• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Poniżanie i bycie poniżanym

Mężczyzna

YoungMan

Cichy Podglądacz
Hej, czy ktoś jest tu podzielający moje skłonności?
Jestem wraz z.moja żona switchami i lubimy dominować siebie nawzajem. Ja wolę być posłuszny i grzecznie słuchać rozkazów i je wykonywać, a z kolei partnerka, jak ja używam siły, ale uległość czasem też. Tak się złożyło, że jesteśmy swoimi pierwszymi partnerami seksualnymi i nieźle się dobraliśmy też w tych kwestiach.
Uwielbiam być duszony przez face sitting. Mamy ustalone swoje sygnały, to że klepie znaczy, że już mam mało tlenu ale nie ma przerywać, a jak głaszczę to przerwa. Lubię się bawić w petplay, pegging, w niewolnika, chłopca do bicia - starms się znosić co raz większy ból.fozyczny, tak, sprawia mi to radoche więc na obdukcję nie pójdę.
Co do mojej dominacji to także podduszanie ale rękoma, petplay, facefucking, ogólnie pojętej BDSM i bondage, z naciskiem na bondage. Chętnie wysłucham innych i poszukam w nich lekcji jak i inspiracji, zwłaszcza jeśli zna ktoś dobrą stronę do uczenia się węzłów do wiązania.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry