• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Bengalska miłość ...

Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Cisza jest balsamiczna dla duszy pokornej i cichej a co jeśli istnieją takie co są zaprzeczeniem tej prawdy .
Doprawdy ? Ależ oczywiście że absolutność i piękno - Wolności - polega na tym własnie by pozwolić na irracjonalne i do tego z serdecznym uśmiechem który w zamyśle ma cudowny ładunek emocjonalny - pozwalający - aprobujący - wspierający . Albo może nawet własnie odrobinkę immanentnie - nieludzko wręcz racjonalny . Przecież własnie Kardamonowa dusza zwłaszcza ta z odcieniem malabarskim posiada w swoim składzie te wszystkie dobroczynne olejki - alfa-terpineol, acetoxy-cineole, cineol, limonen, terpinyl acetate i borneol . I co jeśli one tak bardzo mocno i tkliwie i wręcz prawie niemożliwie - uzależniają w niezwykle szybkim czasie . A może przestać pić kawę w ogóle ? 🥺
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Ciepło błogie wiejskiej łąki i te wszechobecne bąki - na chabrami ... Czasem zostajemy sami - by się wszystko ułożyło ... Co się nagle rozproszyło ... Świat na głowie - świt w połowie wstaje zorza ... A więc jednak - zatem można ... Absolutyzacja ciszy - leśne echo więcej słyszy ... Bez wątpienia piękny zapach polnej mgły - nie tak dawno jeszcze my ... Wdzięczność niczym polne kwiaty z leśnej łąki gdzie latają - myśli bąki ...
Nauczyłam się pojmować - nielogicznie rozumować ... Mgła mi zakropliła oczy - jaki ten świat jest uroczy ... 🌹 💗
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Ciepło błogie wiejskiej łąki i te wszechobecne bąki - na chabrami ... Czasem zostajemy sami - by się wszystko ułożyło ... Co się nagle rozproszyło ... Świat na głowie - świt w połowie wstaje zorza ... A więc jednak - zatem można ... Absolutyzacja ciszy - leśne echo więcej słyszy ... Bez wątpienia piękny zapach polnej mgły - nie tak dawno jeszcze my ... Wdzięczność niczym polne kwiaty z leśnej łąki gdzie latają - myśli bąki ...
Nauczyłam się pojmować - nielogicznie rozumować ... Mgła mi zakropliła oczy - jaki ten świat jest uroczy ... 🌹 💗
🍀
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
... 🌹
Gwiazdy świecą po staremu ale mają nową treść - można by tak samo tkliwie w prozę życia ten blask wpleść ...
Zegar dyskutuje z czasem - sowa krzyknie coś za lasem i do tego bez wątpienia zwykłe babskie przesilenia te nie stare i nie nowe ... Prozaicznie księżycowe bez boleści wszystko zatem się pomieści naturalnie jak co miesiąc kolokwialnie - rzucę szeptem kufa - mać ... Już nie mogę nic Ci dać ... 💋 Jeszcze upał daje w kość - jakoś wszystko tak na złość albo ta pogoda zgniła ... Tak bym chciała byś wróciła ... 💗
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Zapach to najpiękniejszy afrodyzjak - cały od lewego uszka aż po śliczny mały palec lewej nogi 🌹 Pocałować i delektować się smakiem jaki absolutnie nadaje się do degustacji 💋
https://www.etsy.com/pl/listing/1011441342/bodysuit-body-harness-freedom-sheer?click_key=8da8cb370e08936062bc1a0ed61599f4f5b019ce%3A1011441342&click_sum=6d573fd1&ref=user_profile&pro=1&frs=1😘
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Capriciosa sa di te, tesoro... 💋
Jestem zmysłowa prawie gotowa i wyposzczona absolutnie i nawet sama zsunę suknię i okulary a cudne sutki chcę do pary bez wątpienia subtelny klapsik dużo zmienia ... ☺️ Moja prześliczna i pachnąca jest cień księżyca - gorejąca skóra ud a nektarynka ? Magia - cud namiętności niepojęty i rzec by można prawie święty ... Dojrzałość pełna zachłanności to wulkaniczne serca bicie - nareszcie moja ... 💗 To jest życie ... 🥰
https://pl.xhamster.desi/videos/taking-provocative-chance-on-my-lesbian-instincts-13584607. 🌹
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Nawet ostatni pyłek ten najmniejszy który zawieruszył się na Twojej brwi posprzątam z niesłychaną wręcz tkliwą starannością ... 💋 Wymuskam starannie usteczka i atłasowe płatki uszu a na szyję założę koronkowy szal z moich dłoni ... 🌹 Starannie zadbam by listewka mleczna lewa i prawa paszka oraz alabastrowe piersi z onyksowymi suteńkami ani przez moment nie były zaniedbane - oczywiście ... 😍 Wnikliwie sprawdzę agatową powierzchnię brzuszka z jakże urokliwą dolinką pępuszka ... 👅 Delikatnie zadbam o wyjątkowo pachnące flegrejskie wzgórze totalnej namiętności z kalderą porośniętą drobną kolonią czarnych koleusów nadających temu miejscu magiczną moc ... 🤞 Zadbam także o smukłą pupę wymodelowaną z adularu i ortoklazu co czyni ją najsubtelniej pożądaną księżycową namiętnością ... ☺️ A kiedy już zaśniesz nad ranem - będę blisko Ciebie bezszelestnie czuwać by nic i nikt nie śmiał zakłócać Ci pięknego snu - Kochana ... 💖 Tylko proszę przyjmij mnie do Twojego Serca bym mogła do woli gapić się i subtelnie i bezczelnie jak wygląda radośnie spełniony i cudownie tkliwy - Kobiecy Ludzik ... ♀️💐
Ps. 🔥 Ninuśka - dziękuję że napisałaś mi tego pięknego sms-a że wysłałaś mi @ i że jesteś Najszczęśliwszą na świecie bo zostałaś Mamą
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Cześć 1 .
Nina e l'olivo ... 🥀
Nawet ostatni pyłek ten najmniejszy który zawieruszył się na Twojej brwi posprzątam z niesłychaną wręcz tkliwą starannością ... 💋 Wymuskam starannie usteczka i atłasowe płatki uszu a na szyję założę koronkowy szal z moich dłoni ... 🌹 Starannie zadbam by listewka mleczna lewa i prawa paszka oraz alabastrowe piersi z onyksowymi suteńkami ani przez moment nie były zaniedbane - oczywiście ... 😍 Wnikliwie sprawdzę agatową powierzchnię brzuszka z jakże urokliwą dolinką pępuszka ... 👅 Delikatnie zadbam o wyjątkowo pachnące flegrejskie wzgórze totalnej namiętności z kalderą porośniętą drobną kolonią czarnych koleusów nadających temu miejscu magiczną moc ... 🤞 Zadbam także o smukłą pupę wymodelowaną z adularu i ortoklazu co czyni ją najsubtelniej pożądaną księżycową namiętnością ... ☺️ A kiedy już zaśniesz nad ranem - będę blisko Ciebie bezszelestnie czuwać by nic i nikt nie śmiał zakłócać Ci pięknego snu - Kochana ... 💖 Tylko proszę przyjmij mnie do Twojego Serca bym mogła do woli gapić się i subtelnie i bezczelnie jak wygląda radośnie spełniony i cudownie tkliwy - Kobiecy Ludzik ... ♀️💐
https://pl.xhamster.desi/videos/maid-for-pleasure-part-ii-14989904 ... ☺️

************************************************************************************************************************************************************
Cześć 2.
...
Ps .1: 🍁 Czasami jednej doby potrafi się od samego niemalże rana tyle wydarzyć że to wprost nie do uwierzenia i sprawach zawodowych i nie tylko
Ps. 2 : 🔥 Ninuśka - Dziękuję że napisałaś mi tego pięknego sms-a i że wysłałaś mi długiego cudnego @ i że jesteś Najszczęśliwsza lesia na świecie bo jesteś w Stanie Błogosławionym i będziesz Mamą 💐 ... Jestem taka uradowana tym faktem bo przecież ja nauczyłam się absolutnie cieszyć tym co jest Cudowne 🌹 a to jest Absolutnie Cudowne Ty Iskierko Urokliwa i Radosna ... 🥰 Wiesz piszę to bo czuję taki mój wewnętrzny imperatyw co jak Ci wiadomo podobnie jak rozkaz jest i już ... Pozdrów zatem - Bahar . Bądźcie Szczęśliwe Iskierko jak tylko potraficie po ludzku ale tak zarazem pięknie - tego Wam Życzę 🌷 Lesia. B .
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Kiedyś taki dobry kumpel w czasie jednego z wolniejszych dyżurów opowiadał taką oto ciekawą rozmowę pacjenta z lekarzem psychiatrą ... Nie wiem czy była prawdziwa czy też ktoś to zgrabnie wymyślił - ale powód jest co by nie mówić naprawdę konkretny ...
. :)
Proszę mi powiedzieć dlaczego pan tak pije ? - pyta lekarz ... Otóż widzi pan doktorze już spróbuje wyjaśnić panu przyczynę odparł roztrzęsiony pacjent ... Zakochałem się w pewnej ślicznej wdowie - która miała dorosłą córkę ... Ożeniłem się z tą wdową i za kilka miesięcy mój ojciec ożenił się z moją pasierbicą ... W ten sposób moja żona i ja staliśmy się teściami dla mojego ojca ... Za jakiś czas moja macocha to znaczy córka mojej żony - urodziła ślicznego synka ... Ten chłopiec stał się więc automatycznie moim bratem - ponieważ był synem mojego ojca ... Ale też ponieważ jest równocześnie synem córki mojej żony - więc moja żona stała się jego babcią a ja - zostałem dziadkiem dla mojego brata ... Lekarz zdjął okulary - ja wiem panie doktorze - nie , nie proszę kontynuować odparł doktor ... Za niecałe dziewięć miesięcy potem moja żona urodziła mi syna który został szwagrem dla mojego ojca ... Starsza siostra mojego syna jest równocześnie jego babcią - ponieważ mój ojciec jest jego dziadkiem ... Mój ojciec jest więc szwagrem mojego dziecka ponieważ jego siostra jest żoną mojego ojca ... Ja jestem wobec tego bratem dla mojego własnego syna ... Mój syn jest mojej babci bratankiem a ja - jestem dziadkiem dla samego siebie ... Stałem się więc bratem dla mojego ojca będąc jednocześnie synem i ojcem dla niego ... Moja żona jest macochą - matką - szwagierką i przybraną siostrą ... A ja jestem ojcem i synem dla samego siebie ... Pan doktor założył okulary wstał zza biurka serdecznie pacjenta przytulił i powiedział spokojnym głosem ... Doskonale pana rozumiem - niech pan pije dalej ... :p
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Kiedyś taki dobry kumpel w czasie jednego z wolniejszych dyżurów opowiadał taką oto ciekawą rozmowę pacjenta z lekarzem psychiatrą ... Nie wiem czy była prawdziwa czy też ktoś to zgrabnie wymyślił - ale powód jest co by nie mówić naprawdę konkretny ...
. :)
Proszę mi powiedzieć dlaczego pan tak pije ? - pyta lekarz ... Otóż widzi pan doktorze już spróbuje wyjaśnić panu przyczynę odparł roztrzęsiony pacjent ... Zakochałem się w pewnej ślicznej wdowie - która miała dorosłą córkę ... Ożeniłem się z tą wdową i za kilka miesięcy mój ojciec ożenił się z moją pasierbicą ... W ten sposób moja żona i ja staliśmy się teściami dla mojego ojca ... Za jakiś czas moja macocha to znaczy córka mojej żony - urodziła ślicznego synka ... Ten chłopiec stał się więc automatycznie moim bratem - ponieważ był synem mojego ojca ... Ale też ponieważ jest równocześnie synem córki mojej żony - więc moja żona stała się jego babcią a ja - zostałem dziadkiem dla mojego brata ... Lekarz zdjął okulary - ja wiem panie doktorze - nie , nie proszę kontynuować odparł doktor ... Za niecałe dziewięć miesięcy potem moja żona urodziła mi syna który został szwagrem dla mojego ojca ... Starsza siostra mojego syna jest równocześnie jego babcią - ponieważ mój ojciec jest jego dziadkiem ... Mój ojciec jest więc szwagrem mojego dziecka ponieważ jego siostra jest żoną mojego ojca ... Ja jestem wobec tego bratem dla mojego własnego syna ... Mój syn jest mojej babci bratankiem a ja - jestem dziadkiem dla samego siebie ... Stałem się więc bratem dla mojego ojca będąc jednocześnie synem i ojcem dla niego ... Moja żona jest macochą - matką - szwagierką i przybraną siostrą ... A ja jestem ojcem i synem dla samego siebie ... Pan doktor założył okulary wstał zza biurka serdecznie pacjenta przytulił i powiedział spokojnym głosem ... Doskonale pana rozumiem - niech pan pije dalej ... :p
A Gajos....:love:
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel

Silenzio senza vergogna ...​

Guarda la luna mezza nuda che ci guarda fino al mattino mentre siamo immersi nella sottile passione praticando il massaggio Nuru...
Le alghe dei tuoi capelli sono così profumate di mandorla o ancora più sensuali... 🥀
Jeszcze tylko na szczęście odcisk szminki na lustrze pachnie Tobą i dzielnie opiera się czasowi oraz temu co próbuje zdziałać para wodna . 💋
C'è pioggia alle finestre - non insistente ... L'odore di un sigaro, un paralume storto, fa capolino in modo interessante ... Due tazze di caffè bianco ... Barista romantico - il rossetto di un'amante ... Orologio dignitoso - quasi come un antico ... La poltrona ti invita con la grazia di uno scolaro ... E questo tempo, beh - qualunque cosa ... Sussurri appassionati - parole seminude... Sotto il piatto - l'amore si nasconde ... La sciarpa si nasconde dolci desideri, occhi profumati - il bagliore delle ciglia di penombra ... Capezzoli come un vulcano e bollenti - sogni incredibilmente semplici ...
🔥
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
🥀 💋
Kochać się pięknie i tak obficie - balkon i pejzaż a jeszcze życie . Po rozłaziło się tak po kątach - wiadomo w kątach mało się sprząta i to niestety ma takie swoje niby zalety . Cisza zasnęła bez pozwolenia dokładnie w szafie może ją zbudzić - no nie potrafię . Jak na nią patrzę - tkliwość mnie wzbiera niech sobie pośpi Jasna Cholera . Okres się czepił biednego krocza i ta pogoda dziwnie prorocza wprost kasandryczna . Nie ma Cię moja Iskierko śliczna . Havasi - jakoś też nie pomaga gdzieś spierdoliła moja odwaga trudno niestety . Życie lesbijki ma też zalety ? 🥀
💋 Kasia Sochacka ma rację kiedy śpiewa - że czasem jeszcze przyjdzie myśl że mogło by inaczej być . 💋
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Una lettera come occhi e labbra piene di paesaggio ... 🥀
E infine il tuo sussurro di respiro caldo e sottile... Mi tocchi il collo meravigliosamente, sai che mi piace baciare dolcemente e teneramente... E questo è abbastanza per le farfalle per iniziare le loro avventure... Sei al sicuro tra le mie braccia, ti rendono felice. Sto massaggiando delicatamente i fianchi e il seno sodo... Lentamente scendo... Il tuo corpo vibra riscaldandosi così meravigliosamente con calma... Gocce di rugiada vagano per il tuo corpo creando una sensuale aura salata... Il nettare sgorga sempre più abbondantemente dal tuo bellissimo mandarino e bevo questi dolci avidamente... Mi abbracci e mi abbracci così dolcemente e allo stesso tempo ti lanci saldamente su di me spingere e tirare in modo assolutamente impulsivo... E urli che è solo l'energia della passione gioiosa di una donna Abbracciate e abbracciate insieme qualcosa di bello come se fosse l'ultimo momento che ci ha dato tempo... Stai dicendo che non ti aspettavi che sabato sera, quando stavi per tornare a casa, sono andato in piscina... Ti ho visto guardarmi con discrezione, ma con la stessa curiosità non puoi nasconderti nemmeno in fondo ai tuoi occhi verdi... Adoro come piangi quando gira tutto intorno. Le tue lacrime verdi sono orecchini di malachite che indossi sulle mie orecchie mentre sussurri coraggiosamente ciò che pensi, ciò che desideri e ciò che mi offri... Ti abbracci proprio come quando ero piccola ho abbracciato una scimmia grande che ho ricevuto per il mio compleanno... Con tanta sensibilità e totale fiducia... Che meraviglia quando mi addormento sentire il tuo respiro indifeso sul mio petto il silenzio avvolge balsamicamente il nostro materasso...💋

🥀
🥀
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel

Route 66 - Amarillo. 💋


Dobro
Piękno
Miłość
Zmienia
Cisza
Pełna
Uniesienia
Namiętność
Tak
Rozpalona
Jakby
Frunie
Jakby
Kona
Oddech
Smaczny
Pachnie
Tobą
Bądź
Szczęśliwą
Z
Nią
I
Z
Sobą .
🥀
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Una lettera come occhi e labbra piene di paesaggio ... 🥀
E infine il tuo sussurro di respiro caldo e sottile... Mi tocchi il collo meravigliosamente, sai che mi piace baciare dolcemente e teneramente... E questo è abbastanza per le farfalle per iniziare le loro avventure... Sei al sicuro tra le mie braccia, ti rendono felice. Sto massaggiando delicatamente i fianchi e il seno sodo... Lentamente scendo... Il tuo corpo vibra riscaldandosi così meravigliosamente con calma... Gocce di rugiada vagano per il tuo corpo creando una sensuale aura salata... Il nettare sgorga sempre più abbondantemente dal tuo bellissimo mandarino e bevo questi dolci avidamente... Mi abbracci e mi abbracci così dolcemente e allo stesso tempo ti lanci saldamente su di me spingere e tirare in modo assolutamente impulsivo... E urli che è solo l'energia della passione gioiosa di una donna Abbracciate e abbracciate insieme qualcosa di bello come se fosse l'ultimo momento che ci ha dato tempo... Stai dicendo che non ti aspettavi che sabato sera, quando stavi per tornare a casa, sono andato in piscina... Ti ho visto guardarmi con discrezione, ma con la stessa curiosità non puoi nasconderti nemmeno in fondo ai tuoi occhi verdi... Adoro come piangi quando gira tutto intorno. Le tue lacrime verdi sono orecchini di malachite che indossi sulle mie orecchie mentre sussurri coraggiosamente ciò che pensi, ciò che desideri e ciò che mi offri... Ti abbracci proprio come quando ero piccola ho abbracciato una scimmia grande che ho ricevuto per il mio compleanno... Con tanta sensibilità e totale fiducia... Che meraviglia quando mi addormento sentire il tuo respiro indifeso sul mio petto il silenzio avvolge balsamicamente il nostro materasso...💋

🥀
🥀
Lajk muzyczny w resztę sie nie pakuję...:)
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel

Flegrejska Namiętność z poematu Księżna Burgundii ...​


Kiedy już tkliwie blisko z Tobą - obłędnych pragnień mych ozdobą . Zapachem karku magią ud ten najpiękniejszy ostry cud . Całus przesłodki w potylicę ożywia myśli a miednicę - lubieżną czyni . Jak monarchini subtelności i apogeum rozwiązłości bez żenady jaszczurki dłoni - nie dam rady .
. 💋 🥀
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący

Flegrejska Namiętność z poematu Księżna Burgundii ...​


Kiedy już tkliwie blisko z Tobą - obłędnych pragnień mych ozdobą . Zapachem karku magią ud ten najpiękniejszy ostry cud . Całus przesłodki w potylicę ożywia myśli a miednicę - lubieżną czyni . Jak monarchini subtelności i apogeum rozwiązłości bez żenady jaszczurki dłoni - nie dam rady .
. 💋 🥀
Bardzo pobudzają fantazję.....:devilish::p
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Szuflada pachnąca konwaliami ... 🥀
Właśnie księżyc podrzucił mi ulotkę - dość emocjonalną na temat intensywnego blasku jaki roztacza wokół namiętność co powoduje zawirowania na drodze mlecznej . 🌹
Może własnie teraz albo właśnie dzisiaj lub może akurat teraz prawie już .🔥
I własnie dlatego tańcząca półnaga emocjonalność absolutyzuje i tak ślicznie zakrzywia rzeczywistość którą rozkłada po kątach - bezwstydny cień .
Kocham zapach jaki przesącza się przez totalnie rozhisteryzowaną satynę która nie wyobraża sobie wielu rzeczy ale już zupełnie tego że pomimo wszystko - powinna jednak ostygnąć . 😍
. 💋
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Szuflada pachnąca konwaliami ... 🥀
Właśnie księżyc podrzucił mi ulotkę - dość emocjonalną na temat intensywnego blasku jaki roztacza wokół namiętność co powoduje zawirowania na drodze mlecznej . 🌹
Może własnie teraz albo właśnie dzisiaj lub może akurat teraz prawie już .🔥
I własnie dlatego tańcząca półnaga emocjonalność absolutyzuje i tak ślicznie zakrzywia rzeczywistość którą rozkłada po kątach - bezwstydny cień .
Kocham zapach jaki przesącza się przez totalnie rozhisteryzowaną satynę która nie wyobraża sobie wielu rzeczy ale już zupełnie tego że pomimo wszystko - powinna jednak ostygnąć . 😍
. 💋
Dla Beth :love:
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry