• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Biseksualizm - jak to wygląda u was?

Mężczyzna

jerzy55

Seks Praktykant
Bardzo chętnie spotkam się z facetem w obecności jego partnerki ,ja ubrany w damskie ciuszki na których zawiązany jest biały fartuszek,mogę zostć u nich gosposią lub służącą ,z bliskich okolic Katowic,Jaworzna
 

And

Nowicjusz
Ja jestem zdecydowanie hetero ale moja żona jak najbardziej jest bi co bardzo mi odpowiada. Zresztą niedługo lecimy na wakacje i leci z nami jej przyjaciółka. Dwa tygodnie z dwiema kobietami. :sneaky:
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Ja jeszcze z facetem nie współżyłem, do tej pory tylko i wyłącznie kobiety.
Ale... z wiekiem trochę się to przesuwa, chęć poznania czegoś nowego. Mój tyłek zaznał różnej maści zabawek, włącznie z takimi w naturalnym kształcie. Niedawno nawet miałem sen erotyczny gdzie ja palcami penetrowałem jakiegoś anonimowego kolesia a on robił mi dobrze ręką. Czy bym zaryzykował w realu? Na tę chwilę nie ma opcji (no chyba, że shemale).
Na sto procent odpadają pocałunki, tego jestem pewien.
 
Mężczyzna

Olopiotro

Seks Praktykant
Uwielbiam sex z Kobietą !!!! Ale czasami z facetem też 😈 . Parę razy miałem okazję spróbować z facetami i było bardzo podniecająco . Z shemale również .
 
Kobieta

wodniczka

Cichy Podglądacz
Ciężko powiedzieć.
Fantazjuję o seksie z kobietą od dawna, seksualnie pociągają mnie kobiety jak i mężczyzni.
Przy czym nie wyobrażam sobie związku emocjonalnego z kobietą poza jakimś kumplowaniem się, przyjaźnią.
No a Męża mam, więc z facetem sobie wyobrażam :)
A ja tam lubię swój biseksualizm i żyję z nim w symbiozie 😀
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Nie przesadzaj . Jak dobrze poszukasz to znajdziesz . Jest pare stron na których można znaleźć fajne .
Próbowałem. Trafiła się jedna z ładnym ciałem i kobiecym głosem, ale zanim się ustawiłem to wybyła do innego miasta. Cała reszta to póki co cudaki przebieraki z shemale nie mający nic wspólnego.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry