jest nie kto inny jak właśnie białogłowa. To z jednej strony, a z drugiej, co komu zrobiła bogu ducha winna wiertarka aby przykryć ją kolorową szmatką?
Ha?
Wiertarka jest poważnym narzędziem, a nie jakąś tam damska kopyścią do mieszania rosołu.
.
Zaglądałeś do damskiej torebki? 🙄
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry