• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Chodzenie w damskiej bieliżnie

Mężczyzna

jerzy55

Seks Praktykant
Ale tak na legalu ?
Witam Cię,niestety nie,żona o tym nic nie wie,mogę chodzić w damskich ciuszkach wyłacznie po mieszkaniu jedynie jak nikogo nie ma w domu,jedynie mogę w obecności żony i innych domowników jak i innych członków mojej i żony rodziny to mieć zawiązany fartuszek przy pracach kuchenno domowych ale na swoich męskich ciuchach
 
Mężczyzna

Cross…

Nowicjusz
Witam Cię,niestety nie,żona o tym nic nie wie,mogę chodzić w damskich ciuszkach wyłacznie po mieszkaniu jedynie jak nikogo nie ma w domu,jedynie mogę w obecności żony i innych domowników jak i innych członków mojej i żony rodziny to mieć zawiązany fartuszek przy pracach kuchenno domowych ale na swoich męskich ciuchach
Hmmmm. I gzie tu wolność 😁
 
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
Moj małżonek przez jakiś czas miał fazę na zakładanie damskich ciuszków. Kręciło go jak miał na sobie koronki. Ja jeszcze do tego paznokcie malowałam 😀 Jakos nie stracił u mnie na męskości. Obecnie mu przeszło 😀
MEECJF2_o.jpg
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry