• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Chodzenie bez bielizny - eksponowanie "walorów"

Lance

Cichy Podglądacz
Z kolegą z pracy ostatnio sobie trochę wypiliśmy, atmosfera się rozluźniła i popłynęły różne nietypowe tematy, o których normalnie na pewno byśmy nie rozmawiali. Temat zszedł m.in. na penisy. Kolega zdradził, że od kilku lat nie nosi bielizny a robi to po to żeby jego "sprzęt" bardziej się odznaczał w spodniach. Mówi, że laski na to lecą i nie jest w stanie zliczyć ile razy wyrwał laskę na imprezie na swoje wybrzuszenie. Faktycznie trzeba przyznać, że wyraźnie widać w pracy jak w lewej nogawce dość obcisłych spodni od garnitury majta się jego sprzęt. Bardzo to widać i nie trzeba się specjalnie przyglądać. Raz na spotkaniu z jedną panią mecenas usiadł na fotelu na przeciwko niej w mega rozkroku i wyeksponował to co tam ma. Twierdzi, że tego samego wieczora laska wylądowała w jego łóżku. Faceci, czy wy też zwracacie uwagę na wyeksponowanie "interesu" w ten sposób. Możecie podzielić się doświadczeniami. Dla mnie szczerze mówiąc jest to trochę nietypowe, ale zaraz się okaże, że może powszechne, a tylko ja żyję w nieświadomości....:confused:
 
H

haq

Guest
Potwierdzam.

Chodzenie bez bielizny ZNACZNIE uwydatnia walory na pierwszy rzut oka. Polecane są też długie (szortopodobne) boskerki z dobrego materiału. Osobiście uważam, że najlepiej penisa widać w spodniach dresowych (takich "na siłownie" nie ortalion :p) i sam dzień w dzień wyłapuję wzrokowo mnóstwo takich panów na ulicach miasta. Z doborem bielizny (lub ich brakiem) pewnie się zgadza bo zauważam, że u niektórych zupełnie nic nie widać, a wiem, że powinno.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry