• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Biseksualizm - jak to wygląda u was?

Mężczyzna

Panxxx

Cichy Podglądacz
Witam, ale tu niektórzy mają problem że facet chce się zabawić kutasem innego faceta, ma ochotę to czemu nie ma tego zrobić, mnie kręci tylko kutas i zabawy z jego udziałem czyli oral anal i nic innego u faceta. Jestem w związku z kobietą ale ostatnio chce spróbować czegoś nowego i co mam to dusić w sobie, nie warto tracić życia, lepiej to zrobić niż żałować że się nie zrobiło
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Nigdy nie myślałem że jestem bi ,kiedyś w młodości z kolegą obciagalismy sobie ,ale wtedy traktowałem to jako zabawę i poznawanie własnych ciał,Potem przez dobry 30 kilka lat czułem się hetero ,mam do eni dzieci .Kilka lat temu gdy się porobiłem nagle zauważyłem że podobają mi się również męskie ciała ,penisy ,anisy ,męska zabawa .Wtedy też zacząłem się masturbować analnie ,wyobrażając sobie jak mnie penetruje męski falus.Z młodości przypomniał mu się smak i zapach spermy kolego co również jest dla mnie bardzo podniecającym wspomnieniem .Tak teraz już wiem mimo tego że przez tyle lat nie miałem okazji do zabaw z facetem to teraz wiem że na pewno, gdyby nadążyła się okazja to nie odmówiłabym .Najmocniej działa na mnie myśl o penetracji przez kobietę że strapoonem,lub prawdziwej shemale.Nadal kocham fantastyczne kobiece wdzięki ,ale męskie walory również no moc o działają na moją wyobraźnię.

A mógłbyś opisać więcej o tym wzajemnym odciąganiu z kolegą? Najlepiej chyba w tym wątku https://sexforum.pl/threads/raz-do-buzi-to-nie-gej-jak-myslicie.6807/page-4

Proszę, bo strasznie mnie podnieca taka wizja i jestem ciekaw w jakim wieku to robiliście. Gdzie, w domu, czy gdzieś chodzilicie? Jak to w ogóle się u Was zaczęło? Czy polykaliscie, a jeśli nie to co że spermą? Jak dużo razy to robiliscie? Jak często? Jak się skończyło.

Pozdrawiam 🙂
 
Mężczyzna

axell74

Cichy Podglądacz
Miałem 15 lat jak zacząłem z dużo starszym facetem, potem trochę z kolegami ale już zawsze mnie ciągła do starszych facetów. Do dziś się spotykam bo lubię i moja żona wie o tym. Od początku jak się dowiedziała podnieca ją to więc w naszych układach bardzo to pomaga.
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Miałem 15 lat jak zacząłem z dużo starszym facetem, potem trochę z kolegami ale już zawsze mnie ciągła do starszych facetów. Do dziś się spotykam bo lubię i moja żona wie o tym. Od początku jak się dowiedziała podnieca ją to więc w naszych układach bardzo to pomaga.
Spotykasz się zawsze sam czy żona również bierze udział w spotkaniach?
 
Mężczyzna

Roberto4229

Cichy Podglądacz
Ja ogólnie jestem hetero. Tzn podniecają mnie kobiety i się podoba ja. Ale ostatnio myślę o trójkącie chciałbym spróbować zwalić innemu przy jego partnerce dać obciągnąć... Może z czasem obciągnąć.. Sama myśl o tym mnie podnieca.. Nigdy nie próbowałem
 
Mężczyzna

Grzegorz12345

Seks Praktykant
Hej. Jeśli są tu jeszcze jacyś faceci bi to proszę i kontakt na pw.
Z mojej strony wygląda to tak że jestem osobą ciekawą wszelkich doznań erotycznych, dla mnie nie ma żadnej zeczy której bym nie chciał przeżyć. W seksie lubię wszystko. Czy jestem bi? Misle że bez oporów wypiol bym tyłek. Z wielką ciekawością zrobił bym loda, spróbował spermę. I zerznol dupsko facetowi
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry