• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Bzykanie po alkoholu

Mężczyzna

seba77

Erotoman
Tak jak w temacie, wypowiedzcie się czy lubicie to robić po odrobinie alkoholu. Mam tu na myśli upojenie z umiarem ;)
Ze swojego doświadczenia bardzo mi się podobało, gdy partnerka była po kilku małych kieliszkach, ja również dobrze rozluzniony.
Seks w takim stanie był mega dziki. Głownie mi chodzi o to że moje dojście do finału trwało naprawdę dłuugo.Mogłem ja posuwać jak tylko chciałem aż doprowadzałem ją do jęków :D Robiliśmy to w dowolnych pozycjach a ona była bardzo spełniona.
Co wy o tym sądzicie.Mieliście tak Panie,Panowie ?
 

Rudyziom

Cichy Podglądacz
Dokładnie tak jak piszesz po alkoholu sex jest dużo bardziej dziki. Tak samo pocałunki z duża ilościa języka. Moja dziewczyna wtedy czasem pozwala mi na anal ale to też nie zawsze. Ja osobiście lubie w takim stanie :D
 

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
Nie no wiesz chodzi mi o to że mimo dużego napalenia,orgazm nie nastepuje tak szybko ;)

Az dziwne bo to jedna z bardziej podniecajacych dla was form seksu, ze alko tu dziala.... dziwne :p
Co do tematu, to od czasu do czasu lubie w ten sposob, jednak teraz rzadko zdarza sie taka okazja :(
 

slonik

Seks Praktykant
A co Cię powstrzymuje?

Ja lubię na takim lekkim rauszu, zazwyczaj włącza się wtedy nieśmiertelność ;)
 

Zonka i Maz

Cichy Podglądacz
Zarówno ja, jak i moja żonka uwielbiamy seks po alkoholu oczywiście z umiarem pity alkohol podkręca doznania i tak jak już wcześniej było wspomniane powoduje spore rozluźnienie na plus... My dodatkowo najczęściej po alkoholu mamy lawinę nowych pomysłów i fantazji, które oczywiście z racji naszego "stanu" praktycznie odrazu realizujemy...
 

Zonka i Maz

Cichy Podglądacz
Różne różniaste... W taki sposób, po alkoholu sprobowaliśmy np. seksu w pociągu, seksu w plenerze czy chociażby, mój ulubiony seks w trójkącie z inną kobietą
 

ktosia

Nowicjusz
nie ukrywajmy że po alkoholu , człowiek jest bardziej otwarty i ma więcej odwagi :D Mówimy więcej, pragniemy więcej ;) nie boimy się otwierać na coś nowego i mówić o fantazjach itd. :D :D :D heheh bo nawet jeśli któraś ze stron będzie rano lekko w szoku zawsze można powiedzieć :D byłam /łem chyba pijany/na ??? Albo ... co to było??? petarda !!! musimy to powtórzyć ;) Tego wszystkim życzę w nowym 2020 r :)
 

covlad

Cichy Podglądacz
Osobiście wole seks bez alkoholu, ewentualnie z niewielką jego ilością. Moja obecna partnerka natomiast (i jedna z poprzednich) bardzo lubią wypić sobie kilka głębszych zanim cokolwiek zacznie się dziać. Nawet powiedziała mi, że jeśli czuje lekką woń alkoholu od mężczyzny, to ją bardziej podnieca... coż, każdy ma jakiegoś konika :)
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
W zasadzie w każdym stanie, czy to na trzeźwo, czy po kieliszku wina, albo po grubej imprezie sex może być ciekawy i dawać za każdym razem inne doznania.
 

ktosia

Nowicjusz
W zasadzie w każdym stanie, czy to na trzeźwo, czy po kieliszku wina, albo po grubej imprezie sex może być ciekawy i dawać za każdym razem inne doznania.
Wszystko to prawda . Zależy tylko jak się dobierzemy i jakie mamy wobec siebie oczekiwania :D na imprezie macho ,a rano w pokoju ... I co ja robię tu uuuu ? co ty tutaj robisz??? ojojjjjj :D :D Tak na wesoło :D ale owszem za każdym razem są inne nowe doznania :* pozdrawiam
 
P

Pico

Guest
Ja Basiu raz tak miałem. Ponoć na śpiocha było. Nie mam pojecia kto nie mam pojecia jak. A było normalnie. Po imprezie lekko wstawiony poszedlem spać a tu budze sie bez spodni i bokserek. Nikt sie nie chciał przyznać :p
 
B

Basia

Guest
Pico gorzej jak byś się obudził i dowiedział że np. z facetem (oczywiście zakładając że się nie toleruje facetów jako partnerów) więc czasami niewiedza lepsza :p
Ale tu działa założenie Ktosi jak coś zawsze można powiedzieć pijany byłem :p
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry