• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Bycie wziętym za geja / lesbijkę

Mężczyzna

CuckSwitch

Cichy Podglądacz
Czy zdarzyło wam się być wziętym za geja / lesbijkę? Np. na imprezie, albo może znajomi was podejrzewali i któregoś razu się o tym dowiedzieliście. Jeśli tak, to jaka jest wasza faktyczna orientacja i jak się z tym czuliście, że widzieli w was osobę homoseksualną? :)
 
Kobieta

feetamateurgirl

Nowicjusz
Byłam kiedyś w klubie dla gejowi i lesbijek i tam automatycznie większość obecnych bierze Cię za część środowiska bo mało hetero tam wchodzi. Ja chciałam bo jestem bi i kręcą mnie dziewczyny. Poznałam tam nawet miła brunetka która w mej głowie zostawiał spooooro miłych wspomnień ;) niestety po roku spotykania się znalazla partnerkę na stale. Wspomnienia zostały :)
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Jak miałem ok. 20 lat to niektórzy z rodziny podejrzewali mnie o homoseksualizm, bo "nie interesuję się dziewczynami". Jestem hetero, ale nikt z rodziny nie zdawał sobie sprawy, że byłem nieszczęśliwie zakochany od kilku lat. Dodatkowo sytuację potęgował fakt, że od dłuższego czasu miałem bliską przyjaciółkę, ale nasza relacja była pozbawiona jakiegokolwiek romantyzmu, czy erotyki - byliśmy jak świetnie dogadujące się rodzeństwo. W tamtym wieku ogólnie łatwo nie było, miałem taki śmietnik w głowie, że zrodziła mi się nawet tak absurdalna myśl jak to, że jestem aseksualny 🤪 .
 
Mężczyzna

kocevi

Cichy Podglądacz
Tak, na marszu równości (absolutnie wspieram równość) kiedyś kupiłem sobie wpinkę z tęczą, którą wpiąłem w plecak. Od tego czasu kilka razy spotkałem się z nienawistnymi komentarzami pod moim adresem.
Bawią mnie takie wzbudzenia wąskich umysłów, dlatego przypnę większą;-)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry