• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Chodzenie w damskiej bieliżnie

Mężczyzna

Eunuch

Cichy Podglądacz
Damskie majteczki są super,ja pokryjomu zakładałem żony majteczki i waliłem konia. Pewnego razu żona mnie nakryła i był okropny chałas . Sam żonie zaproponowałem aby kupiła mnie pas cnoty. Od 4 lat mam założony pas cnoty i żona teraz pozwala mnie nosić swoje używane majteczki tylko nie wolno mnie walić konia. Obydwoje jesteśmy bardzo zadowoleni z takiego układu. Ja jestem żony niewolnikiem i rogaczem,a kochana Żona ma pełną swobodę w sprawach sexu. Panie które nakryją swojego faceta w damskich majtkach powinny to wykorzystać do przejęcia kontroli nad swoim facetem.
 
Mężczyzna

Cross…

Nowicjusz
Damskie majteczki są super,ja pokryjomu zakładałem żony majteczki i waliłem konia. Pewnego razu żona mnie nakryła i był okropny chałas . Sam żonie zaproponowałem aby kupiła mnie pas cnoty. Od 4 lat mam założony pas cnoty i żona teraz pozwala mnie nosić swoje używane majteczki tylko nie wolno mnie walić konia. Obydwoje jesteśmy bardzo zadowoleni z takiego układu. Ja jestem żony niewolnikiem i rogaczem,a kochana Żona ma pełną swobodę w sprawach sexu. Panie które nakryją swojego faceta w damskich majtkach powinny to wykorzystać do przejęcia kontroli nad swoim facetem.
Ciekawa teoria 😁jednak w praktyce nie jest to takie proste 😁
 
Mężczyzna

Cross…

Nowicjusz
Damskie majteczki są super,ja pokryjomu zakładałem żony majteczki i waliłem konia. Pewnego razu żona mnie nakryła i był okropny chałas . Sam żonie zaproponowałem aby kupiła mnie pas cnoty. Od 4 lat mam założony pas cnoty i żona teraz pozwala mnie nosić swoje używane majteczki tylko nie wolno mnie walić konia. Obydwoje jesteśmy bardzo zadowoleni z takiego układu. Ja jestem żony niewolnikiem i rogaczem,a kochana Żona ma pełną swobodę w sprawach sexu. Panie które nakryją swojego faceta w damskich majtkach powinny to wykorzystać do przejęcia kontroli nad swoim facetem.
Nosisz tylko majtki ? Czy masz pozwolenie na resztę bielizny ?
 
Mężczyzna

Eunuch

Cichy Podglądacz
Nosisz tylko majtki ? Czy masz pozwolenie na resztę bielizny ?
Tylko majtki bo bardzo mnie podniecają majtki damskie zawsze mnie bardzo podniecały pierwsze majteczki używane pozbierałem mamie i waliłem konia. Teraz nie wale konia bo żona założyła mnie pas cnoty ale za to pozwoliła nosić swoje używane majteczki. W życiu niema tak dobrze że mam żony majteczki i walę konia ile chce. Żona ma lepiej bo ma pełną swobodę w sprawach sexu.
 
Mężczyzna

Cross…

Nowicjusz
Tylko majtki bo bardzo mnie podniecają majtki damskie zawsze mnie bardzo podniecały pierwsze majteczki używane pozbierałem mamie i waliłem konia. Teraz nie wale konia bo żona założyła mnie pas cnoty ale za to pozwoliła nosić swoje używane majteczki. W życiu niema tak dobrze że mam żony majteczki i walę konia ile chce. Żona ma lepiej bo ma pełną swobodę w sprawach sexu.
No tak , baby to zawsze się ustawią 😁 jak wyglada pas cnoty dla faceta ? Taka klatka na Wacka 🤔
 
Mężczyzna

Cross…

Nowicjusz
Tylko majtki bo bardzo mnie podniecają majtki damskie zawsze mnie bardzo podniecały pierwsze majteczki używane pozbierałem mamie i waliłem konia. Teraz nie wale konia bo żona założyła mnie pas cnoty ale za to pozwoliła nosić swoje używane majteczki. W życiu niema tak dobrze że mam żony majteczki i walę konia ile chce. Żona ma lepiej bo ma pełną swobodę w sprawach sexu.
Masz jakieś fotki ?
 
Mężczyzna

Porco

Podrywacz
Lubię brać stringi żony do walenia konia. Ostatnio jakoś zgadzałem się z jednym z typem z forum że idę walić tylko wybieram bieliznę żony. Zagadał pociągnelismy temat doszło do tego że ubrałem stringi wiele par robiłem zdj, ogólne przebieranki. Mega mnie jarało. Powtórzyłbym to . Dobre to było
 
Mężczyzna

Tomi_48

Cichy Podglądacz
Tylko majtki bo bardzo mnie podniecają majtki damskie zawsze mnie bardzo podniecały pierwsze majteczki używane pozbierałem mamie i waliłem konia. Teraz nie wale konia bo żona założyła mnie pas cnoty ale za to pozwoliła nosić swoje używane majteczki. W życiu niema tak dobrze że mam żony majteczki i walę konia ile chce. Żona ma lepiej bo ma pełną swobodę w sprawach sexu.
Ja też bardzo lubię ubierać damskie majtki, ostatnio tylko żony, lubię też zwalić sobie w jej majtkach.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry