• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Bengalska miłość ...

Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Pełnia Księżyca ... 🔥
Na skrzyżowaniu Broadwayu i alei Siódmej mieści się przepiękna kawiarnia której wystrój do złudzenia przypomina kuchnię którą razem urządzałyśmy z taką szaloną dokładnością . Nawet krzesła są łudząco podobne a kawa no jak to kawa - amerykańska . Za to kelnerka która jak mi się wydaje będąca również właścicielką - jest bardzo ale to bardzo piękną kobietą . To taki typowo - nietypowy babski ludzik z promiennym uśmiechem witający wszystkich razem i każdego z osobna . Ma śliczne malachitowe oczy i takie niesamowicie ładne usta oraz nos który kiedy się uśmiecha porusza się nieznacznie co nadaje Jej dodatkowej atrakcyjności . Jest taka spontanicznie życzliwa i elegancko taktowna jednocześnie co dla mnie jest absolutnym atutem pięknej kobiecości . Co jest równie pięknym to fakt iż tę prześliczną całość cudownej osobowości spina Jej imię - które w zasadzie w Ameryce nie jest zapewne odosobnione a mianowicie - Pilar . Tak własnie ma napisane na plakietce gustownie zdobiącej jej mandarynkową kamizelkę tuż nad lewą piersią która jakże pięknie się prezentuje zwłaszcza kiedy podaje kawę - podobnie jak i pierś druga bowiem i ona nie uszła mojej dyskretnie wnikliwej obserwacyjnej uwadze . Pilar jest dokładnie w tym wieku w którym w zasadzie jesteśmy wszyscy a więc w XXI - tym nie mniej te kilka mało istotnych cyferek o nazwie pesel w Jej przypadku zapewne są mało znaczącym dodatkiem do prze-urokliwej radośnie dojrzałej kobiecości . Nie mogłam się wprost nacieszyć jej widokiem kiedy tańczyła niczym primadonna po sali między kontuarem z ogromnym ekspresem do kawy i stylizowaną wysoką witrynką z ciastami a siedmioma stolikami tak ładnie wkomponowanymi w przestrzeń sali .
. 💋🥀
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Dziś zaspokoję się sama - ale zrobię to jak dama bez pruderii i prostackiej kokieterii .
Nadto będę się zamyślać i lawinę słów wymyślać - wprost dla Ciebie .
Może będzie Ci jak w niebie dla lesbijek - bez patosu nawet bez zrządzenia losu w mojej wannie .
Jak przystało starej pannie niesłychanie drobiazgowo i z lubością - ciesząc się atrakcyjnością póki jeszcze czas magicznie nie podgryza mnie tragicznie . Dotrę do granicy zórz choć tu Ciebie - nie ma już .
. 🥀 💋
Jejku tak szybko czas ukradł mi rok który kończy się spokojem nagiej brzozy która śpi tuż przed oknem sypialni - śpi i śni o nowej sukience z aromatycznych liści którą sobie kupi na wiosnę i znowu będzie wyglądać uwodzicielsko aż w gardle zaschnie . 🥀
. 💋
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Dziś zaspokoję się sama - ale zrobię to jak dama bez pruderii i prostackiej kokieterii .
Nadto będę się zamyślać i lawinę słów wymyślać - wprost dla Ciebie .
Może będzie Ci jak w niebie dla lesbijek - bez patosu nawet bez zrządzenia losu w mojej wannie .
Jak przystało starej pannie niesłychanie drobiazgowo i z lubością - ciesząc się atrakcyjnością póki jeszcze czas magicznie nie podgryza mnie tragicznie . Dotrę do granicy zórz choć tu Ciebie - nie ma już .
. 🥀 💋
Oczywiście słuchanie w ratach....ale masz u mnie lajk zaufania:p:)
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Kochane Ludziki . 💋
Tak różnie w życiu się układa i gdybym może zapomniała lub gdyby jakoś mnie nie było to bardzo pragnę Wam powiedzieć Wszystkim 🤩
Niedługo prawie za chwil parę będziemy razem z tą Radością - Cieszyć się Ciepłem Cud Miłością - Tą Która bez niczyjej chwały bądź zasługi przyjdzie pospłacać ludzkie długi . Kocha i pragnie być Kochaną - tak właśnie po Ludzikowemu z Uśmiechem Jeden no Drugiemu. Mnie Ona w tym ostatnim roku tak czule dostawała kroku i tłumaczyła z cierpliwością jak mam obchodzić się z miłością i w ogóle mówiła do mnie bardzo czule . Wiem i pojmuję ze spokojem i nawet jakoś się mniej boję tego - Życia co śmieje mi się prosto w oczy i pewnie jeszcze mnie zaskoczy .
Dlatego Życzę 😍 Wam Serdecznie i tak jak na mnie bardzo grzecznie 💋 - byście się do Niej Przytulili i nic kompletnie nie mówili i nie płakali - bądźcie Radośni w Duszach Cali i z Tkliwością - Dzielcie się proszę Tą Miłością . Ona Was do cna Ubogaci i Poprzemienia - wszak macie w Sobie Cud Istnienia w żarliwości ............... Bądźcie Posłańcem Tej Miłości ...
Ps. Ja Basia - Lesia tego Wam Cudne Ludziki - ośmielam się Życzyć ot tak po prostu 🥀 z Serdeczną Wdzięcznością . ;)
. 💋🔥.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Kochane Ludziki . 💋
Tak różnie w życiu się układa i gdybym może zapomniała lub gdyby jakoś mnie nie było to bardzo pragnę Wam powiedzieć Wszystkim 🤩
Niedługo prawie za chwil parę będziemy razem z tą Radością - Cieszyć się Ciepłem Cud Miłością - Tą Która bez niczyjej chwały bądź zasługi przyjdzie pospłacać ludzkie długi . Kocha i pragnie być Kochaną - tak właśnie po Ludzikowemu z Uśmiechem Jeden no Drugiemu. Mnie Ona w tym ostatnim roku tak czule dostawała kroku i tłumaczyła z cierpliwością jak mam obchodzić się z miłością i w ogóle mówiła do mnie bardzo czule . Wiem i pojmuję ze spokojem i nawet jakoś się mniej boję tego - Życia co śmieje mi się prosto w oczy i pewnie jeszcze mnie zaskoczy .
Dlatego Życzę 😍 Wam Serdecznie i tak jak na mnie bardzo grzecznie 💋 - byście się do Niej Przytulili i nic kompletnie nie mówili i nie płakali - bądźcie Radośni w Duszach Cali i z Tkliwością - Dzielcie się proszę Tą Miłością . Ona Was do cna Ubogaci i Poprzemienia - wszak macie w Sobie Cud Istnienia w żarliwości ............... Bądźcie Posłańcem Tej Miłości ...
Ps. Ja Basia - Lesia tego Wam Cudne Ludziki - ośmielam się Życzyć ot tak po prostu 🥀 z Serdeczną Wdzięcznością . ;)
. 💋🔥.
Wzajemnie Lessie😚
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
. 💋
I to jeszcze właśnie zanim księżyc prawie zaśnie wszak nic nie ma do roboty tylko gwiazdom pleść głupoty albo sprawdzać drogę mleczną wyboistą ale grzeczną wyłożoną marzeniami lub słodkimi zajęciami - wprost z galaktyk erotycznych odrobinkę nostalgicznych .
I to jeszcze chyba własnie nim słonko otworzy oczy Twoje piękno zauroczy absolutnie - pewnie masz bordową suknię z rozpuszczonych włosów falą duet dłoni tak rozpalą bez pośpiechu albo nawet i bez grzechu jednoznacznie - wszystko się tak tkliwie zacznie .
I to jeszcze za chwil parę mgłą pachnącą manna z nieba - nic Wam więcej nie potrzeba pootula zakamarki słodkiej szparki lub na karku tak w podarku przed świątecznie wyuzdanie ale grzecznie . 🥀
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Można albo nawet należy posiadać własną piosenkę - film lub obraz dopiero co ukradziony z galerii.
Nadto ulubiony kąt w knajpce gdzie można dostrzec fruwające szmery albo choć takty wytryskujące spod pięknie wyrzeźbionych dłoni pianistki .
I nagle dostrzegasz że Anioł ciszy - rezolutny jest prześliczny cierpliwością i pachnący zaradnością . 💋
.

Trudno sercu kazać przestać kochać .
Gdy serce nie chce, rozum nie pomoże - mój Boże . 🥀
Tak sobie te dwie linijki napisałam na lustrze i kiedy myję zęby to czytam i czytam i .
A do tego jeszcze tak mi ten Anny Achmatowej wiersz ukochany zapadł w duszę .

Pierwszy świt ... 💋
Anna Achmatowa

Pierwszy świt — błogosławieństwo Boże ...
Dotknął twarzy ukochanej blaskiem.
Śpiący zbladł, inaczej się ułożył,
Ale potem jeszcze mocniej zasnął.
Może pocałunkiem się wydało
Ciepłe tchnienie zesłane przez niebo...
O, jak dawno już nie całowałam
Miłych ust i smagłych ramion jego...
Teraz, od umarłych bezcieleśniej,
W mej wędrówce smutnej, nieustannej
Przylatuję doń dźwiękami pieśni,
Pieszczę tylko promykiem porannym.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Można albo nawet należy posiadać własną piosenkę - film lub obraz dopiero co ukradziony z galerii.
Nadto ulubiony kąt w knajpce gdzie można dostrzec fruwające szmery albo choć takty wytryskujące spod pięknie wyrzeźbionych dłoni pianistki .
I nagle dostrzegasz że Anioł ciszy - rezolutny jest prześliczny cierpliwością i pachnący zaradnością . 💋
.

Trudno sercu kazać przestać kochać .
Gdy serce nie chce, rozum nie pomoże - mój Boże . 🥀
Tak sobie te dwie linijki napisałam na lustrze i kiedy myję zęby to czytam i czytam i .
A do tego jeszcze tak mi ten Anny Achmatowej wiersz ukochany zapadł w duszę .

Pierwszy świt ... 💋
Anna Achmatowa

Pierwszy świt — błogosławieństwo Boże ...
Dotknął twarzy ukochanej blaskiem.
Śpiący zbladł, inaczej się ułożył,
Ale potem jeszcze mocniej zasnął.
Może pocałunkiem się wydało
Ciepłe tchnienie zesłane przez niebo...
O, jak dawno już nie całowałam
Miłych ust i smagłych ramion jego...
Teraz, od umarłych bezcieleśniej,
W mej wędrówce smutnej, nieustannej
Przylatuję doń dźwiękami pieśni,
Pieszczę tylko promykiem porannym.
Achmatowa lajk- dziewczyny:love:
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
The soul as cayenne pepper .

Okiełznałam ciszę
I ...
Cudownie słyszę co się w sercu dzieje - jak dusza goreje . Jak usycha ciało - nazbyt wiele chciało .
Lecz się nie poddało - oczy takie szkliste konwalie przeczyste . Dłonie roztargnione - czułości spragnione .
Dzisiaj w południe przez skrzyżowanie szli zakochani chyba nawet tak absolutnie On - Jej od wiatru osłaniał suknię . Ona gołąbka w niego wtulona i tak prześlicznie rozpromieniona . I pomyślałam głośno do siebie - fajnie że jest im prawie jak w niebie . I nawet wiatr im przestał wiać w oczy - może ten widok go zauroczył .
💋
. 🥀
Non posso smettere di amarti: rimarrai nel mio paradiso. Non lo so ancora, ma sto imparando questa filosofia o saggezza. Cosa fare con te stesso senza amore . 💋
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
The soul as cayenne pepper .

Okiełznałam ciszę
I ...
Cudownie słyszę co się w sercu dzieje - jak dusza goreje . Jak usycha ciało - nazbyt wiele chciało .
Lecz się nie poddało - oczy takie szkliste konwalie przeczyste . Dłonie roztargnione - czułości spragnione .
Dzisiaj w południe przez skrzyżowanie szli zakochani chyba nawet tak absolutnie On - Jej od wiatru osłaniał suknię . Ona gołąbka w niego wtulona i tak prześlicznie rozpromieniona . I pomyślałam głośno do siebie - fajnie że jest im prawie jak w niebie . I nawet wiatr im przestał wiać w oczy - może ten widok go zauroczył .
💋
.
Non posso smettere di amarti: rimarrai nel mio paradiso. Non lo so ancora, ma sto imparando questa filosofia o saggezza. Cosa fare con te stesso senza amore .
W czasie tulenia jestesmy jednym🤗☺️
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Wiem to na pewno że to dzięki Tobie nauczyłam się z zaufaniem patrzeć na innych ludzi . I dlatego jestem - kim jestem i Kocham to co robię . Zawsze mówiłaś - każdy ludzik ma w sobie tyle dobra tylko zapewne jeszcze o tym nie wie i dlatego kiedy możemy Go wyleczyć - przynosząc ulgę w cierpieniu pokazujemy to Dobro z którym się spotkał tutaj . I jeszcze pamiętam jak pachniałaś ziołami - miodem i odrobiną wina z głogu . Tak bardzo bym chciała mieć 9-lat siedzieć na ganku w czerwcowym słońcu z długim warkoczem i czytać Lato Leśnych Ludzi naszym pogodnym kotom . Byłam w listopadzie u Ciebie i Dziadka w tej alejce niedaleko dużej sosny i cmentarnej dzwonnicy . A tu już styczeń i w niedzielę jest Twoje święto . Ten czas się tak ogromnie spieszy - co poradzić . Ale jak wrócę do domu to Cię odwiedzę na pewno . 🥀 💋
💋
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
🥀
🥀
Czasami tak jest i nawet by ludzik nie przypuszczał że dopadnie go i szarpnie za ramię tak donośnie że o mało co się nie wywrócił - melancholia a może to deprecha ? Zatrzyma się i zaskoczenie oczu-spoglądnie na rzeczywistość . Nawet nie wiem czy zdąży pomyśleć o co tak Ci chodzi ? Może mnie nawet nie znasz ale zaczepiasz mnie bo co Ci się ku. . . fa wydaje - że masz pozwolenie na gnębienie albo i co innego ?
Przecież spłonęły wiersze te najpierwsze i nawet reszta cała która była doskonała też przepadła spolegliwie a igliwie co zostało miało znaczyć - nic lub mało ! Myślę że atakujesz mnie daremnie - odczep ku . . . a się ode mnie .
A może to jednak klimakterium się dobija ? Wpuścić je czy dać mu w ryja ? Przecież nie dalej jak w niedzielę usłyszałam że jestem fajna dupa i taka na fleku - zatem nie nadążam za tym światem . :oops:🥀
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
🥀
🥀
Czasami tak jest i nawet by ludzik nie przypuszczał że dopadnie go i szarpnie za ramię tak donośnie że o mało co się nie wywrócił - melancholia a może to deprecha ? Zatrzyma się i zaskoczenie oczu-spoglądnie na rzeczywistość . Nawet nie wiem czy zdąży pomyśleć o co tak Ci chodzi ? Może mnie nawet nie znasz ale zaczepiasz mnie bo co Ci się ku. . . fa wydaje - że masz pozwolenie na gnębienie albo i co innego ?
Przecież spłonęły wiersze te najpierwsze i nawet reszta cała która była doskonała też przepadła spolegliwie a igliwie co zostało miało znaczyć - nic lub mało ! Myślę że atakujesz mnie daremnie - odczep ku . . . a się ode mnie .
A może to jednak klimakterium się dobija ? Wpuścić je czy dać mu w ryja ? Przecież nie dalej jak w niedzielę usłyszałam że jestem fajna dupa i taka na fleku - zatem nie nadążam za tym światem . :oops:🥀
Dotyczy clipu.....nie wchodze w politykę społeczną:);)
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel

Una lettera come una conoscenza inaspettata ...🥀

Et brev som et uventet bekjentskap ... 💋


Wiesz co Iskierko ... 🌹
To mój ostatni list bo przecież nie da się inaczej - wczoraj to zrozumiałam ale dziś to pojęłam albo do mnie dotarło 🌷
... 🌎

Tutto accade in modo così terribile, troppo violento, assolutamente - come un temporale estivo senza fulmini, ma ci ha bagnato i vestiti ... Senza dubbio - il tempo praticamente non cambia nulla qui - circostanze in una macchia di ombra e passione piena di sole - occhi azzurri faccia calda... Farfalle impazzite nel mio stomaco il sapore del silenzio nel mio orecchio morso... Stavo per difendermi - ideali... E all'improvviso le nostre mani sono impazzite impossibili - forti e tenere... E quando siamo da soli - ci sorrideremo e ci abbracceremo molto teneramente ... In modo che fino a quando la luna non ci invidierà ... Queste innumerevoli parole di fragilità ...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry