• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Chodzicie bez bielizny pod spodem?

Mężczyzna

jakubek

Cichy Podglądacz
A ja coś Wam powiem drogie Panie :) jestem zawodowym kierowcą i często jesteście nieświadomą przyczyną wypadków :) ja wiem, że sezon się kończy i widoki zostaną niedługo zakryte. Ale uwierzcie. Czasami za Waszymi pięknymi nogami, czy piersiami bez staników, które bardzo dobrze widać w Waszych opiętych bluzeczkach, czy sutkami odznaczającymi się na nich, wzrok wędruje co kilkanaście sekund. A gdzie tu się skupić na jeździe :)
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Od jakiegoś czasu to robię bez majteczek sobie biegam po domu .I mszę przyznać że bardzo przyjemnie.👌
Też lubię chodzić(bo niestety nie biegam po domu) w dresach bez bielizny i jest przyjemnie ile dostanę lajków? :D

Nie no, tak poważnie, ale wydaje mi się, że każdy chyba lubi chodzić bez bielizny. Jest do dużo przyjemniejsze, ja nie rozumiem jak można spać w ubraniach znaczy się można jak trzeba, ale ogóle jest to niewygodne.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry