• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Bzykanie po alkoholu

Mężczyzna

seba77

Erotoman
U mnie zazwyczaj były to pozytywne historie. Kiedyś z dziewczyną nie mogliśmy się powstrzymać i robiliśmy to po imprezie u pewnych znajomych- w sypialni ich rodziców. Na drugi dzień okazało się że wszyscy i tak nas słyszeli choć żyliśmy w błogiej świadomości że nic się nie zadziało :D
Ale była też gorsza sytuacja. Z nowo poznaną koleżanką po jej imprezie urodzinowej zostaliśmy sami w domu. Niestety mocno pijani, nie wiem kto bardziej. Po kilku minutach okazało się że ona już zasnęła wiec po chwili było już po zabawie :(
 

Nikol2020

Cichy Podglądacz
Mówi się że między skromną dziewczyna a napalona nifomanka jest tylko dwa promile ;) i mój przykład to w zupełności potwierdza :) uwielbiam po alkoholu
 

Voronve

Cichy Podglądacz
Podzielam powyższe opinie. Alkohol tłumi nasze granice i trochę nasze doznania, stąd wszystko może być znacznie bardziej odważne i trwać o wiele dłużej niż normalnie, a to już prosta droga do dobrej, długiej zabawy w łóżku. Trzeba tylko umieć to wykorzystać ;)

U mnie jest też jeszcze jeden ciekawy akcent. Na drugi dzień, po imprezie zakrapianej alkoholem. Nie wiem czy to tylko ja tak mam, ale zawsze wtedy mam straszną ochotę na seks. Bez żadnych wstępów, zazwyczaj zaraz po przebudzeniu ;P Oczywiście mówię tutaj o sytuacji, kiedy dzień wcześniej piło się z umiarem i na drugi dzień nie umiera się w męczarniach z powodu kaca ;)
 
Ostatnia edycja:

Blackberrrry

Cichy Podglądacz
Po alko fajnie, zazwyczaj seks po % jest dziki i zdaje sie nie miec końca. Na rauszu mam problemy z finiszem... :/ czasami potrzebuje nawet dwie lub trzy godziny ostrego seksu żeby sie spuścić.. partnerki są wtedy zazwyczaj już porządnie wymęczone. Takie 6/10 w skali przyjemnosci daje dla Alko. :D
 

kociaki

Cichy Podglądacz
Zdarzyło nam się bzykać po alko niezapomniane doznania a partnerce puszczają wtedy hamulce i pozwala na więcej.
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
mi z dziewczyna czasem zdarzało się nie zwracać uwagi, czy nocujemy u znajomych, czy sami u siebie...hamulce puszczały ;)
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry